Bölgesel Amatör Lig Play-Out - 2021/22

 

 

 
FİNAL
Tarih Saat Stadyum Ev Sahibi Sonuç Misafir
      Forma Muş Belediyespor 0 - 3* Yeşil Vartospor Forma
13/04/2022 14:00 Kilis 7 Aralık Stadı Forma Kilis Belediyespor 3 - 0 79 Kilisspor Forma
15/04/2022 15:00 Yozgat Sentetik Saha Forma Yozgat Belediyesi Bozokspor 1 - 0 Sorgun Belediyespor Forma
16/04/2022 13:00 Tunceli Atatürk Stadı Forma Dersimspor 6 - 1 Ovacık Belediye Munzurspor Forma
16/04/2022 14:00 Bayburt Genç Osman Stadı Forma Bayburt Belediyespor 3 - 0 Gürbüzspor Forma
16/04/2022 14:00 Karaelmas Kemal Köksal Stadı T Forma Devrek Belediyespor 0 - 0
1 - 0 (u)
Gelikspor Forma
16/04/2022 14:00 Tokat Gaziosmanpaşa Stadı Forma Tokat BLD Plevnespor 4 - 0 Erbaa Gençlikspor Forma
16/04/2022 14:00 Niğde Ömer Halis Demir Üni Sahası Forma Niğde Belediyesispor 3 - 0 2005 Azatlıspor Forma
16/04/2022 14:00 Adıyaman Atatürk Stadı Forma Adıyamanspor 3 - 2 İmamağaspor Forma
16/04/2022 15:00 Kışla Semt Sahası Forma Iğdır Esspor 2 - 1 Tuzluca İdman Yurdu Forma
16/04/2022 15:30 Kırşehir Ahi Stadı T Forma Yeşil Kamanspor 2 - 3 Mucurgücü Forma
17/04/2022 13:00 Şırnak Şehir Stadı Forma Şırnak İdman Yurdu 2 - 0 Öz İdilspor Forma
17/04/2022 13:00 Saraçhane 1 Nolu Saha Forma Tuncaspor 0 - 1 Osmanlıspor Forma
17/04/2022 13:00 Karaağaç Şehitler Stadı Forma Bölmespor 0 - 2 Budaklar Gençlikspor Forma
17/04/2022 13:00 Mustakil Atletizm Pisti Sahası Forma Erzincan Ulalarspor 3 - 1 Kavakyoluspor Forma
17/04/2022 14:00 Burdur Gazi Atatürk Stadı Forma Burdur MAKÜ 1 - 0 Tefenni Belediyespor Forma
17/04/2022 14:00 Çanakkale 18 Mart Stadı T Forma Bozcaadaspor 3 - 2 Ezinespor Forma
17/04/2022 14:00 Mardin 21 Kasım Stadı T Forma Mazıdağı Fosfatspor 1 - 0 Nusaybin Diclespor Forma
17/04/2022 14:00 Çankırı Atatürk Stadı Forma 1074 Çankırıspor 4 - 1 Kızılırmak Belediyespor Forma
17/04/2022 14:00 Van Atatürk Stadı Forma Vangölü Sportif Faaliyetler 1 - 0 Van DSİ Forma
17/04/2022 14:00 Kastamonu Gazi Stadı Forma Kastamonu İl Özel İdare 6 - 1 Tosyaspor Forma
17/04/2022 15:00 Ordu 19 Eylül Stadı T Forma Ulubey Belediyespor 1 - 0 Kabadüz Belediyespor Forma
17/04/2022 15:00 Nevşehir 3 Nolu Saha T Forma Suvermez Kapadokyaspor 4 - 0 Yazıhüyükspor Forma
17/04/2022 15:00 Şenol Birol Futbol Kompleksi Forma Smart Holding Çayelispor 3 - 0 Kopuzlar Vakfı Veliköyspor Forma
17/04/2022 15:00 Turgutlu 7 Eylül Stadı T Forma Salihli Belediyespor 1 - 1
2 - 1 (u)
Manisa Karaköyspor FK Forma
17/04/2022 15:00 Yalova Atatürk Stadı T Forma Altınova Belediyespor 2 - 1 Negmar Tavşanlı Belediyespor Forma
17/04/2022 15:00 Eskişehir Yeni Stadyum Forma Eskişehir Yunusemrespor 2 - 1 Eskişehir Demirspor Forma
17/04/2022 15:00 Doğan Seyfi Atlı Stadı Forma Serinhisarspor 3 - 1 Çivril Kıralan Demirspor Forma
17/04/2022 15:30 Dağılgan Stadı Forma Aksaray Karadenizspor 1 - 1
2 - 3 (u)
Eskil Belediyespor Forma
17/04/2022 16:00 Kırklareli Atatürk Stadı T Forma Lüleburgazspor 1 - 1
2 - 2 (u)
3 - 4 (p)
Kavaklıspor Forma
19/04/2022 15:00 Bornova Aziz Kocaoğlu Stadı Forma Viven Bornova FK 1 - 1
3 - 2 (u)
Menderes Bld.Eğt.Kül.Spor Forma
19/04/2022 15:00 Kırıkkale Başpınar Stadı Forma Kırıkkale İl Özel İdare 0 - 2 Yahşihanspor Forma
20/04/2022 15:00 Şanlıurfa GAP Stadı T Forma Siverek Belediyespor 2 - 0 Akçakale Belediyespor Forma
20/04/2022 15:30 Samsun Suni Çim Saha Forma Karasamsunspor 3 - 1 Hacınabispor Forma
20/04/2022 21:00 Bolu Atatürk Stadı Forma Özel İdare Köroğluspor 0 - 4 Yeniçağaspor Forma
21/04/2022 15:00 Bornova Aziz Kocaoğlu Stadı T Forma Alaçatıspor 1 - 0 Ödemişspor Forma
22/04/2022 14:30 Erzurum Kazım Karabekir Stadyumu Forma Yakutiyespor 0 - 0
0 - 0 (u)
2 - 4 (p)
Palandöken Belediyesispor Forma
22/04/2022 21:00 Isparta Atatürk Stadı Forma Isparta 32 Emrespor 0 - 1 Keçiborlu Belediyespor Forma
23/04/2022 14:00 Şehit İlyas Bayraktutar (Yuvacık)Stadı T Forma Değirmenderespor 3 - 0 Derince Sırrıpaşa FK Forma
23/04/2022 14:00 Yunuskent Sahası Forma Sudurağı Gençlerbirliği 3 - 1 Karaman Gençlerbirliği Forma
23/04/2022 15:00 Çorum Şehir Stadı T Forma Osmancık Belediyespor 5 - 1 Sungurlu Belediyespor Forma
24/04/2022 13:00 4 Eylülspor Vadisi - 2 Forma İskar Cumhuriyet Üniversitesi 6 - 1 Gemerek Belediyespor Forma
24/04/2022 13:00 Merzan Şehir Stadı Forma Hakkari Zapspor 1 - 1
1 - 1 (u)
2 - 4 (p)
Yüksekova Belediyespor Forma
24/04/2022 13:00 Abamüslüm Güven Stadı Forma Kars 36 Spor 1 - 0 Serhat Karsspor Forma
24/04/2022 14:00 Şehit İlyas Bayraktutar (Yuvacık)Stadı T Forma Gölcükspor 3 - 1 Derincespor Forma
24/04/2022 14:00 Tekirdağ Namık Kemal Stadı T Forma Çerkezköy 1911 Doğanspor 0 - 0
0 - 0 (u)
5 - 4 (p)
Sarayspor 1953 Forma
24/04/2022 15:00 Siirt Atatürk Stadı T Forma Kurtalanspor 3 - 0* Kurtalan Kültürspor Forma
24/04/2022 15:00 Mümin Özkasap Spor Tesisleri T Forma Bieksper Hacırahmanlıspor 4 - 0 Alaşehir Belediyespor Forma
24/04/2022 15:00 Kepez Hasan Doğan Sahası T Forma Manavgat Belediyespor 2 - 1 Kırkgöz Döşemealtı Bld.GSK Forma
24/04/2022 15:00 Sinop Üniversitesi Sahası Forma Sinopspor 1 - 1
1 - 1 (u)
1 - 3 (p)
Boyabat 1868 Spor Forma
24/04/2022 15:00 Bingöl Şehir Stadı Forma 12 Bingölspor 1 - 0 Bingöl Gençlikspor Forma
24/04/2022 16:00 Muğla Atatürk Stadı Forma Ermaş Muğlaspor 2 - 1 Ortaca Belediyespor Forma
24/04/2022 20:30 Yeni Adana Stadyumu Forma Adana Vefa 3 - 0 Kozanspor FK Forma
26/04/2022 13:00 Ardahan 80.Yıl Cumhuriyet Sahası Forma Serhat Ardahanspor 2 - 2
6 - 3 (u)
Göle Belediyespor Forma
26/04/2022 15:00 Bornova Aziz Kocaoğlu Stadı T Forma Aliağa Futbol AŞ 1 - 0 Tire Belediyespor Forma
27/04/2022 12:00 Artvin İskebe Şehir Stadı T Forma Arhavispor 3 - 0 Borçkaspor Forma
27/04/2022 15:00 Mersin Stadyumu T Forma Erdemli Belediyespor 1 - 3 Anamur Belediyespor Forma
27/04/2022 15:00 M-1 Sahası T Forma Sandıklıspor 1 - 0 Emirdağspor Forma
27/04/2022 15:00 Ortahisar Yavuz Selim Stadı Forma Trabzon DSİ Karadenizspor 3 - 2 Necmiatispor Forma
27/04/2022 16:00 Adnan Menderes Stadı Forma Aydın Büyükşehir Belediyespor 0 - 0
0 - 0 (u)
3 - 4 (p)
Davutlar Belediyespor Forma
28/04/2022 13:00 Yenimahalle Hasan Doğan Sahası T Forma Keçiören BLD Bağlumspor 1 - 3 Kavaklıderespor Forma
28/04/2022 15:00 Ortahisar Yavuz Selim Stadı Forma Bahçecikspor 2 - 0 Ağasar Çepnispor Forma
28/04/2022 16:00 Yenimahalle Hasan Doğan Sahası T Forma Çubukspor Futbol A.Ş. 0 - 1 Gölbaşı Belediyespor Forma
29/04/2022 15:00 Veysel Karani Sahası Forma Bursa Kültür 1987 Spor 2 - 0 Burgazspor Forma
29/04/2022 16:00 Karaman Suni Saha Forma Erenlerspor 0 - 2 Hendek Dereköyspor Forma
30/04/2022 14:00 Vali Lütfü Yiğenoğlu Stadı T Forma Doğubayazıt Belediyespor 6 - 2 Diyadin Gençlerbirliği Forma
30/04/2022 14:00 Giresun 75.Yıl Sahası T Forma 1926 Bulancakspor 1 - 0 Tireboluspor Forma
30/04/2022 14:30 Amasya 12 Haziran Stadı T Forma Merzifonspor 1 - 2 Suluova Sebatspor Forma
30/04/2022 15:00 Selçuk Üni.15 Temmuz Stadı Forma Öntur Havzanspor 1 - 1
1 - 1 (u)
0 - 3 (p)
Yiğitcan Çatalhüyük Çumra Belediyespor Forma
30/04/2022 15:00 Bartın Atatürk Stadı Forma Bartınspor 3 - 0 Kozcağız Belediyespor Forma
30/04/2022 15:00 Elazığ Gençlik Merkezi Sahası Forma Elazığ Yolspor 3 - 3
3 - 3 (u)
0 - 3 (p)
Elazığ Aksaray Gençlikspor Forma
30/04/2022 15:00 Veysel Karani Sahası Forma Görükle İpekspor 2 - 0 Çotanakspor Forma
30/04/2022 16:00 Pazaryeri İlçe Stadı T Forma Bayırköyspor 1 - 0 Bilecikspor Forma
01/05/2022 16:00 Kalyon Stadyumu Forma Gaziantep Anadoluspor 2 - 2
2 - 2 (u)
3 - 5 (p)
Araban Belediyespor Forma
05/05/2022 15:00 Batman Yeni Şehir Stadı Forma Batman 72 Belediyespor 1 - 0 Batman Özel İdare Gençlerbirliği Forma
07/05/2022 15:00 İBB Bayrampaşa Stadı T Forma Alibeyköyspor 0 - 1 Haliçspor Forma
07/05/2022 15:00 Beylerbeyi 75.Yıl Stadı T Forma Cevizli Anadoluspor 0 - 1 Osmaniye İstiklalspor Forma
07/05/2022 15:00 Avcılar Bld.Atatürk Stadı T Forma Maltepespor 0 - 3 Kartalspor Forma
08/05/2022 15:00 İBB Bayrampaşa Stadı T Forma Vefa 2 - 0 Çamlıcaspor Forma
08/05/2022 15:00 Bahçelievler İl Özel İdare Stadı T Forma Kavacıkspor 2 - 1 Ayazağaspor Forma
08/05/2022 15:00 Bitlis 8 Ağustos Stadı Forma Bitlis Özgüzelderespor 4 - 1 Tatvan Gençlerbirliği Forma
11/05/2022 15:00 Sarıyer Çayırbaşı Stadı T Forma 1877 Alemdağspor 0 - 2 Büyükçekmece Mimarobaspor Forma
11/05/2022 16:00 Balıkesir Atatürk Stadı Forma Balıkesir BŞ Belediyespor 1 - 4 Bandırma Etispor Forma
20/05/2022 15:00 Kütahya Dumlupınar Stadı Forma Kütahya Yeşilayspor 2 - 2
3 - 4 (u)
Akıncılarspor Forma
 
Notlar
  • Kurtalan Kültürspor, 3-0 yenikken 56.dakikada sahadan çekildiği için hükmen yenik sayılmıştır.
  • Muş Belediyespor, 8 Mayıs 2022 tarihinde oynanması gereken karşılaşmaya çıkmamıştır.
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-22 ++ | MI Design