23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

Darıca Türkeli Gençlikspor
Kulüp Bilgileri

     
Bulunduğu il: Kocaeli

Kuruluş: 2009
Stadyum: Darıca Nene Hatun Stadı

Başkan: Kenan Özçelik
Antrenör: Engin Kaya
    Takım(lar):
  • Amatör

2023/24 Sezonu Maç fikstürü

Kocaeli SAL B Grubu Lig fikstürüne git »

24/09/2023 14:00 Arslanbey Stadı Arslanbey Organize Sanayispor 1 - 4 Darıca Türkeli Gençlikspor
30/09/2023 17:00 Darıca Nene Hatun Stadı Darıca Türkeli Gençlikspor 2 - 0 Başiskele Belediye Spor
04/10/2023 19:15 Hereke Erkin Akkaş Stadı Körfez Bld.Hereke Yıldızspor 0 - 1 Darıca Türkeli Gençlikspor
08/10/2023 16:00 Darıca Nene Hatun Stadı Darıca Türkeli Gençlikspor 5 - 0 Gebze Tayfunspor
14/10/2023 16:00 Kavaklı Stadı Osmanlı 41 Spor 0 - 0 Darıca Türkeli Gençlikspor
22/10/2023 15:00 Darıca Nene Hatun Stadı Darıca Türkeli Gençlikspor 6 - 3 Bekirderespor
28/10/2023 14:00 Hisareyn Sahası Hisareynspor 2 - 5 Darıca Türkeli Gençlikspor
01/11/2023 19:00 Darıca Nene Hatun Stadı Darıca Türkeli Gençlikspor 3 - 2 Derincespor
05/11/2023 17:00 Körfez Esentepe Stadı Körfez Yeniyalı Barbarosspor 1 - 0 Darıca Türkeli Gençlikspor
11/11/2023 19:00 Darıca Nene Hatun Stadı Darıca Türkeli Gençlikspor 1 - 4 Karamürselspor
15/11/2023 19:15 Arslanbey Stadı Arslanbey Gençlerbirliği 2 - 1 Darıca Türkeli Gençlikspor
19/11/2023 15:00 Darıca Nene Hatun Stadı Darıca Türkeli Gençlikspor 4 - 2 Çayırovaspor
10/12/2023 17:00 Darıca Nene Hatun Stadı Darıca Türkeli Gençlikspor 3 - 1 Arslanbey Organize Sanayispor
23/12/2023 16:00 Şehit Binbaşı Arslan Kulaksız Stadı Başiskele Belediye Spor 1 - 2 Darıca Türkeli Gençlikspor
27/12/2023 19:15 Darıca Nene Hatun Stadı Darıca Türkeli Gençlikspor 1 - 0 Körfez Bld.Hereke Yıldızspor
30/12/2023 19:00 Gebze Alaettin Kurt Stadı Gebze Tayfunspor 1 - 4 Darıca Türkeli Gençlikspor
07/01/2024 18:00 Darıca Nene Hatun Stadı Darıca Türkeli Gençlikspor 4 - 1 Osmanlı 41 Spor
13/01/2024 15:00 Cephanelik Stadı Bekirderespor 0 - 6 Darıca Türkeli Gençlikspor
17/01/2024 19:15 Darıca Nene Hatun Stadı Darıca Türkeli Gençlikspor 5 - 1 Hisareynspor
21/01/2024 17:00 Derince Suni Çim Saha Derincespor 1 - 1 Darıca Türkeli Gençlikspor
27/01/2024 17:00 Darıca Nene Hatun Stadı Darıca Türkeli Gençlikspor 5 - 0 Körfez Yeniyalı Barbarosspor
31/01/2024 19:15 Karamürsel İlçe Stadı Karamürselspor 3 - 3 Darıca Türkeli Gençlikspor
04/02/2024 15:00 Darıca Nene Hatun Stadı Darıca Türkeli Gençlikspor 4 - 3 Arslanbey Gençlerbirliği
10/02/2024 17:00 Çayırova Kuştepe Stadı Çayırovaspor 1 - 2 Darıca Türkeli Gençlikspor

Kocaeli SAL Play-Off Lig fikstürüne git »

02/03/2024 16:30 Körfez Esentepe Stadı Körfez Gençlerbirliği 2 - 0 Darıca Türkeli Gençlikspor
06/03/2024 19:00 Darıca Nene Hatun Stadı Darıca Türkeli Gençlikspor 0 - 1 Çayırovaspor
10/03/2024 15:00 Karamürsel İlçe Stadı Karamürselspor 1 - 1 Darıca Türkeli Gençlikspor
16/03/2024 14:00 Darıca Nene Hatun Stadı Darıca Türkeli Gençlikspor 3 - 0 Gebze Beylikbağıspor
24/03/2024 14:00 Avni Kalkavan Sahası Bağdatspor 2 - 0 Darıca Türkeli Gençlikspor
06/04/2024 14:00 Darıca Nene Hatun Stadı Darıca Türkeli Gençlikspor 4 - 2 Körfez Gençlerbirliği
14/04/2024 15:00 Çayırova Kuştepe Stadı   Çayırovaspor   -   Darıca Türkeli Gençlikspor
        Darıca Türkeli Gençlikspor   -   Karamürselspor
        Gebze Beylikbağıspor   -   Darıca Türkeli Gençlikspor
        Darıca Türkeli Gençlikspor   -   Bağdatspor
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |