Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 2. Lig Kırmızı Grup - 2018/19
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
17/11/2018 | 13:30 | Darıca İlçe Stadı | Darıca Gençlerbirliği | 4 - 0 | Teksüt Bandırmaspor | ||
17/11/2018 | 13:30 | Tuzla İlçe Stadı | Tuzlaspor | 3 - 0 | Etimesgut Belediyespor | ||
18/11/2018 | 13:00 | Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi | Sivas Belediyespor | 1 - 4 | Zonguldak Kömürspor | ||
18/11/2018 | 13:00 | 12 Şubat Stadı | Kahramanmaraşspor | 0 - 2 | Tuna Tarım Kırklarelispor | ||
18/11/2018 | 13:30 | Tarsus İlçe Stadı | Tarsus İdman Yurdu | 0 - 2 | Konya Anadolu Selçukspor | ||
18/11/2018 | 13:30 | Atatürk Olimpiyat Stadı | Vavacars Fatih Karagümrük | 4 - 2 | Astor Enerji Şanlıurfaspor | ||
18/11/2018 | 13:30 | Tokat Gaziosmanpaşa Stadı | Tokatspor | 1 - 3 | Siltaş Yapı Pendikspor | ||
18/11/2018 | 13:30 | Menemen İlçe Stadı | Menemen Belediyespor | 2 - 2 | Manisa Büyükşehir Belediyespor | ||
18/11/2018 | 13:30 | Fethiye İlçe Stadı | Fethiyespor | 2 - 1 | Başkent Akademi FK |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Tuzlaspor | 13 | 9 | 3 | 1 | 29 | 4 | 25 | 30 | ||
2. | Menemen Belediyespor | 13 | 8 | 4 | 1 | 29 | 18 | 11 | 28 | ||
3. | Manisa Büyükşehir Belediyespor | 13 | 7 | 4 | 2 | 24 | 9 | 15 | 25 | ||
4. | Vavacars Fatih Karagümrük | 13 | 8 | 1 | 4 | 23 | 14 | 9 | 25 | ||
5. | Astor Enerji Şanlıurfaspor | 13 | 7 | 3 | 3 | 17 | 15 | 2 | 24 | ||
6. | Siltaş Yapı Pendikspor | 13 | 6 | 4 | 3 | 21 | 16 | 5 | 22 | ||
7. | Tarsus İdman Yurdu | 13 | 5 | 4 | 4 | 22 | 21 | 1 | 19 | ||
8. | Sivas Belediyespor | 13 | 5 | 3 | 5 | 14 | 15 | -1 | 18 | ||
9. | Darıca Gençlerbirliği | 13 | 4 | 4 | 5 | 14 | 14 | 0 | 16 | ||
10. | Kahramanmaraşspor | 13 | 4 | 4 | 5 | 12 | 13 | -1 | 16 | ||
11. | Zonguldak Kömürspor | 13 | 4 | 4 | 5 | 16 | 18 | -2 | 16 | ||
12. | Tuna Tarım Kırklarelispor | 13 | 4 | 3 | 6 | 14 | 17 | -3 | 15 | ||
13. | Başkent Akademi FK | 13 | 4 | 2 | 7 | 13 | 24 | -11 | 14 | ||
14. | Etimesgut Belediyespor | 13 | 3 | 4 | 6 | 12 | 19 | -7 | 13 | ||
15. | Konya Anadolu Selçukspor | 13 | 2 | 6 | 5 | 16 | 22 | -6 | 12 | ||
16. | Fethiyespor | 13 | 1 | 7 | 5 | 10 | 18 | -8 | 10 | ||
17. | Teksüt Bandırmaspor | 13 | 1 | 4 | 8 | 12 | 26 | -14 | 7 | ||
18. | Tokatspor | 13 | 1 | 4 | 8 | 5 | 20 | -15 | 7 |
|
|||
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |