Ziraat Türkiye Kupası 4.Tur - 2018/19

 

 

 
FİNAL
Tarih Saat Stadyum Ev Sahibi Sonuç Misafir
30/10/2018 13:00 Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi Forma Sivas Belediyespor 1 - 1
3 - 2 (u)
Denizlispor Forma
30/10/2018 13:00 Batman Yeni Şehir Stadı Forma Batman Petrolspor 2 - 3
Y.K.
Kasımpaşa Forma
30/10/2018 14:00 Kastamonu Gazi Stadı Forma Kastamonuspor 1966 2 - 2
2 - 3 (u)
Altay Forma
30/10/2018 15:00 Atatürk Olimpiyat Stadı Forma Fatih Karagümrük 4 - 0 Afjet Afyonspor Forma
30/10/2018 17:00 Erzurum Kazım Karabekir Stadyumu Forma BB Erzurumspor 1 - 1
2 - 2 (u)
4 - 5 (p)
Keçiörengücü Forma
30/10/2018 19:00 Antalya Stadyumu Forma Antalyaspor 0 - 0
1 - 1 (u)
3 - 0 (p)
Yomraspor Forma
30/10/2018 20:30 Bursa Büyükşehir Stadyumu Forma Bursaspor 1 - 1
1 - 2 (u)
1461 Trabzon Forma
31/10/2018 13:00 OSTİM Stadı Forma Bugsaşspor 0 - 2 Trabzonspor Forma
31/10/2018 13:30 Antakya Atatürk Stadı Forma Hatayspor 3 - 1 Fethiyespor Forma
31/10/2018 13:30 Aktepe Stadı Forma Altındağ Belediyespor 1 - 3 Aytemiz Alanyaspor Forma
31/10/2018 13:45 Bodrum İlçe Stadı Forma Bodrum Belediyesi Bodrumspor 2 - 1 Demir Grup Sivasspor Forma
31/10/2018 14:00 Nazilli İlçe Stadı Forma Nazilli Belediyespor 3 - 2 Osmanlıspor FK Forma
31/10/2018 14:00 Şile İlçe Stadı Forma Şile Yıldızspor 2 - 5 Boluspor Forma
31/10/2018 14:00 Darıca İlçe Stadı Forma Darıca Gençlerbirliği 6 - 1 Kardemir Karabükspor Forma
31/10/2018 14:00 Ümraniye İlçe Stadı Forma Ümraniyespor 5 - 1 Anagold 24 Erzincanspor Forma
31/10/2018 14:00 Bandırma 17 Eylül Stadı Forma Bandırmaspor Baltok 0 - 0
0 - 0 (u)
1 - 4 (p)
Van Büyükşehir Belediyespor Forma
31/10/2018 15:00 Osmanlı Stadı Forma MKE Ankaragücü 1 - 0 Erbaaspor Forma
31/10/2018 17:00 Kadir Has Stadı Forma Kayserispor 6 - 1 Pazarspor Forma
31/10/2018 19:00 Yeni Malatya Stadyumu Forma Evkur Yeni Malatyaspor 1 - 0 Kırklarelispor Forma
31/10/2018 20:30 12 Şubat Stadı Forma Kahramanmaraşspor 3 - 0 Atiker Konyaspor Forma
01/11/2018 13:00 Yusuf Ziya Öniş Stadı Forma Sarıyer 1 - 2 Çaykur Rizespor Forma
01/11/2018 13:30 Gümüşhane Yenişehir Stadı Forma Gümüşhanespor 2 - 2
2 - 2 (u)
3 - 5 (p)
Giresunspor Forma
01/11/2018 13:30 Etimesgut Bld Atatürk Stadı Forma Etimesgut Belediyespor 2 - 1 İstanbulspor Forma
01/11/2018 15:00 5 Ocak Fatih Terim Stadı Forma Adana Demirspor 1 - 1
3 - 1 (u)
Dersim 62 Spor Forma
01/11/2018 17:00 Menemen İlçe Stadı Forma Menemen Belediyespor 2 - 0 Zonguldak Kömürspor Forma
01/11/2018 19:00 İzmir Atatürk Stadı Forma Göztepe 4 - 0 Çengelköyspor Forma
01/11/2018 19:00 Balıkesir Atatürk Stadı Forma Balıkesirspor Baltok 3 - 1 Pendikspor Forma
01/11/2018 20:30 Osmanlı Stadı Forma Gençlerbirliği 1 - 0 Diyarbekirspor Forma
 
Notlar
     
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-18 ++ | MI Design