Bölgesel Amatör Lig Play-Out - 2017/18

 

 

 
FİNAL
Tarih Saat Stadyum Ev Sahibi Sonuç Misafir
04/04/2018 14:00 Siirt Atatürk Stadı Forma Siirt İl Özel İdare 5 - 1 Eruh Gençlikspor Forma
07/04/2018 14:00 Batman 16 Mayıs Stadı Forma 1955 Batman Belediyespor 1 - 0 Batman TEİAŞ Gençlikspor Forma
07/04/2018 14:00 Van Atatürk Stadı Forma Erciş Gençlik Belediyespor 0 - 0
1 - 0 (u)
Van Birlikspor Forma
08/04/2018 14:00 Şırnak Şehir Stadı Forma 1960 Silopispor 2 - 0 Şırnak Şehrinuhspor Forma
08/04/2018 14:00 Mardin 21 Kasım Stadı Forma Derikspor 0 - 2 Mardin Büyükşehir Belediyespor Forma
08/04/2018 14:00 Yüksekova İlçe Sahası Forma Yüksekova Belediyespor 1 - 0 Hakkari Zapspor Forma
12/04/2018 15:00 Seyrantepe Şilbe Sentetik Saha Forma Bağlar Belediyespor 1 - 0 Mezopotamyaspor Forma
12/04/2018 15:00 5 Ocak Fatih Terim Forma Ceyhanspor 2 - 1 Seyhan Belediyespor Forma
13/04/2018 15:00 Osmaniye 7 Ocak Stadı Forma 7 Mart Kadirli Demirspor 1 - 0 Tüysüzspor Forma
13/04/2018 15:30 Şanlıurfa 11 Nisan Stadı Forma Siverek Belediyespor 0 - 0
0 - 0 (u)
3 - 4 (p)
Şanlıurfa BŞ Belediyespor Forma
14/04/2018 13:00 Ahmet Suat Özyazıcı Stadı Forma Bahçecikspor 0 - 0
0 - 1 (u)
Haçkaspor Forma
14/04/2018 13:00 Gümüşhane Yenişehir Stadı Forma Kelkit Belediye Hürriyetspor 1 - 0 Torul Belediyespor Forma
14/04/2018 15:00 Muğla Atatürk Stadı Forma Ortaca Belediyespor 2 - 1 Yeni Milasspor Forma
14/04/2018 15:00 Kütahya Dumlupınar Stadı Forma TKİ Tavşanlı Linyitspor 1 - 0 Kütahya Seramikspor Forma
15/04/2018 14:00 Derepazarı İlçe Sahası Forma Çayelispor 2 - 2
2 - 2 (u)
4 - 2 (p)
Ardeşengücü Forma
15/04/2018 14:00 Muş Şehir Stadı Forma Muşspor FC 0 - 3* Muş Menderesspor Forma
15/04/2018 15:00 Kilis 7 Aralık Stadı Forma Kilis Belediyespor 6 - 0 79 Kilisspor Forma
15/04/2018 15:00 Yozgat Bozok Stadı Forma Yozgatspor 1959 FK 2 - 1 Sorgun Belediyespor Forma
15/04/2018 15:00 Afyon Zafer Stadı Forma Şuhut Belediye Hisarspor 2 - 1 Emirdağspor Forma
15/04/2018 15:00 Yeşiltepe 1 Nolu Sahası Forma İnönü Üniversitesi 1 - 1
1 - 1 (u)
2 - 4 (p)
Pütürge Belediyespor Forma
15/04/2018 15:00 Dağılgan 4 Nolu Çim Saha Forma 68 Aksaray Belediyespor 3 - 0 Sultanhanıspor Forma
15/04/2018 15:00 Tunceli Atatürk Stadı Forma 62 Pertekspor 14 - 1 Yeni Hozatspor Forma
15/04/2018 15:00 Denizli Atatürk Stadı Forma Çal Belediyespor 0 - 3 Tavas Birlikspor Forma
15/04/2018 15:00 Edirne 25 Kasım Stadı Forma Uzunköprüspor 4 - 0 Tuncaspor Forma
15/04/2018 15:00 Çankırı Atatürk Stadı Forma 1074 Çankırıspor 2 - 1 Kurşunlu Belediyespor Forma
15/04/2018 15:00 Kırıkkale Başpınar Stadı Forma Kırıkkale Büyük Anadoluspor 2 - 1 Türk Metal 1963 Spor Forma
15/04/2018 15:00 Tokat Gaziosmanpaşa Stadı Forma Turhalspor 3 - 2 Niksar Belediyespor Forma
15/04/2018 15:00 Sinop Dokuzoğlu Stadı Forma Sinopspor 5 - 0 Gerze Belediyespor Forma
15/04/2018 15:00 Bartın Atatürk Stadı Forma Bartınspor 3 - 1 Amasraspor Forma
15/04/2018 15:00 Konya BŞ BLD Atatürk Forma Akşehirspor 1 - 1
1 - 1 (u)
6 - 5 (p)
Saiteli Kadınhanı Belediyespor Forma
15/04/2018 15:00 Karaelmas Kemal Köksal Stadı Forma Devrek Belediyespor 1 - 1
1 - 1 (u)
8 - 7 (p)
Alaplı Belediyespor Forma
15/04/2018 15:00 Mümin Özkasap Spor Tesisleri Forma Yunus Emre Belediyespor 0 - 0
