Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Bölgesel Amatör Lig 13.Grup - 2022/23
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
Bursa Doğugücü FK | 3 - 0* | Kavaklıspor | |||||
18/03/2023 | 14:00 | Bahçelievler İl Özel İdare Stadı | Sancaktepe FK | 0 - 0 | Yuvacıkspor | ||
18/03/2023 | 14:00 | Fatih Mimarsinan Stadı | Haliçspor | 0 - 1 | Bursa Zaferspor | ||
19/03/2023 | 14:00 | Gölcük İlçe Stadı | Gölcükspor | 2 - 1 | Beylerbeyi 1911 FK | ||
19/03/2023 | 14:00 | Babaeski 100.Yıl Stadı | Babaeskispor | 0 - 1 | Silivrispor | ||
19/03/2023 | 14:00 | Değirmendere Sahası | Kocaeli Harb-İş | 1 - 1 | Görükle İpekspor | ||
19/03/2023 | 17:00 | İBB Bayrampaşa Stadı | Bayrampaşa Teknikspor | 8 - 0 | Uzunköprüspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Silivrispor | 19 | 14 | 3 | 2 | 40 | 12 | 28 | 45 | ||
2. | Görükle İpekspor | 19 | 12 | 5 | 2 | 27 | 8 | 19 | 41 | ||
3. | Gölcükspor | 19 | 12 | 3 | 4 | 37 | 18 | 19 | 39 | ||
4. | Yuvacıkspor | 19 | 10 | 7 | 2 | 32 | 10 | 22 | 37 | ||
5. | Bursa Doğugücü FK | 19 | 11 | 2 | 6 | 37 | 15 | 22 | 35 | ||
6. | Beylerbeyi 1911 FK | 19 | 9 | 5 | 5 | 34 | 19 | 15 | 32 | ||
7. | Bursa Zaferspor | 19 | 9 | 4 | 6 | 28 | 12 | 16 | 31 | ||
8. | Bayrampaşa Teknikspor | 19 | 8 | 4 | 7 | 30 | 20 | 10 | 28 | ||
9. | Haliçspor | 19 | 7 | 6 | 6 | 12 | 15 | -3 | 27 | ||
10. | Babaeskispor | 19 | 4 | 4 | 11 | 25 | 36 | -11 | 16 | ||
11. | Kocaeli Harb-İş | 19 | 4 | 4 | 11 | 24 | 35 | -11 | 16 | ||
12. | Uzunköprüspor | 19 | 2 | 0 | 17 | 12 | 58 | -46 | 6 | ||
13. | Sancaktepe FK * [ligden ihraç] | 19 | 6 | 3 | 10 | 20 | 43 | -23 | -4 | ||
14. | Kavaklıspor * [ligden ihraç] | 19 | 0 | 0 | 19 | 0 | 57 | -57 | -6 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |