Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Şahinbey Belediye Gençlikspor
|
||
Bulunduğu il: Gaziantep
Kuruluş: 2009 Stadyum: Akkent Sahası Başkan: Cuma Güzel Antrenör: Halil İbrahim Köprülü |
|
|
2023/24 Sezonu Maç fikstürü
Ampute Süper Lig Lig fikstürüne git » |
||||||
03/01/2024 | 13:00 | Selçuklu Ampute Sahası | Konya Ampute Futbol SK | 0 - 4 | Şahinbey Belediye Gençlikspor | |
19/11/2023 | 13:00 | Bornova Behçet Uz Sahası | İzmir Büyükşehir Belediyespor | 1 - 2 | Şahinbey Belediye Gençlikspor | |
26/11/2023 | 15:00 | Batıkent Ali Öcal Sahası | Alves Kablo Ampute Futbol SK | 2 - 0 | Şahinbey Belediye Gençlikspor | |
03/12/2023 | 12:00 | Akkent Sahası | Şahinbey Belediye Gençlikspor | 5 - 0 | Depsaş Enerjispor | |
06/12/2023 | 12:30 | Ayazağa Yusuf Tunaoğlu Stadı | Şişli Yeditepe Engelliler | 1 - 6 | Şahinbey Belediye Gençlikspor | |
10/12/2023 | 12:00 | Akkent Sahası | Şahinbey Belediye Gençlikspor | 3 - 0 | Melikgazi Belediyespor | |
10/01/2024 | 13:00 | TSK Rehabilitasyon Merkezi | TSK Rehabilitasyon Merkezi | 1 - 11 | Şahinbey Belediye Gençlikspor | |
20/12/2023 | 12:00 | Akkent Sahası | Şahinbey Belediye Gençlikspor | 4 - 1 | Pendik Engelliler | |
24/12/2023 | 10:00 | ODTÜ Sahası | ODTÜ Teknokent | 0 - 2 | Şahinbey Belediye Gençlikspor | |
30/12/2023 | 12:00 | Akkent Sahası | Şahinbey Belediye Gençlikspor | 4 - 0 | Gebzegücü Engelliler | |
07/01/2024 | 12:00 | Akkent Sahası | Şahinbey Belediye Gençlikspor | 3 - 1 | Ortahisar Belde Ampute FSK | |
28/01/2024 | 12:00 | Akkent Sahası | Şahinbey Belediye Gençlikspor | 9 - 0 | Konya Ampute Futbol SK | |
04/02/2024 | 12:00 | Akkent Sahası | Şahinbey Belediye Gençlikspor | 10 - 0 | İzmir Büyükşehir Belediyespor | |
11/02/2024 | 12:00 | Akkent Sahası | Şahinbey Belediye Gençlikspor | 1 - 2 | Alves Kablo Ampute Futbol SK | |
18/02/2024 | 12:00 | 11 Nisan 2 Nolu Saha | Depsaş Enerjispor | 1 - 2 | Şahinbey Belediye Gençlikspor | |
19/02/2024 | 13:00 | Akkent Sahası | Şahinbey Belediye Gençlikspor | 4 - 0 | Şişli Yeditepe Engelliler | |
25/02/2024 | 13:00 | Argıncık 2 Nolu Saha | Melikgazi Belediyespor | 1 - 4 | Şahinbey Belediye Gençlikspor | |
03/03/2024 | 12:00 | Akkent Sahası | Şahinbey Belediye Gençlikspor | 9 - 1 | TSK Rehabilitasyon Merkezi | |
06/03/2024 | 13:00 | Pendik Yenişehir Ampute Sahası | Pendik Engelliler | 1 - 2 | Şahinbey Belediye Gençlikspor | |
10/03/2024 | 12:00 | Akkent Sahası | Şahinbey Belediye Gençlikspor | 16 - 0 | ODTÜ Teknokent | |
17/03/2024 | 13:00 | Gebze Metin Oktay Sahası | Gebzegücü Engelliler | 0 - 1 | Şahinbey Belediye Gençlikspor | |
24/03/2024 | 13:00 | Akyazı 2 Nolu Saha | Ortahisar Belde Ampute FSK | 1 - 5 | Şahinbey Belediye Gençlikspor |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |