Bayındırspor
Kulüp Bilgileri

     
Bulunduğu il: İzmir

Kuruluş: 1941
Stadyum: Bayındır İlçe Sahası

Başkan: Ali Doğu
Antrenör: Dilek Uzun
    Takım(lar):
  • Amatör

2017/18 Sezonu Maç fikstürü

İzmir SA Beyaz Grup Lig fikstürüne git »

30/09/2017 15:00 Bayındır İlçe Sahası Bayındırspor 6 - 2 Menderes Bld.Eğt.Kül.Spor
08/10/2017 15:00 Narlıdere Ali Artuner Sahası Narlıdere Belediyespor 0 - 1 Bayındırspor
14/10/2017 15:00 Bayındır İlçe Sahası Bayındırspor 1 - 1 İzmirspor
22/10/2017 15:00 Buca Belediye Tesisleri Şirinyerspor 0 - 3 Bayındırspor
29/10/2017 14:00 Selçuk Gazi Mustafa Kemal Stadı Selçuk Efes Belediyespor 0 - 8 Bayındırspor
05/11/2017 13:00 Bayındır İlçe Sahası Bayındırspor 1 - 2 Güzelbahçe Belediyespor
11/11/2017 15:00 Buca Belediye Tesisleri Güraltay 2 - 2 Bayındırspor
19/11/2017 13:00 Bayındır İlçe Sahası Bayındırspor 0 - 0 Gaziemir Gençlikspor
25/11/2017 13:00 Alaçatı 15 Eylül Stadı Alaçatıspor 1 - 2 Bayındırspor
03/12/2017 13:00 Bayındır İlçe Sahası Bayındırspor 10 - 1 Kuruçeşme
09/12/2017 13:00 Balçova İlçe Sahası Balçova Belediye Termalspor 0 - 2 Bayındırspor
17/12/2017 13:00 Bayındır İlçe Sahası Bayındırspor 2 - 2 Çeşme Belediyespor
23/12/2017 13:00 Torbalı 7 Eylül Stadı Torbalı Çaybaşıspor 2 - 4 Bayındırspor
07/01/2018 13:00 Menderes 19 Mayıs Sahası Menderes Bld.Eğt.Kül.Spor 3 - 1 Bayındırspor
13/01/2018 13:00 Bayındır İlçe Sahası Bayındırspor 3 - 0 Narlıdere Belediyespor
21/01/2018 13:00 Karabağlar Yeşilyurt Sahası İzmirspor 1 - 1 Bayındırspor
24/01/2018 13:00 Bayındır İlçe Sahası Bayındırspor 2 - 0 Şirinyerspor
      Bayındırspor 3 - 0 Selçuk Efes Belediyespor
04/02/2018 13:00 Güzelbahçe İlçe Sahası Güzelbahçe Belediyespor 3 - 3 Bayındırspor
10/02/2018 13:00 Bayındır İlçe Sahası Bayındırspor 2 - 1 Güraltay
18/02/2018 13:00 Gaziemir İlçe Sahası Gaziemir Gençlikspor 0 - 1 Bayındırspor
21/02/2018 13:00 Bayındır İlçe Sahası Bayındırspor 3 - 0 Alaçatıspor
24/02/2018 13:00 Buca Belediye Tesisleri Kuruçeşme 0 - 2 Bayındırspor
04/03/2018 13:00 Bayındır İlçe Sahası Bayındırspor 5 - 1 Balçova Belediye Termalspor
10/03/2018 13:00 Çeşme 16 Eylül Stadı Çeşme Belediyespor 1 - 2 Bayındırspor
18/03/2018 13:00 Bayındır İlçe Sahası Bayındırspor 3 - 2 Torbalı Çaybaşıspor

İzmir Süper Amatör Play-Off Lig fikstürüne git »

26/03/2018 16:00 Yusuf Tırpancı Sahası T Bayındırspor 2 - 2 Yamanlar Esenspor
30/03/2018 16:00 Karşıyaka Efsaneler Sahası T Aliağa Futbol A.Ş. 3 - 2 Bayındırspor
05/04/2018 16:00 Çiğli Bld Atatürk Stadı T Bayındırspor 4 - 1 Çeşme Belediyespor
11/04/2018 16:00 İzmir Atatürk Stadı T Bayındırspor 4 - 1 İzmirspor
18/04/2018 16:00 Çiğli Bld Atatürk Stadı T Bayındırspor 2 - 0 Ceyhan Altınyıldız
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-18 ++ | MI Design