Spor Toto 3. Lig 3. Grup (2012/13) - 34. Hafta

Facebook'ta Paylaş

 
1. Devre1234567891011121314151617
2. Devre1819202122232425262728293031323334
 
Tarih Saat Stadyum Evsahibi Sonuç Misafir
04/05/2013 15:30 Merinos İlçe Stadı Forma Yeşil Bursa 4 - 0 Kocaelispor Forma
05/05/2013 15:30 Aktepe Stadı Forma Keçiörengücü 3 - 0 Arsinspor Forma
05/05/2013 15:30 Isparta Atatürk Stadı Forma Isparta Emrespor A.Ş 2 - 2 Çorum Belediyespor Forma
05/05/2013 15:30 Sancaktepe Hakan Şükür Forma Sancaktepe Belediyespor 3 - 1 Diyarbakırspor Forma
05/05/2013 15:30 Beylerbeyi 75.Yıl Stadı Forma Beylerbeyi 0 - 0 Elazığ Belediyespor Forma
05/05/2013 15:30 Yozgat Bozok Stadı Forma Yimpaş Yozgatspor 1 - 4 BŞ Belediye Erzurumspor Forma
05/05/2013 15:30 İzmir Atatürk Stadı Forma Altınordu 0 - 1 Gümüşhanespor Forma
05/05/2013 15:30 Darıca İlçe Stadı Forma Darıca Gençlerbirliği 2 - 2 Maltepespor Forma
05/05/2013 15:30 Hanefi Mahçiçek Stadı Forma K.Maraş BŞ Belediyespor 12 - 0 Mardinspor Forma

 

 

  Takım O G B M A Y Av. P Form
1.
Forma Altınordu 34 23 7 4 75 26 49 76 Galibiyet Galibiyet Beraberlik Beraberlik Mağlubiyet
2.
Forma Darıca Gençlerbirliği 34 21 7 6 66 33 33 70 Galibiyet Mağlubiyet Galibiyet Mağlubiyet Beraberlik
3.
Forma Keçiörengücü 34 21 6 7 59 31 28 69 Galibiyet Beraberlik Mağlubiyet Galibiyet Galibiyet
4.
Forma K.Maraş BŞ Belediyespor 34 21 2 11 64 34 30 65 Mağlubiyet Galibiyet Galibiyet Mağlubiyet Galibiyet
5.
Forma Gümüşhanespor 34 17 13 4 58 25 33 64 Beraberlik Beraberlik Galibiyet Galibiyet Galibiyet
6. Forma BŞ Belediye Erzurumspor 34 18 10 6 53 25 28 64 Mağlubiyet Galibiyet Beraberlik Galibiyet Galibiyet
7. Forma Sancaktepe Belediyespor 34 16 12 6 55 26 29 60 Beraberlik Beraberlik Galibiyet Galibiyet Galibiyet
8. Forma Maltepespor 34 14 9 11 36 33 3 51 Mağlubiyet Galibiyet Mağlubiyet Beraberlik Beraberlik
9. Forma Yeşil Bursa 34 12 8 14 40 29 11 44 Galibiyet Mağlubiyet Mağlubiyet Beraberlik Galibiyet
10. Forma Beylerbeyi 34 11 10 13 48 48 0 43 Galibiyet Beraberlik Galibiyet Galibiyet Beraberlik
11. Forma Yimpaş Yozgatspor 34 11 8 15 52 57 -5 41 Mağlubiyet Galibiyet Mağlubiyet Galibiyet Mağlubiyet
12. Forma Çorum Belediyespor 34 9 11 14 43 48 -5 38 Mağlubiyet Beraberlik Galibiyet Beraberlik Beraberlik
13. Forma Arsinspor 34 9 10 15 41 44 -3 37 Galibiyet Mağlubiyet Mağlubiyet Mağlubiyet Mağlubiyet
14. Forma Kocaelispor * 34 11 7 16 44 60 -16 37 Galibiyet Beraberlik Mağlubiyet Mağlubiyet Mağlubiyet
15. Forma Elazığ Belediyespor 34 7 12 15 26 35 -9 33 Galibiyet Mağlubiyet Galibiyet Galibiyet Beraberlik
16.
Forma Isparta Emrespor A.Ş * 34 8 11 15 31 37 -6 32 Mağlubiyet Mağlubiyet Galibiyet Mağlubiyet Beraberlik
17.
Forma Diyarbakırspor * 34 3 5 26 26 78 -52 11 Mağlubiyet Galibiyet Mağlubiyet Mağlubiyet Mağlubiyet
18.
Forma Mardinspor * 34 0 0 34 2 150 -148 -3 Mağlubiyet Mağlubiyet Mağlubiyet Mağlubiyet Mağlubiyet


Bir üst seviyeye yükselir.
Bir üst seviyeye yükselmek için play-off oynamaya hak kazanır.
Bir alt seviyeye düşmemek için play-out oynamaya hak kazanır.
Bir alt seviyeye düşer.
  • Maltepespor'un 7.ve 9.haftadaki rakipleri,maddi olanaksızlıklar nedeniyle,sahaya çıkamamışlardır.
  • Isparta Emrespor'un,TFF'yi yanıltma girişiminden dolayı,3 puanı silinmiştir.

++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-14 ++ | MI Design