Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 9.Grup - 2018/19
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
25/11/2018 | 14:00 | Tavşanlı Ada Stadı | TKİ Tavşanlı Linyitspor | 5 - 0 | Kütahya Çamlıcaspor | ||
25/11/2018 | 14:00 | Şehit Binbaşı Arslan Kulaksız Stadı | Başiskele Doğantepespor | 4 - 1 | Büyük Derbentspor | ||
25/11/2018 | 14:00 | Halil Akkaş Sahası | Kütahyaspor | 2 - 1 | Sultangazispor | ||
25/11/2018 | 14:00 | Çayırova Kuştepe Stadı | Çayırovaspor | 1 - 2 | Vefa | ||
25/11/2018 | 14:00 | Yıldıztabya Stadı | Gaziosmanpaşa | 1 - 3 | Aliağa Futbol AŞ | ||
27/11/2018 | 14:00 | Yusuf Tırpancı Sahası | Bornova Yeşilova | 0 - 2 | Bozüyük Vitraspor | ||
27/11/2018 | 14:00 | Maltepe Hasan Polat Stadı | Maltepespor | 2 - 0 | Belediye Derincespor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Aliağa Futbol AŞ | 10 | 7 | 2 | 1 | 27 | 6 | 21 | 23 | ||
2. | Vefa | 10 | 7 | 2 | 1 | 19 | 6 | 13 | 23 | ||
3. | Maltepespor | 10 | 6 | 2 | 2 | 11 | 7 | 4 | 20 | ||
4. | TKİ Tavşanlı Linyitspor | 10 | 6 | 0 | 4 | 26 | 16 | 10 | 18 | ||
5. | Başiskele Doğantepespor | 10 | 5 | 3 | 2 | 21 | 13 | 8 | 18 | ||
6. | Belediye Derincespor | 10 | 4 | 4 | 2 | 21 | 11 | 10 | 16 | ||
7. | Kütahyaspor | 10 | 5 | 1 | 4 | 19 | 16 | 3 | 16 | ||
8. | Sultangazispor | 10 | 4 | 2 | 4 | 14 | 15 | -1 | 14 | ||
9. | Gaziosmanpaşa | 10 | 3 | 4 | 3 | 10 | 11 | -1 | 13 | ||
10. | Büyük Derbentspor | 10 | 3 | 2 | 5 | 10 | 19 | -9 | 11 | ||
11. | Bornova Yeşilova | 10 | 3 | 1 | 6 | 11 | 26 | -15 | 10 | ||
12. | Çayırovaspor | 10 | 2 | 2 | 6 | 12 | 19 | -7 | 8 | ||
13. | Bozüyük Vitraspor | 10 | 1 | 1 | 8 | 7 | 18 | -11 | 4 | ||
14. | Kütahya Çamlıcaspor | 10 | 1 | 0 | 9 | 5 | 30 | -25 | 3 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |