Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 13.Grup - 2022/23
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
Sancaktepe FK | 3 - 0* | Kavaklıspor | |||||
05/02/2023 | 14:00 | İBB Bayrampaşa Stadı | Bayrampaşa Teknikspor | 2 - 1 | Bursa Doğugücü FK | ||
05/02/2023 | 14:00 | Şehit İlyas Bayraktutar (Yuvacık)Stadı | Yuvacıkspor | 3 - 2 | Görükle İpekspor | ||
05/02/2023 | 14:00 | Veysel Karani Sahası | Bursa Zaferspor | 4 - 0 | Uzunköprüspor | ||
05/02/2023 | 14:00 | Babaeski 100.Yıl Stadı | Babaeskispor | 1 - 1 | Beylerbeyi 1911 FK | ||
05/02/2023 | 14:00 | Değirmendere Sahası | Kocaeli Harb-İş | 1 - 3 | Gölcükspor | ||
05/02/2023 | 15:00 | Fatih Mimarsinan Stadı | Haliçspor | 1 - 0 | Silivrispor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Silivrispor | 15 | 11 | 2 | 2 | 32 | 10 | 22 | 35 | ||
2. | Yuvacıkspor | 15 | 10 | 4 | 1 | 32 | 8 | 24 | 34 | ||
3. | Görükle İpekspor | 15 | 9 | 4 | 2 | 22 | 6 | 16 | 31 | ||
4. | Bursa Doğugücü FK | 15 | 9 | 1 | 5 | 33 | 14 | 19 | 28 | ||
5. | Gölcükspor | 15 | 8 | 3 | 4 | 27 | 16 | 11 | 27 | ||
6. | Bursa Zaferspor | 15 | 8 | 2 | 5 | 27 | 11 | 16 | 26 | ||
7. | Haliçspor | 15 | 7 | 5 | 3 | 12 | 9 | 3 | 26 | ||
8. | Beylerbeyi 1911 FK | 15 | 7 | 4 | 4 | 26 | 17 | 9 | 25 | ||
9. | Bayrampaşa Teknikspor | 15 | 6 | 4 | 5 | 18 | 14 | 4 | 22 | ||
10. | Babaeskispor | 15 | 2 | 4 | 9 | 16 | 33 | -17 | 10 | ||
11. | Kocaeli Harb-İş | 15 | 2 | 3 | 10 | 13 | 30 | -17 | 9 | ||
12. | Uzunköprüspor | 15 | 2 | 0 | 13 | 12 | 35 | -23 | 6 | ||
13. | Kavaklıspor * [ligden ihraç] | 15 | 0 | 0 | 15 | 0 | 45 | -45 | -6 | ||
14. | Sancaktepe FK * [ligden ihraç] | 15 | 5 | 2 | 8 | 15 | 37 | -22 | -8 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |