Bölgesel Amatör Lig Play-Out - 2016/17

 

 

 
FİNAL
Tarih Saat Stadyum Ev Sahibi Sonuç Misafir
    Bartın Atatürk Stadı Forma Bartınspor   -   Ulus Çınarspor Forma
    Mersin Stadyumu Forma Mersin BŞB MESKİ   -   Anamur Belediyespor Forma
    Şenol Güneş Spor Kompleksi   [takım yok]   -   [takım yok]  
        [takım yok]   -   Yenimahalle Belediyespor Forma
    Halil Efendi Sentetik Saha Forma Serhat Ardahanspor   -   Hoçvanspor Forma
      Forma Çubukspor F.A.Ş   -   Pursaklar Belediyespor Forma
    Manisa 19 Mayıs Stadı Forma Alaşehir Belediyespor   -   Salihli Belediyespor Forma
      Forma Sarıkamış Belediyespor   -   Kars 36 Spor Forma
    Kazım Karabekir 2 No Suni Forma Aras 12 Martspor   -   Yakutiyespor Forma
    Vodafone Arena   [takım yok]   -   [takım yok]  
08/04/2017 14:00 Batman 16 Mayıs Stadı Forma 1955 Batman Belediyespor 1 - 1
2 - 1 (u)
Batman Tüpraşspor Forma
09/04/2017 13:00 Şırnak Şehir Stadı Forma 1960 Silopispor 1 - 0 Cizre Botanspor Forma
09/04/2017 14:00 Siirt Atatürk Stadı Forma Kurtalanspor 1 - 3 Botangücü Forma
12/04/2017 13:30 Hakkari Merzan Şehir Stadı Forma Hakkarispor FK 0 - 2 Yüksekova Belediyespor Forma
12/04/2017 15:00 Seyrantepe Şilbe Sentetik Saha Forma Diyarbakır Yolspor 1 - 0 Çınar Belediyespor Forma
13/04/2017 15:00 Kilis 7 Aralık (Suni) Forma Kilis Belediyespor 8 - 2 Kifado Gençlikspor Forma
14/04/2017 15:00 Yozgat Bozok Stadı Forma Yozgatspor 1959 FK 1 - 0 Sorgun Belediyespor Forma
14/04/2017 15:00 5 Ocak Fatih Terim Stadı Forma Ceyhanspor 5 - 1 Yumurtalık Belediyespor Forma
14/04/2017 16:00 Nevşehir Gazi Stadı Forma Nevşehirspor Gençlik 4 - 0 Çat Gençlikspor Forma
18/04/2017 16:00 Kırşehir Ahi Stadı Forma Yeşil Kırşehirspor 4 - 3 Evranspor Forma
19/04/2017 13:00 Bitlis 8 Ağustos Stadı Forma Tatvan Gençlerbirliği 1 - 1
2 - 1 (u)
Tatvanspor Forma
19/04/2017 14:00 Gümüşhane Yenişehir Stadı Forma Kelkit Belediye Hürriyetspor 2 - 2
4 - 3 (u)
Gümüşhane Telekomspor Forma
19/04/2017 15:00 Adnan Menderes Stadı Forma Çine Madranspor 0 - 1 Kuşadasıspor Forma
19/04/2017 16:00 Isparta Atatürk Stadı Forma Isparta Davrazspor 7 - 0 Deregümüspor Forma
19/04/2017 19:00 Bolu Atatürk Stadı Forma Geredespor 1 - 1
1 - 1 (u)
1 - 3 (p)
Yeniçağaspor Forma
20/04/2017 15:00 Tokat Gaziosmanpaşa Stadı Forma Turhalspor 2 - 1 Niksar Belediyespor Forma
21/04/2017 15:30 Kastamonu Gazi Stadı Forma Kastamonu Özel İd.K.Hz 3 - 1 Kastamonu Yolspor Forma
22/04/2017 12:00 Artvin Şehir Stadı Forma Artvin Hopaspor 5 - 0 Borçkaspor Forma
22/04/2017 13:00 Vali Lütfü Yiğenoğlu Stadı Forma Ağrı 1970 Spor 1 - 1
2 - 1 (u)
Diyadin Gençlerbirliği Forma
22/04/2017 14:00 Muş Şehir (Çim) Forma Muşspor FC 0 - 0
0 - 0 (u)
3 - 2 (p)
Öz Hasköyspor Forma
22/04/2017 14:00 Tunceli Atatürk Stadı Forma 62 Pertekspor 5 - 0 Tunceli Gençlikspor  
22/04/2017 14:00 Şehit Muharrem Samur Sahası Forma Akşehirspor 1 - 1
3 - 1 (u)
Selçukspor Forma
22/04/2017 14:30 Kilimli Ahmet Şerifoğlu Stadı Forma Kozlu Belediyespor 0 - 3 Devrek Belediyespor Forma
22/04/2017 15:00 Balıkesir Atatürk Stadı Forma Gönen Belediyespor 1 - 2 Balya Belediyespor Forma
22/04/2017 15:00 Samsun 19 Mayıs Stadı Forma Ladik Belediyespor 0 - 0
0 - 0 (u)
4 - 3 (p)
Termespor Forma
22/04/2017 15:30 Muğla Atatürk Stadı Forma Yatağanspor 2 - 2
2 - 2 (u)
3 - 2 (p)
Yeni Milasspor Forma
22/04/2017 16:00 Gaziantep Stadyumu Forma Şehitkamil Belediyespor 2 - 0 Nizipspor Forma
23/04/2017 12:00 Cumhuriyet Üniversitesi Stadı Forma Zara Belediyespor 1 - 3 Şarkışla Belediyespor Forma
23/04/2017 15:00 Yeşiltepe Sahası Forma İnönü Üniversitesi 3 - 0 Arguvan Belediyespor Forma
23/04/2017 15:00 Adıyaman Atatürk Stadı Forma Adıyaman 1954 Spor 1 - 1
3 - 1 (u)
Kâhtaspor Forma
23/04/2017 15:00 Vali Nihat Canpolat Sahası Forma Talasgücü Belediyespor 2 - 1 Kayseri Yolspor Forma
23/04/2017 15:00 Edirne 25 Kasım Stadı Forma Uzunköprüspor 6 - 0 Tuncaspor Forma
23/04/2017 15:00 Afyon Yeni Şehir Stadı Forma Hisar Belediyespor 2 - 1 Salar Belediyespor Forma
23/04/2017 15:00 Akdeniz Üniversitesi Stadı Forma Serik Belediyespor 2 - 0 Korkuteli Belediyespor Forma
23/04/2017 15:00 Dağılgan 1 Nolu Sentetik Saha Forma 68 Aksaray Belediyespor 3 - 0 Aksaray Karadenizspor Forma
23/04/2017 15:00 Kırıkkale Başpınar Stadı Forma MKE Kırıkkalespor 5 - 3 Türk Metal 1963 Spor Forma
23/04/2017 15:30 Amasya 12 Haziran Stadı Forma Yeni Amasyaspor 4 - 2 Merzifonspor Forma
23/04/2017 15:30 Sinop Dokuzoğlu Stadı Forma Ayancık Belediyespor 0 - 0
0 - 0 (u)
2 - 4 (p)
Sinopspor Forma
23/04/2017 16:00 Edebali Stadı Forma Bozüyük Vitraspor 4 - 0 Bilecikspor Forma
23/04/2017 18:30 12 Şubat Stadı Forma Fidanspor 0 - 0
0 - 0 (u)
3 - 1 (p)
Türkoğlu Belediyespor Forma
23/04/2017 20:00 Çanakkale 18 Mart Stadı Forma Karabiga Belediye Gençlikspor 0 - 1 Bigaspor Forma
24/04/2017 15:00 Kütahya Dumlupınar Stadı Forma Dumlupınar Üniversitesi 3 - 0 Tavşanlı Gençlikspor Forma
25/04/2017 15:00 Giresun Atatürk Stadı Forma 1926 Bulancakspor   -   Derelispor Forma
25/04/2017 16:00 Antakya Atatürk Stadı Forma İskenderunspor 1967   -   Reyhanlı Belediyespor Forma
27/04/2017 16:00 Sakarya Atatürk Stadı Forma Serdivanspor   -   Karasuspor Forma
27/04/2017 16:00 Buca İlçe Stadı Forma Gaziemir Gençlikspor   -   Torbalıspor Forma
28/04/2017 16:00 Buca İlçe Stadı Forma Ödemişspor   -   Bornova 1881 Spor Forma
30/04/2017   Erzincan 13 Şubat Stadı Forma 13 Şubat Erzincan Gençlikspor   -   Üzümlü Belediyespor Forma
30/04/2017 14:00 Iğdır Kışla Semt Sahası Forma Iğdır Arasspor   -   76 Iğdır Belediyespor Forma
30/04/2017 15:00 Kemal Kaynaş Stadı Forma Karaman Belediyespor   -   70 Larende Gençlikspor Forma
 
Notlar
     
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-17 ++ | MI Design