Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup - 2019/20
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
Malatya İdman Yurdu | 3 - 0* | 1920 Maraşspor | |||||
03/11/2019 | 14:00 | Elbistan İlçe Stadı | Elbistanspor | 4 - 1 | Sürsürüspor | ||
03/11/2019 | 14:00 | Kilis 7 Aralık Stadı | Kilis Belediyespor | 0 - 1 | Kahta 02 Spor | ||
03/11/2019 | 14:00 | ŞUTİM 1 Nolu Saha | Şanlıurfa BŞ Belediyespor | 4 - 0 | Pütürge Belediyespor | ||
03/11/2019 | 14:00 | Gazikent Sahası | Gaziantep Ankasspor | 2 - 0 | Nizipspor | ||
03/11/2019 | 14:00 | Adıyaman Atatürk Stadı | Adıyaman 1954 Spor | 0 - 0 | Siverek Belediyespor | ||
03/11/2019 | 14:00 | Fırat Üniversitesi Sahası | Fırat Üniversitesi | 3 - 1 | Gaziantepspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Siverek Belediyespor | 7 | 5 | 2 | 0 | 16 | 3 | 13 | 17 | ||
2. | Adıyaman 1954 Spor | 7 | 5 | 2 | 0 | 14 | 4 | 10 | 17 | ||
3. | Gaziantep Ankasspor | 7 | 5 | 1 | 1 | 12 | 5 | 7 | 16 | ||
4. | Kahta 02 Spor | 7 | 4 | 2 | 1 | 15 | 4 | 11 | 14 | ||
5. | Şanlıurfa BŞ Belediyespor | 7 | 4 | 2 | 1 | 13 | 3 | 10 | 14 | ||
6. | Fırat Üniversitesi | 7 | 4 | 1 | 2 | 12 | 7 | 5 | 13 | ||
7. | Elbistanspor | 7 | 3 | 2 | 2 | 10 | 6 | 4 | 11 | ||
8. | Nizipspor | 7 | 3 | 2 | 2 | 9 | 7 | 2 | 11 | ||
9. | Malatya İdman Yurdu | 7 | 3 | 0 | 4 | 7 | 7 | 0 | 9 | ||
10. | Sürsürüspor * [ligden ihraç] | 7 | 3 | 0 | 4 | 8 | 13 | -5 | 3 | ||
11. | Pütürge Belediyespor * | 7 | 1 | 0 | 6 | 3 | 14 | -11 | 0 | ||
12. | Kilis Belediyespor | 7 | 0 | 0 | 7 | 4 | 16 | -12 | 0 | ||
13. | 1920 Maraşspor * [ligden ihraç] | 8 | 0 | 0 | 8 | 0 | 24 | -24 | -6 | ||
14. | Gaziantepspor * [ligden ihraç] | 8 | 2 | 0 | 6 | 10 | 26 | -16 | -18 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |