Ziraat Türkiye Kupası 1.Tur - 2022/23

 

 

 
FİNAL
Tarih Saat Stadyum Ev Sahibi Sonuç Misafir
      Forma Mazıdağı Fosfatspor 3 - 0* Bitlis Özgüzelderespor Forma
      Forma Karbel Karaköprü Belediyespor 3 - 0* Cizre Serhatspor Forma
13/09/2022 13:00 Ardahan 80.Yıl Cumhuriyet Sahası Forma Serhat Ardahanspor 2 - 4 Kars 36 Spor Forma
13/09/2022 15:30 Maltepe Hasan Polat Stadı Forma Beyoğlu Yeniçarşıspor 2 - 2
2 - 2 (u)
3 - 5 (p)
Ergene Velimeşespor Forma
13/09/2022 15:30 Şeyh Edebali Üniversitesi Sahası Forma Bilecik 1969 Spor 0 - 0
1 - 1 (u)
1 - 4 (p)
Yalovaspor Forma
13/09/2022 15:45 Biga İlyas Bayram Stadı Forma Bigaspor 1 - 0 Akhisarspor Forma
13/09/2022 19:00 Dr.Necmettin Şeyhoğlu Stadı Forma Karabük İdman Yurdu 0 - 0
0 - 0 (u)
1 - 4 (p)
Bartınspor Forma
14/09/2022 14:30 Fatsa İlçe Stadı Forma Fatsa Belediyespor 0 - 1 Yomraspor Forma
14/09/2022 14:30 Erbaa İlçe Stadı Forma Merkür Holding Erbaaspor 0 - 1 Gümüşhanespor Forma
14/09/2022 14:30 Bingöl Şehir Stadı Forma 12 Bingölspor 1 - 10 Ağrı 1970 Spor Forma
14/09/2022 14:30 Kelkit İlçe Stadı Forma 1954 Kelkit Belediyespor 3 - 0 Dersimspor Forma
14/09/2022 14:30 Doğan Demirci Sahası Forma 23 Elazığ FK 1 - 0 Entegre Solar Elazığspor Forma
14/09/2022 14:30 Siirt Atatürk Stadı Forma Siirt İl Özel İdare 2 - 0 Yüksekova Belediyespor Forma
14/09/2022 14:30 Kilis 7 Aralık Stadı Forma Kilis Belediyespor 0 - 0
0 - 0 (u)
4 - 2 (p)
Osmaniyespor FK Forma
14/09/2022 15:00 Çubuk İlçe Stadı Forma Hacettepe 1945 Spor 3 - 0 Kırıkkale Büyük Anadoluspor Forma
14/09/2022 15:00 Selçuk Üni.15 Temmuz Stadı Forma 1922 Konyaspor 0 - 0
2 - 0 (u)
Armoni Alanya Kestelspor Forma
14/09/2022 15:30 Şile İlçe Stadı Forma Gema Polimer Şile Yıldızspor 1 - 1
1 - 1 (u)
4 - 3 (p)
Darıca Gençlerbirliği Forma
14/09/2022 15:30 Tepecik Şenol Güneş Stadı Forma Büyükçekmece Tepecikspor 2 - 0 Bayrampaşa Forma
14/09/2022 15:30 Turgutlu 7 Eylül Stadı Forma Turgutluspor 1 - 1
1 - 1 (u)
2 - 4 (p)
Kuşadasıspor Forma
14/09/2022 15:45 Bergama 14 Eylül Stadı Forma Bergama Belediyespor 1 - 2 Karşıyaka Forma
14/09/2022 19:00 Eskişehir Yeni Stadyum Forma Eskişehirspor 1 - 1
2 - 1 (u)
Güneş Holding Çankaya FK Forma
15/09/2022 13:00 Niğde Ömer Halis Demir Üni Sahası Forma Niğde Anadolu FK 3 - 2 Yardımcıoğlu S.Kahramanmaraşspor Forma
15/09/2022 15:00 Kemal Kaynaş Stadı Forma Karaman FK 0 - 0
2 - 0 (u)
Burdur MAKÜ Forma
15/09/2022 15:00 Nevşehir Gazi Stadı Forma Nevşehir Belediyespor 3 - 1 Yozgatspor 1959 FK Forma
15/09/2022 15:00 Çankırı Atatürk Stadı Forma 1074 Çankırıspor 0 - 4 Boyabat 1868 Spor Forma
15/09/2022 15:45 Çatalca İzzettin Stadı Forma Çatalcaspor 4 - 1 Edirnespor Forma
 
Notlar
     
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-22 ++ | MI Design