0 - 1 (u)
Salihli Belediyespor Forma
15/04/2018 15:30 Kayseri Atatürk Yan Saha Forma Talasgücü Belediyespor 3 - 0 Yahyalıspor Forma
15/04/2018 15:30 Amasya 12 Haziran Stadı Forma Yeni Amasyaspor 5 - 0 Merzifonspor Forma
15/04/2018 15:30 Kastamonu Gazi Stadı Forma Kastamonu Özel İdare KH Spor 2 - 1 Taşköprüspor Forma
15/04/2018 16:00 Samsun Yeni 19 Mayıs Stadı Forma Çarşambaspor 2 - 0 Termespor Forma
15/04/2018 16:00 Burdur Gazi Atatürk Stadı Forma Bucak Belediye Oğuzhanspor 2 - 1 Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Forma
15/04/2018 17:00 Isparta Atatürk Stadı Forma Isparta Davrazspor 2 - 0 Keçiborlu Belediyespor Forma
15/04/2018 19:00 Mersin Stadyumu Forma Medcem Silifke Belediyespor 1 - 0 Mersin BŞB MESKİ Forma
17/04/2018 15:00 Adnan Menderes Stadı Forma Kuşadasıspor 3 - 1 Aydın Yıldızspor Forma
17/04/2018 18:00 Eskişehir Yeni Stadyum Forma Eskişehir Kurtuluşspor 2 - 1 Çiftelerspor Forma
17/04/2018 19:00 Erzurum Kazım Karabekir Forma Yakutiyespor 4 - 1 Erzurum Harb-İş Forma
17/04/2018 19:00 Bolu Atatürk Stadı Forma Yeniçağaspor 1 - 1
1 - 1 (u)
4 - 2 (p)
Göynük Belediyespor Forma
18/04/2018 14:00 Abamüslüm Güven Stadı Forma Kars 36 Spor 0 - 2 Sarıkamış Gençlerbirliği Forma
18/04/2018 16:00 Sakarya Yeni Atatürk Stadı Forma Adapazarıspor 1 - 2 Hendekspor Forma
21/04/2018 15:00 Edebali Stadı Forma Bozüyük Vitraspor 1 - 1
2 - 1 (u)
1308 Osmaneli Belediyespor Forma
21/04/2018 15:00 Giresun Atatürk Stadı Forma Görelespor 1 - 0 1957 Espiyespor Forma
21/04/2018 20:00 Kemal Kaynaş Stadı Forma Karaman Belediyespor 8 - 0 Süleymanhacı Gençlikspor Forma
22/04/2018 12:00 Cumhuriyet Üniversitesi Forma Şarkışla Belediyespor 6 - 1 Kangal Termikspor Forma
22/04/2018 15:00 Tekirdağ Namık Kemal Forma Çorluspor 1947 1 - 0 Kapaklıspor Forma
22/04/2018 15:00 Iğdır İskender Sahası Forma Iğdır Esspor 1 - 0 76 Iğdır Belediyespor Forma
22/04/2018 16:00 Şehitkamil İlçe Stadı Forma Şehitkamil Belediyespor 1 - 2 Ankas İstiklalspor Forma
28/04/2018 13:30 Halil Efendi Sentetik Saha Forma Serhat Ardahanspor 4 - 0 Ardahanspor Forma
28/04/2018 15:00 İzmit İsmetpaşa Stadı Forma Çayırovaspor 4 - 1 Kartepe Suadiyespor Forma
29/04/2018 15:00 Derince İlçe Stadı Forma Başiskele Doğantepespor 3 - 2 Kocaeli Nusretiyespor Forma
29/04/2018 16:30 Antalya Stadyumu Forma Manavgat Belediyespor 1 - 0 Kestel Belediyespor Forma
30/04/2018 15:00 Ordu 19 Eylül Stadı Forma Ünye 1957 Spor 4 - 0 Kumruspor Forma
03/05/2018 16:00 Bornova Stadı Forma Bornova Yeşilova 2 - 2
2 - 2 (u)
5 - 4 (p)
Bayındırspor Forma
04/05/2018 15:00 Vefa Stadı Forma Beylerbeyi 0 - 0
0 - 0 (u)
5 - 4 (p)
Ataşehir Çamolukspor Forma
04/05/2018 15:00 Esenler Stadı Forma Yeşilköyspor 1 - 0 Leventspor Forma
04/05/2018 15:00 Esenyurt Belediye Stadı Forma Sultangazispor 3 - 0 Büyükçekmece Belediyespor Forma
04/05/2018 15:00 Avcılar Atatürk Stadı Forma Kartalspor 2 - 1 İFA Forma
06/05/2018 15:00 Yalova Atatürk Stadı Forma Yalova Kadıköyspor 2 - 2
2 - 2 (u)
5 - 4 (p)
Yalovaspor Forma
06/05/2018 16:00 İzmir Atatürk Stadı Forma Torbalıspor 0 - 1 İzmirspor Forma
08/05/2018 13:00 Bingöl Şehir Stadı Forma Karlıova Yıldırımspor 4 - 1 Sekaranspor Forma
 
Notlar
     
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-18 ++ | MI Design