Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 11.Grup - 2019/20
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
23/02/2020 | 14:00 | Beylerbeyi 75.Yıl Stadı | Çengelköyspor | 2 - 1 | Bigaspor | ||
23/02/2020 | 14:00 | Lüleburgaz 8 Kasım Stadı | Lüleburgazspor | 0 - 1 | Uzunköprüspor | ||
23/02/2020 | 14:00 | Şehit Ömer Halisdemir Sahası | Başiskele Doğantepespor | 1 - 1 | Vizespor | ||
23/02/2020 | 14:00 | Edirne 25 Kasım Stadı | Edirnespor | 1 - 0 | Tekirdağspor | ||
23/02/2020 | 14:00 | Bozcaada 20 Eylül Stadı | Bozcaadaspor | 0 - 3 | Arnavutköy Bld Gençlikspor | ||
23/02/2020 | 14:00 | Çerkezköy Mustafa Uğraş S | Çerkezköy 1911 Doğanspor | 0 - 0 | Alibeyköyspor | ||
23/02/2020 | 15:00 | Ayazağa Yusuf Tunaoğlu Stadı | Ortaköyspor | 2 - 0 | Karamürselspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Edirnespor | 19 | 12 | 4 | 3 | 35 | 19 | 16 | 40 | ||
2. | Çengelköyspor | 19 | 10 | 6 | 3 | 27 | 14 | 13 | 36 | ||
3. | Arnavutköy Bld Gençlikspor | 19 | 9 | 8 | 2 | 33 | 16 | 17 | 35 | ||
4. | Tekirdağspor | 19 | 9 | 4 | 6 | 27 | 17 | 10 | 31 | ||
5. | Bigaspor | 19 | 7 | 9 | 3 | 35 | 16 | 19 | 30 | ||
6. | Karamürselspor | 19 | 9 | 2 | 8 | 25 | 20 | 5 | 29 | ||
7. | Ortaköyspor | 19 | 6 | 9 | 4 | 27 | 17 | 10 | 27 | ||
8. | Alibeyköyspor | 19 | 7 | 6 | 6 | 17 | 15 | 2 | 27 | ||
9. | Lüleburgazspor | 19 | 7 | 2 | 10 | 21 | 29 | -8 | 23 | ||
10. | Çerkezköy 1911 Doğanspor | 19 | 6 | 4 | 9 | 19 | 30 | -11 | 22 | ||
11. | Bozcaadaspor | 19 | 4 | 5 | 10 | 19 | 35 | -16 | 17 | ||
12. | Başiskele Doğantepespor | 19 | 4 | 4 | 11 | 18 | 45 | -27 | 16 | ||
13. | Uzunköprüspor | 19 | 4 | 3 | 12 | 14 | 28 | -14 | 15 | ||
14. | Vizespor | 19 | 2 | 8 | 9 | 16 | 32 | -16 | 14 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |