Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 2.Grup - 2019/20
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
1920 Maraşspor | 0 - 3* | Gaziantep Ankasspor | |||||
10/11/2019 | 14:00 | Nizip İlçe Stadı | Nizipspor | 0 - 2 | Şanlıurfa BŞ Belediyespor | ||
10/11/2019 | 14:00 | Pütürge İlçe Stadı | Pütürge Belediyespor | 1 - 1 | Kilis Belediyespor | ||
10/11/2019 | 14:00 | Adıyaman Atatürk Stadı S | Kahta 02 Spor | 5 - 0 | Sürsürüspor | ||
10/11/2019 | 14:00 | Batur Stadı | Gaziantepspor | 0 - 2 | Adıyaman 1954 Spor | ||
10/11/2019 | 14:00 | Siverek Firkan Tüysüz Stadı | Siverek Belediyespor | 2 - 0 | Malatya İdman Yurdu | ||
10/11/2019 | 14:00 | Fırat Üniversitesi Sahası | Fırat Üniversitesi | 5 - 1 | Elbistanspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Siverek Belediyespor | 8 | 6 | 2 | 0 | 18 | 3 | 15 | 20 | ||
2. | Adıyaman 1954 Spor | 8 | 6 | 2 | 0 | 16 | 4 | 12 | 20 | ||
3. | Gaziantep Ankasspor | 8 | 6 | 1 | 1 | 15 | 5 | 10 | 19 | ||
4. | Kahta 02 Spor | 8 | 5 | 2 | 1 | 20 | 4 | 16 | 17 | ||
5. | Şanlıurfa BŞ Belediyespor | 8 | 5 | 2 | 1 | 15 | 3 | 12 | 17 | ||
6. | Fırat Üniversitesi | 8 | 5 | 1 | 2 | 17 | 8 | 9 | 16 | ||
7. | Elbistanspor | 8 | 3 | 2 | 3 | 11 | 11 | 0 | 11 | ||
8. | Nizipspor | 8 | 3 | 2 | 3 | 9 | 9 | 0 | 11 | ||
9. | Malatya İdman Yurdu | 8 | 3 | 0 | 5 | 7 | 9 | -2 | 9 | ||
10. | Sürsürüspor * [ligden ihraç] | 8 | 3 | 0 | 5 | 8 | 18 | -10 | 3 | ||
11. | Pütürge Belediyespor * | 8 | 1 | 1 | 6 | 4 | 15 | -11 | 1 | ||
12. | Kilis Belediyespor | 8 | 0 | 1 | 7 | 5 | 17 | -12 | 1 | ||
13. | 1920 Maraşspor * [ligden ihraç] | 9 | 0 | 0 | 9 | 0 | 27 | -27 | -6 | ||
14. | Gaziantepspor * [ligden ihraç] | 9 | 2 | 0 | 7 | 10 | 28 | -18 | -18 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |