Ziraat Türkiye Kupası 3.Tur - 2018/19

 

 

 
FİNAL
Tarih Saat Stadyum Ev Sahibi Sonuç Misafir
25/09/2018 13:00 Mustakil Atletizm Pisti Sahası Forma Anagold 24 Erzincanspor 2 - 1 Gazişehir Gaziantep FK Forma
25/09/2018 13:00 Ahmet Suat Özyazıcı Stadı Forma 1461 Trabzon 1 - 1
2 - 2 (u)
5 - 4 (p)
Tuzlaspor Forma
25/09/2018 14:00 Şht.Muhammet Oğuz Kılınç Forma Erzin Belediyespor 1 - 4 Ümraniyespor Forma
25/09/2018 14:30 Aktepe Stadı Forma Altındağ Belediyespor 3 - 0 Manisaspor Forma
25/09/2018 14:30 Seyrantepe Spor Kompleksi Forma Diyarbekirspor 1 - 0 Yılport Samsunspor Forma
25/09/2018 15:00 Kırklareli Atatürk Stadı Forma Kırklarelispor 4 - 1 Utaş Uşakspor Forma
25/09/2018 15:00 Pendik İlçe Stadı Forma Pendikspor 2 - 1 Altınordu Forma
25/09/2018 15:00 Bozüyük İlçe Stadı Forma Bozüyük Vitraspor 0 - 1 Denizlispor Forma
25/09/2018 15:00 Maltepe Hasan Polat Stadı Forma Maltepespor 1 - 2 Menemen Belediyespor Forma
25/09/2018 15:00 Nazilli İlçe Stadı Forma Nazilli Belediyespor 5 - 0 Tokatspor Forma
25/09/2018 15:00 Mümin Özkasap Spor Tesisleri Forma Manisa Büyükşehir Belediyespor 1 - 2 Keçiörengücü Forma
25/09/2018 16:30 Tire Tayfur Çiçek Stadı Forma Tire 1922 Spor 0 - 1 Sivas Belediyespor Forma
25/09/2018 18:30 Kazım Karabekir Stadı Forma BB Erzurumspor 1 - 0 Ankara Demirspor Forma
25/09/2018 20:30 5 Ocak Fatih Terim Stadı Forma Adana Demirspor 2 - 1 Yeni Orduspor Forma
26/09/2018 13:00 Amasya 12 Haziran Stadı Forma Yeni Amasyaspor 2 - 5 Atiker Konyaspor Forma
26/09/2018 14:00 Antakya Atatürk Stadı Forma Hatayspor 2 - 1 Esenler Erokspor Forma
26/09/2018 14:00 GASKİ Spor Tesisleri Forma Gaziantepspor 0 - 0
0 - 1 (u)
Dersim 62 Spor Forma
26/09/2018 14:00 Van Atatürk Stadı Forma Van Büyükşehir Belediyespor 1 - 1
4 - 2 (u)
Hacettepe Forma
26/09/2018 14:00 Kilis 7 Aralık Stadı Forma Kilis Belediyespor 1 - 4 Osmanlıspor Forma
26/09/2018 14:00 Erbaa İlçe Stadı Forma Erbaaspor 1 - 0 Eskişehirspor Forma
26/09/2018 14:00 Gümüşhane Yenişehir Stadı Forma Gümüşhanespor 1 - 0 Silivrispor Forma
26/09/2018 14:30 Selçuklu 15 Temmuz Stadı Forma Konya Anadolu Selçukspor 0 - 2 Fatih Karagümrük Forma
26/09/2018 14:30 Karaelmas Kemal Köksal Stadı Forma Zonguldak Kömürspor 4 - 1 Bayrampaşa Forma
26/09/2018 14:30 Bartın Atatürk Stadı Forma Bartınspor 1 - 2 Sarıyer Forma
26/09/2018 14:30 Kemal Kaynaş Stadı Forma Karaman Belediyespor 1 - 3 Etimesgut Belediyespor Forma
26/09/2018 14:30 Kırşehir Ahi Stadı Forma Kırşehir Belediyespor 2 - 3 Altay Forma
26/09/2018 14:30 Dr.Necmettin Şeyhoğlu Stadı Forma Kardemir Karabükspor 3 - 0 Körfezspor Forma
26/09/2018 15:00 Bucak İlçe Stadı Forma Bucak Belediye Oğuzhanspor 2 - 2
2 - 2 (u)
4 - 5 (p)
Bugsaşspor Forma
26/09/2018 15:00 Esenyurt Necmi Kadıoğlu Stadı Forma İstanbulspor 3 - 1 Bağcılarspor Forma
26/09/2018 15:00 Darıca İlçe Stadı Forma Darıca Gençlerbirliği 2 - 1 İnegölspor Forma
26/09/2018 15:00 Bandırma 17 Eylül Stadı Forma Bandırmaspor Baltok 3 - 0 Gaziosmanpaşa Forma
26/09/2018 15:00 Şile İlçe Stadı Forma Şile Yıldızspor 2 - 2
3 - 2 (u)
Adanaspor Forma
26/09/2018 15:00 Çavuşbaşı M.Hanefi Dil. Sahası Forma Çengelköyspor 2 - 1 Sakaryaspor Forma
26/09/2018 15:00 Elazığ Atatürk Stadı Forma Tetiş Yapı Elazığspor 0 - 4 Batman Petrolspor Forma
26/09/2018 17:00 Afyon Zafer Stadı Forma Afjet Afyonspor 2 - 1 Siirt İl Özel İdare Forma
26/09/2018 18:00 Fethiye İlçe Stadı Forma Fethiyespor 2 - 0 Sancaktepe Belediyespor Forma
26/09/2018 19:00 Şanlıurfa GAP Stadı Forma Şanlıurfaspor 0 - 1 Yomraspor Forma
26/09/2018 19:00 Osmanlı Stadı Forma MKE Ankaragücü 2 - 1 Serik Belediyespor Forma
26/09/2018 19:00 12 Şubat Stadı Forma Kahramanmaraşspor 2 - 0 Kemerspor 2003 Forma
26/09/2018 19:00 Bolu Atatürk Stadı Forma Boluspor 4 - 1 Payasspor Forma
26/09/2018 20:30 Çaykur Didi Stadı Forma Çaykur Rizespor 2 - 0 Tarsus İdman Yurdu Forma
27/09/2018 13:00 Beyçayırı Şehit Vefa Karakurdu Forma Karadeniz Ereğli Belediyespor 2 - 2
2 - 3 (u)
Antalyaspor Forma
27/09/2018 14:30 Osmanlı Stadı Forma Gençlerbirliği 2 - 0 Bergama Belediyespor Forma
27/09/2018 14:30 Niğde 5 Şubat Stadı Forma Niğde Anadolu Futbol Kulübü 0 - 4 Bodrum Belediyesi Bodrumspor Forma
27/09/2018 15:00 Kastamonu Gazi Stadı Forma Kastamonuspor 1966 3 - 2 Bitlis Özgüzelderespor Forma
27/09/2018 15:00 Atatürk Olimpiyat Stadı Forma Eyüpspor 1 - 3 Pazarspor Forma
27/09/2018 17:00 Balıkesir Atatürk Stadı Forma Balıkesirspor Baltok 5 - 0 Amed Sportif Faaliyetler Forma
27/09/2018 19:30 Giresun Atatürk Stadı Forma Giresunspor 2 - 2
3 - 2 (u)
Kocaelispor Forma
 
Notlar
     
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-18 ++ | MI Design