Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup - 2019/20
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
Gaziantep Ankasspor | 3 - 0* | 1920 Maraşspor | |||||
Sürsürüspor | 0 - 3* | Kahta 02 Spor | |||||
Adıyaman 1954 Spor | 3 - 0* | Gaziantepspor | |||||
08/03/2020 | 14:00 | ŞUTİM 1 Nolu Saha | Şanlıurfa BŞ Belediyespor | 3 - 0 | Nizipspor | ||
08/03/2020 | 14:00 | Kilis 7 Aralık Stadı | Kilis Belediyespor | 1 - 0 | Pütürge Belediyespor | ||
08/03/2020 | 14:00 | Yeşiltepe 3 Nolu Saha | Malatya İdman Yurdu | 0 - 2 | Siverek Belediyespor | ||
08/03/2020 | 14:00 | Elbistan İlçe Stadı | Elbistanspor | 2 - 0 | Fırat Üniversitesi |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Kahta 02 Spor | 21 | 16 | 4 | 1 | 51 | 11 | 40 | 52 | ||
2. | Adıyaman 1954 Spor | 21 | 15 | 4 | 2 | 52 | 12 | 40 | 49 | ||
3. | Gaziantep Ankasspor | 21 | 13 | 3 | 5 | 38 | 21 | 17 | 42 | ||
4. | Siverek Belediyespor | 21 | 12 | 5 | 4 | 37 | 15 | 22 | 41 | ||
5. | Şanlıurfa BŞ Belediyespor | 21 | 11 | 6 | 4 | 35 | 13 | 22 | 39 | ||
6. | Fırat Üniversitesi | 21 | 11 | 4 | 6 | 35 | 24 | 11 | 37 | ||
7. | Kilis Belediyespor | 21 | 10 | 2 | 9 | 36 | 28 | 8 | 32 | ||
8. | Elbistanspor | 21 | 9 | 3 | 9 | 33 | 33 | 0 | 30 | ||
9. | Nizipspor | 21 | 8 | 4 | 9 | 30 | 27 | 3 | 28 | ||
10. | Malatya İdman Yurdu | 21 | 7 | 4 | 10 | 21 | 19 | 2 | 25 | ||
11. | Pütürge Belediyespor * | 21 | 6 | 3 | 12 | 19 | 39 | -20 | 18 | ||
12. | Sürsürüspor * [ligden ihraç] | 21 | 4 | 0 | 17 | 11 | 51 | -40 | 6 | ||
13. | 1920 Maraşspor * [ligden ihraç] | 21 | 0 | 0 | 21 | 0 | 63 | -63 | -6 | ||
14. | Gaziantepspor * [ligden ihraç] | 21 | 3 | 0 | 18 | 16 | 64 | -48 | -15 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |