23/24 BAL'a katılacak takımlar
Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=

Bölgesel Amatör Lig Play-Out - 2023/24

 

 

 
FİNAL
Tarih Saat Stadyum Ev Sahibi Sonuç Misafir
      Forma Adana 5 Ocak FK 3 - 0* Pozantı Belediye Gençlikspor Forma
      Forma 12 Bingölspor 3 - 0* Büyük Bingöl 1981 Spor Forma
      Forma Kastamonu İl Özel İdare 0 - 3* Taşköprüspor Forma
      Forma Bitlis Özgüzelderespor 3 - 0* Bitlis Yeni Yıldırımspor Forma
      Forma Bartınspor 3 - 0* Bartın Gençlerbirliği Forma
15/05/2024 14:00 Tunceli Atatürk Stadı Forma Dersimspor 2 - 1 Pertek Kültür Sanatspor Forma
15/05/2024 16:00 Kilis 7 Aralık Stadı Forma Kilis Belediyespor 7 - 0 Elbeylispor Forma
16/05/2024 19:00 Bolu Atatürk Stadı Forma Geredespor 3 - 0 GLS Grup Aladağspor Forma
17/05/2024 15:00 Çankırı Atatürk Stadı Forma Çankırı Saray 18 Spor 0 - 2 1074 Çankırıspor Forma
17/05/2024 16:00 Kuşadası Özer Türk Stadı Forma Davutlar Belediyespor 1 - 1
1 - 1 (u)
3 - 4 (p)
Sökespor Forma
17/05/2024 16:00 Kütahya Dumlupınar Stadı T Forma Tavşanlı Tepecikspor 2 - 0 Dağardı Gençlikspor Forma
17/05/2024 17:30 Isparta Atatürk Stadı T Forma Keçiborlu Belediyespor 1 - 0 Sütçülerspor Forma
18/05/2024 12:00 Abamüslüm Güven Stadı Forma Kars 36 Spor 1 - 0 Kars DSİ Forma
18/05/2024 13:00 Ardahan 80.Yıl Cumhuriyet Sahası Forma Serhat Ardahanspor 2 - 1 Bağdeşen Gençlikspor Forma
18/05/2024 14:00 Karaelmas Kemal Köksal Stadı T Forma Karadeniz Ereğli Belediyespor 4 - 0 Ereğli Yenimahalle Forma
18/05/2024 14:00 Van Atatürk Stadı Forma Vangölü Sportif Faaliyetler 3 - 1 İpekyolu Belediyesi Gençlikspor Forma
18/05/2024 14:00 Ortahisar Yavuz Selim Stadı T Forma Arsin İdman Yurdu 1 - 1
1 - 1 (u)
3 - 4 (p)
Maçka Belediyespor Forma
18/05/2024 14:00 Merzan Şehir Stadı Forma Meskan Ölmez Madencilik Hakkari Zapspor 4 - 1 Durankaya Belediyespor Forma
18/05/2024 14:00 Artvin İskebe Şehir Stadı Forma Yeşil Artvinspor 0 - 2 Arhavi 08 Spor Forma
18/05/2024 14:00 Mustakil Atletizm Pisti Sahası Forma Erzincan Ulalarspor 4 - 2 Kemahspor Forma
18/05/2024 14:00 Şırnak Şehir Stadı Forma Şırnak Petrolspor 2 - 1 Öz İdilspor Forma
18/05/2024 15:00 Kepez Hasan Doğan Stadı T Forma Kumluca Belediyespor 1 - 0 Beymelek Belediyespor Forma
18/05/2024 15:00 Balıkesir Atatürk Stadı T Forma Eti Maden Etispor 1 - 1
3 - 1 (u)
Susurlukspor Forma
18/05/2024 15:00 Batman Yeni Şehir Stadı Forma Batman Kayraspor 3 - 1 Batman Özel İdare Gençlerbirliği Forma
18/05/2024 15:00 Şeyh Edebali Üniversitesi Sahası Forma Bilecik 1969 Spor 0 - 0
0 - 0 (u)
4 - 5 (p)
Bozüyük Vitraspor Forma
18/05/2024 15:00 Kahta İlçe Stadı T Forma Adıyaman Belediyespor 0 - 0
0 - 1 (u)
Ponto MK Gergerspor Forma
18/05/2024 15:00 Amasya 12 Haziran Stadı T Forma Suluova Sebatspor 2 - 0 Merzifonspor Forma
18/05/2024 15:30 Bahçelievler İl Özel İdare Stadı T Forma Taçspor 1 - 1
1 - 2 (u)
Dikilitaşspor Forma
18/05/2024 16:00 Kurtalan İlçe Stadı Forma Kayabağlar Beldesi Gençlikspor 1 - 1
2 - 1 (u)
Kurtalanspor Forma
18/05/2024 16:00 Mersin Stadyumu Forma Homurlu 1951 Spor 1 - 0 Mersin 33 FK Forma
18/05/2024 18:00 Sakarya Yeni Atatürk Stadı T Forma Karasuspor 1 - 0 Serdivanspor Forma
18/05/2024 19:00 Denizli Atatürk Stadı T Forma Yeşil Çivril Belediyespor 4 - 0 Buldan Belediyespor Forma
19/05/2024 13:00 Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi T Forma Kangal Termikspor 1 - 2 Altınyayla Belediyesispor Forma
19/05/2024 14:00 Vali Lütfü Yiğenoğlu Stadı T Forma Doğubayazıt Futbol SK 1 - 0 Taşlıçay Murat 89 Spor Forma
19/05/2024 14:00 İlkadım Derebahçe Halim Batur Tesisleri T Forma Çarşambaspor 1 - 0 1930 Bafraspor Forma
19/05/2024 14:30 Erzurum Kazım Karabekir Stadyumu T Forma Palandöken Belediyesispor 1 - 2 Tortumspor Forma
19/05/2024 15:00 Selçuk Üni.15 Temmuz Stadı T Forma Ömeranlıspor 4 - 0 Retay Üzümlüspor Forma
19/05/2024 15:00 Tokat Gaziosmanpaşa Stadı T Forma Niksar Belediyespor 7 - 1 Pazarspor Forma
19/05/2024 15:00 Tekirdağ Namık Kemal Stadı Forma Tekirdağ 100.Yılspor 0 - 1
Y.K.
Sarayspor 1953 Forma
19/05/2024 15:00 Osmaniye 7 Ocak Stadı T Forma Bahçespor 1 - 0 Toprakkale Gençlerbirliği Forma
19/05/2024 15:00 Nevşehir Gazi Stadı T Forma Suvermez Kapadokyaspor 1 - 0 Ürgüpspor Forma
19/05/2024 15:00 MAKÜ İstiklal Stadı Forma Burdur MAKÜ 1 - 2 Bucak Belediye Oğuzhanspor Forma
19/05/2024 15:30 Mümin Özkasap Spor Tesisleri Forma Yunus Emre Belediyespor 0 - 1 1965 Nurlupınar Gençlergücü Forma
19/05/2024 16:00 Uşak 1 Eylül Stadı Forma Sivaslı Belediyespor 1 - 0 Güneyspor Forma
19/05/2024 16:00 Dr.Necmettin Şeyhoğlu Stadı T Forma Safranboluspor 0 - 0
0 - 2 (u)
ASD Eflanispor Forma
23/05/2024 15:00 Muş Şehir Stadı Forma Muşspor FC 1 - 1
1 - 1 (u)
1 - 3 (p)
Yeşil Vartospor Forma
 
Notlar
  • Baraj karşılaşmalarına çıkmayanlar 3-0 hükmen yenik sayılmıştır.
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |