Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Ortaköy Belediye Şapinuvaspor
|
||
Bulunduğu il: Çorum
Kuruluş: 1985 Stadyum: Başkan: Tufan Uzunçarşı Antrenör: Ahmet Tüzün |
|
|
2016/17 Sezonu Maç fikstürü
Bölgesel Amatör Lig 4.Grup Lig fikstürüne git » |
||||||
25/09/2016 | 15:00 | Ayancık Gazi Stadı | Ayancık Belediyespor | 4 - 0 | Ortaköy Belediye Şapinuvaspor | |
02/10/2016 | 15:00 | Çorum 1 Nolu Suni Saha | Ortaköy Belediye Şapinuvaspor | 0 - 3 | Ladik Belediyespor | |
15/10/2016 | 15:00 | Kastamonu Hasan Doğan A Sahası | Kastamonu İl Özel İdare | 5 - 1 | Ortaköy Belediye Şapinuvaspor | |
23/10/2016 | 15:00 | Çorum 1 Nolu Suni Saha | Ortaköy Belediye Şapinuvaspor | 0 - 0 | Fatsa Belediyespor | |
30/10/2016 | 14:00 | Bulancak Ek Saha | 1926 Bulancakspor | 6 - 2 | Ortaköy Belediye Şapinuvaspor | |
06/11/2016 | 14:00 | Çorum 1 Nolu Suni Saha | Ortaköy Belediye Şapinuvaspor | 1 - 0 | 13 Şubat Erzincan Gençlikspor | |
13/11/2016 | 14:00 | Çarşamba İlçe Stadı | Çarşambaspor | 2 - 0 | Ortaköy Belediye Şapinuvaspor | |
19/11/2016 | 14:00 | Ortaköy İlçe Stadı | Ortaköy Belediye Şapinuvaspor | 0 - 0 | Samsun Yolspor | |
25/11/2016 | 14:00 | Amasya 12 Haziran Stadı | Yeni Amasyaspor | 7 - 1 | Ortaköy Belediye Şapinuvaspor | |
04/12/2016 | 14:00 | Çorum 1 Nolu Suni Saha | Ortaköy Belediye Şapinuvaspor | 1 - 2 | Turhalspor | |
10/12/2016 | 14:00 | Ordu 19 Eylül Stadı | Yeni Orduspor | 3 - 0 | Ortaköy Belediye Şapinuvaspor | |
18/12/2016 | 14:00 | Çorum 1 Nolu Suni Saha | Ortaköy Belediye Şapinuvaspor | 2 - 3 | Görelespor | |
15/01/2017 | 14:00 | Çorum 1 Nolu Suni Saha | Ortaköy Belediye Şapinuvaspor | 0 - 0 | Ayancık Belediyespor | |
22/01/2017 | 14:00 | Ladik İlçe Sahası | Ladik Belediyespor | 1 - 2 | Ortaköy Belediye Şapinuvaspor | |
05/02/2017 | 14:00 | Çorum 1 Nolu Suni Saha | Ortaköy Belediye Şapinuvaspor | 0 - 0 | Kastamonu İl Özel İdare | |
12/02/2017 | 14:00 | Fatsa İlçe Stadı | Fatsa Belediyespor | 5 - 0 | Ortaköy Belediye Şapinuvaspor | |
19/02/2017 | 14:00 | Çorum 1 Nolu Suni Saha | Ortaköy Belediye Şapinuvaspor | 0 - 3 | 1926 Bulancakspor | |
25/02/2017 | 14:00 | Erzincan 13 Şubat Stadı (Eski) | 13 Şubat Erzincan Gençlikspor | 1 - 1 | Ortaköy Belediye Şapinuvaspor | |
05/03/2017 | 14:00 | Çorum 1 Nolu Suni Saha | Ortaköy Belediye Şapinuvaspor | 1 - 1 | Çarşambaspor | |
13/03/2017 | 14:00 | İlkadım İlçe Sahası | Samsun Yolspor | 4 - 1 | Ortaköy Belediye Şapinuvaspor | |
19/03/2017 | 14:00 | Çorum 1 Nolu Suni Saha | Ortaköy Belediye Şapinuvaspor | 2 - 7 | Yeni Amasyaspor | |
26/03/2017 | 15:00 | Turhal İlçe Stadı | Turhalspor | 7 - 0 | Ortaköy Belediye Şapinuvaspor | |
02/04/2017 | 15:00 | Çorum 1 Nolu Suni Saha | Ortaköy Belediye Şapinuvaspor | 0 - 2 | Yeni Orduspor | |
09/04/2017 | 15:00 | Görele 13 Şubat Stadı | Görelespor | 3 - 0 | Ortaköy Belediye Şapinuvaspor |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |