Bölgesel Amatör Lig Play-Out - 2018/19

 

 

 
FİNAL
Tarih Saat Stadyum Ev Sahibi Sonuç Misafir
      Forma Şarkışla Belediyespor 0 - 3* Cumhuriyet Üniversitesi Forma
25/04/2019 15:30 5 Ocak Fatih Terim Stadı T Forma Ceyhanspor 1 - 0 Kürkçülerspor Forma
26/04/2019 15:00 Osmaniye 7 Ocak Stadı T Forma 7 Mart Kadirli Demirspor 1 - 1
1 - 1 (u)
4 - 5 (p)
Tüysüzspor Forma
27/04/2019 13:00 Erzurum Kazım Karabekir Stadyumu T Forma Yakutiyespor 2 - 1 Ilıca İdmanocağı Belediyespor Forma
27/04/2019 13:00 Artvin Şehir Stadı T Forma Arhavispor 3 - 1 Borçkaspor Forma
27/04/2019 13:30 Mustakil Atletizm Pisti Sahası T Forma Ulalar Belediyespor 2 - 1 Kemahspor Forma
27/04/2019 14:00 Ahmet Suat Özyazıcı Stadı Forma Tonya Doğanspor 2 - 0 Faroz Yalıspor Forma
27/04/2019 14:00 Nevşehir 3 Nolu Saha T Forma Kapadokya Göremespor 7 - 0 Suvermez Kalespor Forma
27/04/2019 15:00 Doğan Seyfi Atlı Stadı T Forma Serinhisarspor 0 - 0
0 - 0 (u)
3 - 4 (p)
Çal Belediyespor Forma
27/04/2019 15:00 Giresun Atatürk Stadı T Forma 1926 Bulancakspor 0 - 0
1 - 0 (u)
Eynesil Belediyespor Forma
27/04/2019 15:00 Muğla Atatürk Stadı T Forma Ortaca Belediyespor 2 - 2
3 - 2 (u)
Turgutreisspor Forma
27/04/2019 15:00 Bağlarbaşı Sahası Forma Gülbahçespor 2 - 1 Bursa Doğugücüspor Forma
27/04/2019 15:30 11 Nisan 1 Nolu Saha Forma 11 Nisanspor 2 - 3 Siverek Belediyespor Forma
27/04/2019 16:00 12 Şubat Stadı T Forma Elbistanspor 1 - 0 Andırın Yeşildağspor Forma
28/04/2019 13:00 Fikret Karabudak Stadı Forma Kırıkkale Büyük Anadoluspor 8 - 2 Türk Metal 1963 Spor Forma
28/04/2019 14:00 Mardin 21 Kasım Stadı Forma Mardin Büyükşehir Belediyesispor 1 - 0 Kızıltepe Belediyesispor Forma
28/04/2019 14:00 Bitlis 8 Ağustos Stadı Forma Bitlis Özgüzelderespor 6 - 0 Tatvanspor Forma
28/04/2019 14:00 Edebali Stadı T Forma Bozüyük Vitraspor 1 - 0 1308 Osmaneli Belediyespor Forma
28/04/2019 14:00 Siirt Atatürk Stadı Forma Siirt İl Özel İdare 5 - 0 Eruh Gençlikspor Forma
28/04/2019 14:30 Samsun Yeni 19 Mayıs Stadı Forma Ladik Belediyespor 7 - 2 Termespor Forma
28/04/2019 14:30 Ordu 19 Eylül Stadı Forma Altınordu Belediyespor 3 - 1 Orduspor Forma
28/04/2019 14:30 Bayburt Genç Osman Stadı Forma Bayburt Belediyespor 1 - 0 Aydıntepe Belediyespor Forma
28/04/2019 15:00 Halil Akkaş Sahası Forma Kütahyaspor 3 - 0 Akıncılarspor Forma
28/04/2019 15:00 Tekirdağ Namık Kemal Stadı T Forma Çerkezköy 1911 Doğanspor 3 - 0 Çorlu Kültürspor Forma
28/04/2019 15:00 Sinop 80.Yıl Stadı Forma Sinopspor 1 - 2 Boyabat 1868 Spor Forma
28/04/2019 15:00 Bartın Atatürk Stadı Forma Bartınspor 4 - 0 Amasraspor Forma
28/04/2019 15:00 Çankırı Atatürk Stadı Forma 1074 Çankırıspor 2 - 0 Kurşunlu Belediyespor Forma
28/04/2019 15:00 Kahta İlçe Stadı Forma Kahta Dirilişspor 1 - 5 Kahta 1978 Spor Forma
28/04/2019 15:00 Iğdır Merkez Karaağaç Sahası Forma Iğdır Esspor 2 - 1 76 Iğdır Belediyespor Forma
28/04/2019 15:00 Amasya 12 Haziran Stadı Forma Yeni Amasyaspor 1 - 2 Merzifonspor Forma
28/04/2019 15:00 Çanakkale 18 Mart Stadı Forma Çanakkale Dardanelspor 0 - 0
0 - 0 (u)
3 - 5 (p)
Bozcaadaspor Forma
28/04/2019 15:00 Yalova Atatürk Stadı Forma Altınova Belediyespor 1 - 2 Yalovaspor Forma
28/04/2019 15:00 Kastamonu Gazi Stadı Forma Kastamonu Özel İdare 4 - 4
7 - 5 (u)
Taşköprüspor Forma
28/04/2019 15:30 Akdeniz Üniversitesi Stadı Forma Manavgat Belediyespor 6 - 2 Antalya BŞB Asat Gençlikspor Forma
28/04/2019 15:30 Isparta Atatürk Stadı Forma Isparta Davrazspor 1 - 1
3 - 1 (u)
Isparta 32 Emrespor Forma
28/04/2019 16:00 Edirne 25 Kasım Stadı T Forma Uzunköprüspor 2 - 0 Osmanlıspor Forma
30/04/2019 14:00 Hakkari Merzan Suni Forma Yüksekova Belediyespor 2 - 2
2 - 2 (u)
3 - 0 (p)
Hakkari Genç. Sportif Faaliyetler Forma
30/04/2019 15:00 Sakarya Yeni Atatürk Stadı T Forma Serdivanspor 0 - 1 Pamukova 1968 Spor Forma
30/04/2019 16:00 Antakya Atatürk Stadı T Forma Arsuz Karaağaçspor 0 - 1 Reyhanlıspor Forma
01/05/2019 14:00 Batman Yeni Şehir Stadı Forma 1955 Batman Belediyespor 2 - 0 Batman TEİAŞ Forma
01/05/2019 14:00 Sincan 15 Temmuz M.B T Forma 1926 Polatlı Belediyespor 0 - 4 Ankara TKİ Forma
01/05/2019 15:00 Kilis 7 Aralık Stadı Forma Kilis Belediyespor 5 - 0 79 Kilisspor Forma
02/05/2019 15:00 Tokat Gaziosmanpaşa Stadı T Forma Turhalspor 1 - 5 Niksar Belediyespor Forma
02/05/2019 16:00 Adnan Menderes Stadı Forma Aydınspor 1923 0 - 2 Karpuzlu Belediyespor Forma
04/05/2019 14:00 Derepazarı İlçe Sahası Forma Kendirli Belediyespor 1 - 1
2 - 2 (u)
0 - 3 (p)
Salarhaspor Forma
04/05/2019 14:00 Bingöl Şehir Stadı Forma 12 Bingölspor 2 - 0 Solhan Gençlerbirliği Forma
04/05/2019 15:00 Muş Şehir Stadı Forma Muş Menderesspor 2 - 1 Öz Hasköyspor Forma
05/05/2019 15:00 Kalyon Stadyumu T Forma Araban Belediyespor 0 - 0
0 - 0 (u)
3 - 5 (p)
Nizipspor Forma
05/05/2019 15:00 Çorum 1 Nolu Suni Saha T Forma Sungurlu Belediyespor 1 - 2 Osmancık Belediyespor Forma
05/05/2019 15:00 Kemal Kaynaş Stadı Forma Karaman Belediyespor 4 - 0 Yollarbaşıspor Forma
05/05/2019 15:00 Karaelmas Kemal Köksal Stadı T Forma Devrek Belediyespor 2 - 1 Gelikspor Forma
05/05/2019 15:30 Seyrantepe Spor Kompleksi Forma Diyarbakır Yolspor 1 - 1
1 - 1 (u)
2 - 4 (p)
Bismil 21 Sportif Faaliyetler Forma
08/05/2019 17:00 İzmir Atatürk Stadı Forma Bornova Yeşilova 4 - 2 Aliağa Helvacıspor Forma
10/05/2019 16:00 Tarsus İlçe Stadı T Forma Silifke Belediyespor 1 - 2 İdman Yurdu 1925 Spor Forma
11/05/2019 17:00 İzmir Atatürk Stadı Forma İzmirspor 2 - 0 Özçamdibispor Forma
12/05/2019 15:00 Manisa 19 Mayıs Stadı Forma Urganlıspor FK 1 - 4 Manisa Sanayispor Forma
15/05/2019 14:00 Şırnak Şehir Stadı T Forma 1960 Silopispor 1 - 1
1 - 2 (u)
Cizre Serhatspor Forma
01/06/2019 15:00 Selçuk Üni.15 Temmuz Stadı Forma Sarayönü Belediyespor 1 - 0 Gölyazı Belediyespor Forma
01/06/2019 16:00 İBB Bayrampaşa Stadı Forma Vefa 1 - 0 Yeniköyspor Forma
 
Notlar
  • Şarkışla Belediyespor maça çıkmamıştır.
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-19 ++ | MI Design