Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup - 2019/20
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
09/02/2020 | 14:00 | Beylerbeyi 75.Yıl Stadı | Çengelköyspor | 0 - 1 | Karamürselspor | ||
09/02/2020 | 14:00 | Lüleburgaz 8 Kasım Stadı | Lüleburgazspor | 1 - 0 | Ortaköyspor | ||
09/02/2020 | 14:00 | Alibeyköy Fuat Çakar Stadı | Alibeyköyspor | 2 - 1 | Tekirdağspor | ||
09/02/2020 | 14:00 | Şehit Ömer Halisdemir Sahası | Başiskele Doğantepespor | 1 - 4 | Arnavutköy Bld Gençlikspor | ||
09/02/2020 | 14:00 | Edirne 25 Kasım Stadı | Edirnespor | 3 - 0 | Bigaspor | ||
09/02/2020 | 14:00 | Bozcaada 20 Eylül Stadı | Bozcaadaspor | 1 - 1 | Uzunköprüspor | ||
09/02/2020 | 14:00 | Çerkezköy Mustafa Uğraş | Çerkezköy 1911 Doğanspor | 2 - 1 | Vizespor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Edirnespor | 17 | 10 | 4 | 3 | 33 | 19 | 14 | 34 | ||
2. | Arnavutköy Bld Gençlikspor | 17 | 8 | 8 | 1 | 30 | 15 | 15 | 32 | ||
3. | Çengelköyspor | 17 | 8 | 6 | 3 | 24 | 13 | 11 | 30 | ||
4. | Tekirdağspor | 17 | 8 | 4 | 5 | 25 | 16 | 9 | 28 | ||
5. | Bigaspor | 17 | 6 | 9 | 2 | 30 | 14 | 16 | 27 | ||
6. | Karamürselspor | 17 | 8 | 2 | 7 | 22 | 18 | 4 | 26 | ||
7. | Alibeyköyspor | 17 | 7 | 5 | 5 | 17 | 14 | 3 | 26 | ||
8. | Ortaköyspor | 17 | 5 | 9 | 3 | 23 | 14 | 9 | 24 | ||
9. | Lüleburgazspor | 17 | 7 | 2 | 8 | 21 | 25 | -4 | 23 | ||
10. | Çerkezköy 1911 Doğanspor | 17 | 5 | 3 | 9 | 16 | 28 | -12 | 18 | ||
11. | Bozcaadaspor | 17 | 4 | 5 | 8 | 19 | 28 | -9 | 17 | ||
12. | Başiskele Doğantepespor | 17 | 4 | 3 | 10 | 17 | 42 | -25 | 15 | ||
13. | Uzunköprüspor | 17 | 3 | 3 | 11 | 13 | 27 | -14 | 12 | ||
14. | Vizespor | 17 | 1 | 7 | 9 | 14 | 31 | -17 | 10 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |