Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Kastamonu İl Özel İdare
|
||
Bulunduğu il: Kastamonu
Kuruluş: 1984 Stadyum: Kastamonu Hasan Doğan A Sahası Başkan: Nida Sinsi Antrenör: Baykal Oran |
|
|
2023/24 Sezonu Maç fikstürü
Bölgesel Amatör Lig 12.Grup Lig fikstürüne git » |
||||||
15/10/2023 | 14:00 | Alaçam İlçe Stadı | Alaçamspor | 1 - 2 | Kastamonu İl Özel İdare | |
22/10/2023 | 14:00 | Kastamonu Hasan Doğan A Sahası | Kastamonu İl Özel İdare | 3 - 1 | Bartınspor | |
29/10/2023 | 14:00 | Niksar İlçe Stadı | Niksar Belediyespor | 2 - 1 | Kastamonu İl Özel İdare | |
Kastamonu İl Özel İdare | 3 - 0 | Boyabat 1868 Spor | ||||
12/11/2023 | 14:00 | Kırıkkale Başpınar Stadı | Türk Metal 1963 Spor | 2 - 1 | Kastamonu İl Özel İdare | |
19/11/2023 | 14:00 | Ünye İlçe Stadı | Ünye 1957 Spor | 0 - 0 | Kastamonu İl Özel İdare | |
25/11/2023 | 14:00 | Kastamonu Hasan Doğan A Sahası | Kastamonu İl Özel İdare | 1 - 1 | Samsun Büyükşehir Belediyespor | |
03/12/2023 | 14:00 | Suluova İlçe Sahası | Suluova Sebatspor | 0 - 2 | Kastamonu İl Özel İdare | |
Kastamonu İl Özel İdare | 3 - 0 | Osmancık Belediyespor | ||||
20/12/2023 | 14:00 | Safranbolu İlçe Sahası | Safranboluspor | 0 - 1 | Kastamonu İl Özel İdare | |
10/01/2024 | 14:00 | Kastamonu Hasan Doğan A Sahası | Kastamonu İl Özel İdare | 2 - 0 | Çankırı Saray 18 Spor | |
30/12/2023 | 14:00 | Çarşamba İlçe Stadı | Çarşambaspor | 0 - 5 | Kastamonu İl Özel İdare | |
07/01/2024 | 14:00 | Kastamonu Hasan Doğan A Sahası | Kastamonu İl Özel İdare | 1 - 0 | Perşembespor | |
04/02/2024 | 14:00 | Kastamonu Hasan Doğan A Sahası | Kastamonu İl Özel İdare | 2 - 1 | Alaçamspor | |
11/02/2024 | 14:00 | Ömertepesi Sahası | Bartınspor | 0 - 1 | Kastamonu İl Özel İdare | |
18/02/2024 | 14:00 | Kastamonu Hasan Doğan A Sahası | Kastamonu İl Özel İdare | 1 - 1 | Niksar Belediyespor | |
Boyabat 1868 Spor | 0 - 3 | Kastamonu İl Özel İdare | ||||
03/03/2024 | 14:00 | Kastamonu Hasan Doğan A Sahası | Kastamonu İl Özel İdare | 0 - 0 | Türk Metal 1963 Spor | |
10/03/2024 | 14:00 | Kastamonu Hasan Doğan A Sahası | Kastamonu İl Özel İdare | 1 - 2 | Ünye 1957 Spor | |
17/03/2024 | 14:00 | İlkadım Derebahçe Halim Batur Tesisleri | Samsun Büyükşehir Belediyespor | 2 - 1 | Kastamonu İl Özel İdare | |
24/03/2024 | 15:00 | Kastamonu Hasan Doğan A Sahası | Kastamonu İl Özel İdare | 5 - 2 | Suluova Sebatspor | |
Osmancık Belediyespor | 0 - 3 | Kastamonu İl Özel İdare | ||||
21/04/2024 | 15:00 | Kastamonu Hasan Doğan A Sahası | Kastamonu İl Özel İdare | - | Safranboluspor | |
28/04/2024 | Çankırı Saray 18 Spor | - | Kastamonu İl Özel İdare | |||
05/05/2024 | Kastamonu İl Özel İdare | - | Çarşambaspor | |||
12/05/2024 | Perşembespor | - | Kastamonu İl Özel İdare |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |