Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Kastamonu Yurdum Gençlikspor
|
||
Bulunduğu il: Kastamonu
Kuruluş: 2019 Stadyum: Başkan: Abdullah Kuşluoğlu Antrenör: Mustafa Yalçın |
|
|
2023/24 Sezonu Maç fikstürü
Kastamonu Gün Medya Grubu 1.Amatör Lig fikstürüne git » |
||||||
28/10/2023 | 14:30 | Hanönü İlçe Sahası | Hanönü Belediyespor | 4 - 2 | Kastamonu Yurdum Gençlikspor | |
04/11/2023 | 14:30 | Kastamonu Hasan Doğan A Sahası | Kastamonu Yurdum Gençlikspor | 2 - 2 | Taşköprüspor | |
12/11/2023 | 13:00 | Tosya İzzet Aksalur Stadı | Tosyaspor | 3 - 2 | Kastamonu Yurdum Gençlikspor | |
18/11/2023 | 14:30 | Kastamonu Hasan Doğan A Sahası | Kastamonu Yurdum Gençlikspor | 1 - 2 | Cide Belediyespor | |
26/11/2023 | 13:30 | Azdavay İlçe Sahası | Azdavay 1946 Spor | 2 - 4 | Kastamonu Yurdum Gençlikspor | |
03/12/2023 | 11:00 | Kastamonu Hasan Doğan A Sahası | Kastamonu Yurdum Gençlikspor | 2 - 0 | Kastamonu Ormanspor | |
09/12/2023 | 13:30 | Kastamonu Hasan Doğan A Sahası | Sarı Yıldızspor | 0 - 6 | Kastamonu Yurdum Gençlikspor | |
24/12/2023 | 13:30 | Çatalzeytin İlçe Sahası | Çatalzeytinspor | 3 - 2 | Kastamonu Yurdum Gençlikspor | |
31/12/2023 | 13:30 | Kastamonu Hasan Doğan A Sahası | Kastamonu Yurdum Gençlikspor | 2 - 2 | İhsangazispor | |
03/02/2024 | 14:15 | Kastamonu Hasan Doğan A Sahası | Kastamonu Yurdum Gençlikspor | 2 - 2 | Hanönü Belediyespor | |
11/02/2024 | 13:30 | Taşköprü Sentetik Saha | Taşköprüspor | 4 - 1 | Kastamonu Yurdum Gençlikspor | |
17/02/2024 | 14:15 | Kastamonu Hasan Doğan A Sahası | Kastamonu Yurdum Gençlikspor | 1 - 3 | Tosyaspor | |
24/02/2024 | 13:30 | Cide İlçe Sahası | Cide Belediyespor | 4 - 1 | Kastamonu Yurdum Gençlikspor | |
03/03/2024 | 14:30 | Kastamonu Hasan Doğan B Sahası | Kastamonu Yurdum Gençlikspor | 4 - 1 | Azdavay 1946 Spor | |
09/03/2024 | 14:30 | Kastamonu Hasan Doğan A Sahası | Kastamonu Ormanspor | 5 - 1 | Kastamonu Yurdum Gençlikspor | |
17/03/2024 | 14:00 | Kastamonu Hasan Doğan B Sahası | Kastamonu Yurdum Gençlikspor | 5 - 3 | Sarı Yıldızspor | |
24/03/2024 | 13:30 | Kastamonu Hasan Doğan B Sahası | Kastamonu Yurdum Gençlikspor | 1 - 1 | Çatalzeytinspor | |
İhsangazispor | 3 - 0 | Kastamonu Yurdum Gençlikspor |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |