Bölgesel Amatör Lig Play-Out (Baraj) - 2011/12

 

 

 
FİNAL
Tarih Saat Stadyum Ev Sahibi Sonuç Misafir
13/04/2012 14:30 Adnan Menderes Stadı Forma Çine Madranspor 0 - 0
2 - 1 (u)
Nazilli Yıldızgücü Forma
14/04/2012 14:00 Kozlu Adnan Taneri Stadı Forma Zonguldak Kömürspor 3 - 1 Devrek Belediyespor Forma
14/04/2012 14:30 5 Ocak Fatih Terim Stadı Forma Adana Gençlerbirliği 1 - 0 Yenibeygücü Forma
14/04/2012 16:00 Necdet Yıldırım Sahası Forma Eskişehir Sağlıkspor 4 - 3 Anadolu Üniversitesi Forma
15/04/2012 13:30 Batman 16 Mayıs Stadı Forma Gercüş Bağlarspor 2 - 1 Batman Sağlıkspor Forma
15/04/2012 14:00 Karaçayır Sentetik Saha Forma Geredespor 2 - 1 Özel İdare Köroğluspor Forma
15/04/2012 14:00 Amasya 12 Haziran Stadı Forma Yeni Amasyaspor 3 - 1 Merzifonspor Forma
15/04/2012 14:30 Kırşehir Ahi Stadı   Kırşehirspor 7 - 0 Yeşil Kırşehirspor Forma
15/04/2012 14:30 Osmaniye 7 Ocak Stadı Forma Kadirlispor 0 - 0
0 - 0 (u)
4 - 3 (p)
Osmaniyespor FK Forma
15/04/2012 14:30 Niğde 5 Şubat Stadı Forma Niğde Belediyespor 4 - 0 Bor Belediyespor Forma
15/04/2012 15:00 Nevşehir Gazi Stadı Forma Nevşehirspor Gençlik 1 - 1
1 - 1 (u)
5 - 4 (p)
Kapadokya Göremespor Forma
15/04/2012 15:00 Yalova Atatürk Stadı Forma Armutlu Belediyespor 2 - 1 Esenköyspor Forma
15/04/2012 15:00 Tokat Gaziosmanpaşa Stadı Forma Erbaa Güreş İhtisas 1 - 0 Niksar Belediyespor Forma
15/04/2012 15:00 Aksaray Atatürk Stadı Forma 68 Yeni Aksarayspor 0 - 0
1 - 0 (u)
68 Aksaray Belediyespor Forma
21/04/2012 14:00 Burdur Gazi Atatürk Stadı Forma Burdur Şekerspor 2 - 2
2 - 2 (u)
4 - 5 (p)
Bucak Belediye Oğuzhanspor Forma
21/04/2012 16:00 Yozgat Bozok Stadı Forma Sorgun Belediyespor 1 - 0 Yozgat İl Özel İdare Forma
22/04/2012 13:30 Bayburt Genç Osman Stadı Forma Bayburt Belediyespor 0 - 2
Y.K.
Bayburt İl Özel İdare Forma
22/04/2012 13:30 Mardin 21 Kasım Stadı Forma Kızıltepespor 2 - 2
2 - 2 (u)
2 - 4 (p)
Kızıltepe Barışspor Forma
22/04/2012 14:00 Gümüşhane Yenişehir 2 Nolu Saha Forma Kelkit Belediye Hürriyetspor 4 - 1 Gümüşhane İl Özel İdare Forma
22/04/2012 14:00 Tekirdağ 13 Kasım Suni Forma Çorlu Gençlerbirliği 0 - 0
0 - 0 (u)
5 - 6 (p)
Tekirdağspor Forma
22/04/2012 14:30 Kemal Kaynaş Stadı Forma 70 Karaman Gençlikspor 0 - 1 Karaman Belediyespor Forma
22/04/2012 14:30 Uşak 1 Eylül Stadı Forma Uşak İl Özel İdare 1 - 1
2 - 1 (u)
Turan İdman Yurdu Forma
22/04/2012 15:00 Cumhuriyet Stadı Forma Selçuklu Belediyespor 1 - 1
1 - 1 (u)
4 - 3 (p)
Karapınar Belediyespor Forma
22/04/2012 15:00 Antakya Atatürk Stadı   İskenderun Asaşspor 2 - 2
2 - 2 (u)
4 - 3 (p)
Karayılan Belediyespor Forma
22/04/2012 15:00 Şanlıurfa GAP Stadı Forma Şanlıurfa İl Özel İdare 0 - 0
0 - 0 (u)
2 - 4 (p)
Birecik Belediyespor Forma
24/04/2012 13:30 Siirt Atatürk Stadı   Siirt Gençlerbirliği 3 - 2 Kurtalanspor Forma
24/04/2012 16:00 Antalya Atatürk Stadı Forma Manavgat Belediyespor 2 - 1 Konyaaltı Belediyespor Forma
25/04/2012 12:00 Tunceli Atatürk Stadı Forma Dersimspor 3 - 0* Ovacık Belediye Ulaşspor Forma
25/04/2012 15:00 Balıkesir Atatürk Stadı Forma Balıkesir BŞ Belediyespor 1 - 0 Sındırgı Belediyespor Forma
25/04/2012 15:30 Kırıkkale Başpınar Stadı Forma Türk Metal Kırıkkalespor 0 - 1 Yahşihanspor Forma
26/04/2012 16:00 Edirne 25 Kasım Stadı Forma Keşanspor 2 - 2
2 - 4 (u)
Edirne Sarayspor Forma
27/04/2012 15:00 Yavuz Selim Stadı Forma Düzyurtspor 3 - 0 Trabzon Gençlerbirliği Forma
28/04/2012 13:00 Vali Lütfü Yiğenoğlu Stadı Forma Bayazıtspor 1 - 1
1 - 2 (u)
Y.K.
Diyadin Belediyespor Forma
28/04/2012 14:00 Dumlupınar Sahası Forma Gaybiefendispor 3 - 1 Akıncılarspor Forma
28/04/2012 14:00 Muş Şehir Stadı Forma Muş Muratspor 1 - 1
1 - 1 (u)
7 - 8 (p)
Muş Ovasıspor Forma
28/04/2012 15:00 Adıyaman Atatürk Stadı Forma Adıyaman Belediyespor 4 - 0 Kahta Belediyespor Forma
29/04/2012 14:30 Bartın Atatürk Stadı Forma Bartınspor 5 - 0 Kumluca Esnafspor Forma
29/04/2012 15:00 Kastamonu Gazi Stadı Forma Tosya Belediyespor 1 - 0 Kastamonu İl Özel İdare Forma
29/04/2012 16:00 Manisa 19 Mayıs Stadı Forma Salihli Belediyespor 5 - 1 Somaspor Forma
02/05/2012 16:00 Alsancak Stadı Forma Yeni Bornovaspor 1 - 1
2 - 4 (u)
Gümüşordu Forma
04/05/2012 15:00 Koray Aydın Stadı Forma Bozyazı Belediyespor 1 - 1
1 - 1 (u)
3 - 4 (p)
Akdeniz Belediyespor Forma
04/05/2012 15:30 Samsun 19 Mayıs Yan Saha Forma Dikbıyık Belediyespor 6 - 0 Bafra Hacınabispor Forma
05/05/2012 13:00 Kars Şehir Stadı Forma Kağızmanspor 2 - 2
2 - 2 (u)
3 - 4 (p)
Sarıkamış Esnafspor Forma
05/05/2012 14:00 Düzce 18 Temmuz Stadı Forma Düzcespor 0 - 1 Akçakocaspor Forma
05/05/2012 14:30 Merinos Stadı Forma Kestel Belediyespor 6 - 1 İnegöl Kurtuluşspor Forma
05/05/2012 15:00 Avni Kalkavan Sahası Forma Çenesuyu Plajyoluspor 4 - 2 İzmit Belediyespor Forma
05/05/2012 15:00 Silivri İlçe Stadı Forma Zeytinburnuspor 0 - 0
0 - 3 (u)
Bağcılar İstoçspor Forma
06/05/2012 13:00 Sivas Fuar Alanı 1 No Forma Sivas İl Özel İdare 1 - 1
1 - 1 (u)
5 - 4 (p)
Demir Çelik Divriğispor Forma
06/05/2012 14:30 Merinos Stadı Forma İznikspor 0 - 0
0 - 0 (u)
4 - 5 (p)
Yenişehir Belediyespor Forma
06/05/2012 15:00 Paşabahçe Stadı Forma Sultanbeyli Belediyespor 2 - 0 Leventspor Forma
06/05/2012 15:00 Silivri İlçe Stadı Forma Beykoz 1908 2 - 0 Alibeyköyspor Forma
06/05/2012 15:00 Esenyurt Belediye Stadı Forma Bayrampaşa Tunaspor 1 - 3 Vefa Forma
06/05/2012 15:00 Batıpark Sahası Forma Elbistan Belediyespor 1 - 0 Şekeroba Belediyespor Forma
06/05/2012 16:00 Muğla Atatürk Stadı Forma Turgutreisspor 0 - 2 Bodrum Belediyesi Bodrumspor Forma
06/05/2012 16:00 Rize Atatürk Stadı Forma Ardeşenspor 1 - 3 Çayelispor Forma
08/05/2012 16:00 Milli Egemenlik Stadı Forma Isparta Davrazspor 4 - 1 Keçiborlu Belediyespor Forma
09/05/2012 14:00 Cemal Gürsel Stadı Forma 3 Temmuz Beldespor 1 - 1
1 - 1 (u)
2 - 3 (p)
Yakutiyespor Forma
14/05/2012 19:00 Sakarya Atatürk Stadı Forma As Akyazıspor 1 - 1
2 - 2 (u)
5 - 4 (p)
Sapanca Gençlikspor Forma
20/05/2012 15:00 Hakkari Şehir Stadı Forma Hakkari Zapspor 2 - 1 Hakkari Belediyespor Forma
26/05/2012 16:30 Vali Ahmet Cemil Serhadlı Sahası Forma Bağlar Belediyespor 1 - 1
2 - 2 (u)
2 - 4 (p)
Bismil Belediyespor Forma
27/05/2012 16:00 Şanlıurfa GAP Stadı   Yeni Şırnakspor 0 - 2 Cizre Basraspor Forma
03/06/2012 15:00 Arhavi İlçe Stadı Forma Arhavispor 3 - 2 Arhavi Gençlikspor Forma
 
Notlar
  • Yarıda kalan maçlarda kazanan takımlar: Bayburt İl Özel İdarespor ve Yeni Diyadin Belediyespor
  • Ovacık Ulaşspor'un başka takımdan oyuncu oynattığı tespit edilmiştir.
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-18 ++ | MI Design