Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 7.Grup - 2019/20
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
13/10/2019 | 15:00 | Ortaca Ahmet Ateş Stadı | Ortaca Belediyespor | 1 - 0 | Karaman Belediyespor | ||
13/10/2019 | 15:00 | Ereğli Atatürk Stadı | Bilal Yiğit İnşaat Ereğlispor | 4 - 0 | Burdur MAKÜ | ||
13/10/2019 | 15:00 | Bucak İlçe Stadı | Bucak Belediye Oğuzhanspor | 1 - 1 | Akşehirspor | ||
13/10/2019 | 15:00 | Kepez Hasan Doğan Stadı | Kepezspor FK | 3 - 2 | Çal Belediyespor | ||
13/10/2019 | 15:00 | Manavgat Atatürk Stadı | Manavgat Belediyespor | 1 - 0 | Sarayönü Belediyespor | ||
13/10/2019 | 15:00 | Isparta Atatürk Stadı | Isparta 32 Spor | 2 - 1 | Yatağanspor | ||
13/10/2019 | 15:00 | Sarayköy İlçe Stadı | Sarayköyspor | 1 - 2 | Armoni Alanya Kestelspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Manavgat Belediyespor | 4 | 3 | 1 | 0 | 8 | 1 | 7 | 10 | ||
2. | Sarayköyspor | 4 | 3 | 0 | 1 | 7 | 3 | 4 | 9 | ||
3. | Armoni Alanya Kestelspor | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 3 | 2 | 7 | ||
4. | Ortaca Belediyespor | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 4 | 1 | 7 | ||
5. | Sarayönü Belediyespor | 4 | 2 | 1 | 1 | 3 | 2 | 1 | 7 | ||
6. | Isparta 32 Spor | 4 | 2 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 7 | ||
7. | Kepezspor FK | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | 7 | -2 | 6 | ||
8. | Bucak Belediye Oğuzhanspor | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 4 | 1 | 5 | ||
9. | Akşehirspor | 4 | 1 | 2 | 1 | 4 | 4 | 0 | 5 | ||
10. | Karaman Belediyespor | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 6 | -3 | 4 | ||
11. | Bilal Yiğit İnşaat Ereğlispor | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 | 5 | 0 | 3 | ||
12. | Yatağanspor | 4 | 0 | 3 | 1 | 4 | 5 | -1 | 3 | ||
13. | Çal Belediyespor | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | 7 | -3 | 3 | ||
14. | Burdur MAKÜ | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | 11 | -7 | 1 |
|
||
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |