Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 10.Grup - 2018/19
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
Devrek Belediyespor | 3 - 0* | Yeşil Bursa | |||||
24/03/2019 | 15:00 | Alemdağ Stadyumu | 1877 Alemdağspor | 1 - 0 | Karasuspor | ||
24/03/2019 | 15:00 | Maltepe Hasan Polat Stadı | Küçükyalı Yelkenspor | 1 - 1 | Beşyüzevlerspor | ||
24/03/2019 | 15:00 | Hendek Atatürk Stadı | Hendekspor | 2 - 2 | Beylerbeyi | ||
24/03/2019 | 15:00 | Kaynaşlı İlçe Stadı | Kaynaşlı Belediyespor | 1 - 3 | Serdivanspor | ||
24/03/2019 | 15:00 | Veysel Karani Sahası | Bursa Zaferspor | 2 - 1 | Çilimli Belediyespor | ||
24/03/2019 | 15:00 | Bartın Atatürk Stadı | Bartınspor | 0 - 1 | Karadeniz Ereğli Belediyespor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | 1877 Alemdağspor | 23 | 16 | 5 | 2 | 50 | 21 | 29 | 53 | ||
2. | Hendekspor | 23 | 16 | 4 | 3 | 58 | 22 | 36 | 52 | ||
3. | Bursa Zaferspor | 23 | 15 | 6 | 2 | 45 | 20 | 25 | 51 | ||
4. | Beşyüzevlerspor | 23 | 12 | 7 | 4 | 36 | 18 | 18 | 43 | ||
5. | Karadeniz Ereğli Belediyespor | 23 | 11 | 8 | 4 | 40 | 17 | 23 | 41 | ||
6. | Serdivanspor | 23 | 10 | 4 | 9 | 35 | 36 | -1 | 34 | ||
7. | Bartınspor | 23 | 11 | 0 | 12 | 29 | 28 | 1 | 33 | ||
8. | Çilimli Belediyespor | 23 | 8 | 8 | 7 | 35 | 23 | 12 | 32 | ||
9. | Küçükyalı Yelkenspor | 23 | 6 | 7 | 10 | 33 | 38 | -5 | 25 | ||
10. | Karasuspor * | 23 | 8 | 4 | 11 | 30 | 38 | -8 | 25 | ||
11. | Devrek Belediyespor | 23 | 6 | 4 | 13 | 28 | 45 | -17 | 22 | ||
12. | Kaynaşlı Belediyespor | 23 | 6 | 2 | 15 | 30 | 51 | -21 | 20 | ||
13. | Beylerbeyi | 23 | 4 | 5 | 14 | 22 | 45 | -23 | 17 | ||
14. | Yeşil Bursa * [ligden ihraç] | 23 | 0 | 0 | 23 | 0 | 69 | -69 | -3 |
|
||
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |