Bölgesel Amatör Lig Play-Out - 2013/14

 

 

 
FİNAL
Tarih Saat Stadyum Ev Sahibi Sonuç Misafir
26/04/2014 13:30 Batman 16 Mayıs Stadı Forma Gercüş Bağlarspor 0 - 0
1 - 0 (u)
1955 Batmanspor Forma
26/04/2014 14:00 Siirt Atatürk Stadı Forma Kurtalanspor 1 - 1
2 - 2 (u)
4 - 3 (p)
1969 Siirtspor Forma
26/04/2014 14:30 Samsun 19 Mayıs Stadı Forma Merzifonspor 1 - 1
1 - 3 (u)
Yeni Amasyaspor Forma
26/04/2014 14:30 İzmit İsmetpaşa Stadı Forma Körfez Bld.Hereke Yıldızspor 1 - 2 Çınarlıspor Forma
26/04/2014 15:00 Necdet Yıldırım Sahası Forma Eskişehir Sağlıkspor 4 - 0 Anadolu Üniversitesi Forma
27/04/2014 11:00 Artvin Şehir Stadı Forma Arhavispor 3 - 0* Artvin Hopaspor Forma
27/04/2014 13:00 Bolu Atatürk Stadı Forma Mudurnuspor 1 - 4 Kıbrıscıkspor Forma
27/04/2014 13:30 Hakkari Şehir Stadı Forma Yüksekova Belediyespor 1 - 1
1 - 1 (u)
5 - 3 (p)
Hakkarispor FK Forma
27/04/2014 13:30 Kırşehir Ahi Stadı Forma Yeşil Kırşehirspor 6 - 0 Boztepe Malya Forma
27/04/2014 14:30 Avni Kalkavan Sahası Forma Çayırovaspor 3 - 1 Bekirpaşa Başaranspor Forma
27/04/2014 14:30 Samsun 19 Mayıs Stadı Forma İlkadım Belediyespor 1 - 1
1 - 2 (u)
Termespor Forma
27/04/2014 14:30 Tekirdağ Namık Kemal Forma Çerkezköyspor 1 - 3 Velimeşe Belediyespor Forma
27/04/2014 14:30 Sümer 1 Nolu Saha Forma Talasgücü Belediyespor 0 - 1 Hacılar Erciyes Gençlikspor Forma
27/04/2014 14:30 Şehitkamil İlçe Stadı Forma Şahinbey Belediyespor 0 - 3* Sakıcı İnşaat Şenyurtspor Forma
27/04/2014 14:30 Bartın Atatürk Stadı Forma Bartınspor 4 - 1 Kurucaşilespor Forma
27/04/2014 15:00 Kemal Kaynaş Stadı Forma Karaman Belediyespor 2 - 1 Özkon Grup Karaman Forma
27/04/2014 15:00 Nevşehir Gazi Stadı Forma Nevşehirspor GK 2 - 1 Hisarspor Forma
27/04/2014 15:00 Selçuklu Belediye Stadı Forma Çatalhüyük Çumra Belediyespor 0 - 3 Akşehirspor Forma
27/04/2014 15:30 Denizli Atatürk Stadı Forma Sarayköyspor 1 - 1
2 - 1 (u)
Tavas Birlikspor Forma
27/04/2014 16:00 Sakarya Atatürk Stadı Forma Serdivanspor 1 - 0 Sapancaspor Forma
27/04/2014 16:00 Akdeniz Üniversitesi Stadı Forma Muratpaşa Belediyespor 1 - 0 Demre Belediyespor Forma
30/04/2014 15:30 TOKİ Sentetik Saha Forma Aksaray Belediyespor 5 - 1 68 Aksaray Belediyespor Forma
30/04/2014 16:00 Tevfik Sırrı Gür Stadı Forma Toroslar Belediyespor 3 - 1 Tarsusgücü Forma
03/05/2014 13:30 Şırnak Şehir Stadı Forma Cizre Basraspor 2 - 0 1960 Silopispor Forma
03/05/2014 14:00 Yozgat Bozok Stadı Forma Sorgun Belediyespor 5 - 1 Yozgat İl Özel İdare Forma
03/05/2014 15:00 Derepazarı İlçe Sahası Forma Kalkanderespor 0 - 0
0 - 0 (u)
6 - 7 (p)
Ardeşenspor Forma
03/05/2014 15:30 Diyarbakır Atatürk Stadı Forma Erganispor 0 - 0
0 - 0 (u)
2 - 4 (p)
Diyarbakır 1968 Spor Forma
03/05/2014 15:30 Muş Şehir Stadı Forma Muş Ovasıspor 0 - 1 Muşspor FC Forma
03/05/2014 15:30 18 Mart Suni Saha Forma Bozcaadaspor 0 - 0
0 - 1 (u)
Karabiga Belediye Gençlikspor Forma
04/05/2014 13:00 Giresun Atatürk Stadı Forma Öz Espiye Belediyespor 1 - 2 Görelespor Forma
04/05/2014 14:00 Edebali Stadı Forma Bozüyük Vitraspor 2 - 0 Edebalispor Forma
04/05/2014 14:30 Kırıkkale Başpınar Stadı Forma MKE Kırıkkalespor 4 - 1 Kırıkkale Yahşihanspor Forma
04/05/2014 14:30 Bingöl Şehir Stadı Forma Çapakçurspor 2 - 0 Genç Muratspor Forma
04/05/2014 14:30 Kastamonu Gazi Stadı Forma Tosya Belediyespor 2 - 0 Kastamonu Özel İdare KH Spor Forma
04/05/2014 15:00 Çorum 1 Nolu Suni Saha Forma İskilip Belediyespor 1 - 2 Ulukavakspor Forma
04/05/2014 15:30 Batıpark Sahası Forma Türkoğlu Belediyespor 1 - 1
1 - 2 (u)
Pazarcıkspor Forma
04/05/2014 15:30 Osmaniye 7 Ocak Stadı Forma Osmaniyespor FK 0 - 0
0 - 0 (u)
5 - 4 (p)
Kadirlispor Forma
04/05/2014 15:30 Düzce 18 Temmuz Stadı Forma Akçakocaspor 0 - 2 Düzcespor Forma
04/05/2014 15:30 Burdur Gazi Atatürk Stadı Forma Bucak Belediye Oğuzhanspor 2 - 0 Burdur Şekerspor Forma
04/05/2014 16:00 Muğla Atatürk Stadı Forma Muğlaspor 0 - 0
0 - 0 (u)
5 - 4 (p)
Ortaca Belediyespor Forma
07/05/2014 16:00 Balıkesir Atatürk Stadı Forma Balıkesir BŞ Belediyespor 2 - 0 Gönen Belediyespor Forma
08/05/2014 15:00 Antakya Atatürk Stadı Forma Reyhanlı Belediyespor 2 - 1 Belen Belediyespor Forma
09/05/2014 15:00 5 Ocak Fatih Terim Stadı Forma Kozan Belediyespor 3 - 0 Yenibeygücü Forma
10/05/2014 13:00 Vali Lütfü Yiğenoğlu Stadı Forma Patnos Gençlikspor 3 - 1 Doğubayazıt Belediyespor Forma
10/05/2014 15:00 Vefa Stadı Forma Sultangazispor 0 - 0
1 - 0 (u)
Bayrampaşa Tunaspor Forma
10/05/2014 15:00 Merkezefendi Stadı Forma Kuştepespor 0 - 1 Avcılar Belediyespor Forma
10/05/2014 15:00 Erzincan 13 Şubat Stadı Forma Erzincanspor 0 - 3* 13 Şubat Erzincan Gençlikspor Forma
10/05/2014 15:30 Adıyaman Atatürk Stadı Forma Adıyaman İl Özel İdare 1 - 0 Adıyaman GAP Forma
11/05/2014 13:00 Kars Şehir Stadı Forma Karsspor 1 - 0 Sarıkamış Esnafspor Forma
11/05/2014 13:00 Tunceli Atatürk Stadı Forma Dersimspor 5 - 1 Tunceli Dağcılık SK  
11/05/2014 13:00 Edirne 25 Kasım Stadı Forma Keşanspor 0 - 1 Keşan Anafartalarspor Forma
11/05/2014 15:00 Vefa Stadı Forma Sultanbeyli Belediyespor 5 - 1 Albayrakspor Forma
11/05/2014 15:00 Merkezefendi Stadı Forma Dikilitaşspor 4 - 0 Sarıyer Yenimahallespor Forma
11/05/2014 16:00 Manisa 19 Mayıs Stadı Forma Somaspor 6 - 0 Durasıllı Belediyespor Forma
11/05/2014 16:00 Yeşiltepe 1 Nolu Sahası Forma Malatya İl Özel İdare 3 - 1 Malatya Demirspor Forma
13/05/2014 15:00 Iğdır Kışla Semt Sahası Forma Iğdır Gençlerbirliği 1 - 1
2 - 2 (u)
0 - 3 (p)
Iğdır Arasspor Forma
13/05/2014 15:30 İzmir Atatürk Stadı Forma Foça Belediyespor 2 - 3 Reo Atillaspor Forma
17/05/2014 16:00 Adnan Menderes Stadı Forma İncirliova Belediyespor 1 - 1
1 - 1 (u)
5 - 4 (p)
İsabeyli Şırlanspor Forma
18/05/2014 15:00 Sivas Fuar Alanı 2 No Forma Yıldızeli Birlikspor 1 - 1
1 - 3 (u)
Cumhuriyet Üniversitesi Forma
18/05/2014 15:00 Durugöl 1 Nolu Saha Forma Soyaspor Gençlik 1 - 2 Yeni Orduspor Forma
18/05/2014 15:30 İzmir Atatürk Stadı Forma Çiğli Belediyespor 0 - 0
0 - 1 (u)
İzaks Gaziemirspor Forma
18/05/2014 15:30 Mardin 21 Kasım Stadı Forma Mardinspor 3 - 1 Kızıltepe Fıratspor Forma
18/05/2014 15:30 Karaelmas Kemal Köksal Stadı Forma Kozlu Belediyespor 2 - 2
3 - 2 (u)
Çaycumaspor Forma
18/05/2014 16:30 Elazığ Merkez Sentetik Saha Forma Elazığ İl Özel İdarespor 4 - 6 Paluspor Forma
31/05/2014 16:00 Elazığ Atatürk Stadı Forma Tatvan Gençlerbirliği 3 - 1 Bitlis Özgüzelderespor Forma
 
Notlar
     
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-18 ++ | MI Design