Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
Spor Toto 3.Lig 3.Grup - 2015/16
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
19/09/2015 | 15:00 | Van Atatürk Stadı | Van Büyükşehir Belediyespor | 0 - 0 | Çine Madranspor | ||
19/09/2015 | 15:00 | Erzincan 13 Şubat Stadı (Eski) | Anagold 24 Erzincanspor | 2 - 0 | Çanakkale Dardanelspor | ||
19/09/2015 | 15:00 | Bayburt Genç Osman Stadı | Bayburt Özel İdarespor | 0 - 2 | TKİ Tavşanlı Linyitspor | ||
19/09/2015 | 15:30 | Kastamonu Gazi Stadı | GMG Kastamonuspor | 3 - 1 | Çatalcaspor | ||
19/09/2015 | 15:30 | Dr.Turhan Kılıççıoğlu Stadı | Çorum Belediyespor | 5 - 1 | Sandıklıspor | ||
19/09/2015 | 15:30 | Niğde 5 Şubat Stadı | Niğde Belediyespor | 3 - 0 | Dersimspor | ||
19/09/2015 | 16:00 | Bergama 14 Eylül Stadı | Bergama Belediyespor | 3 - 0 | Tpao Batman Petrolspor | ||
19/09/2015 | 16:00 | Gölcük İlçe Stadı | Gölcükspor | 0 - 1 | Manavgatspor | ||
19/09/2015 | 16:00 | Darıca İlçe Stadı | Darıca Gençlerbirliği | 2 - 3 | Körfez İskenderunspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Bergama Belediyespor | 5 | 4 | 1 | 0 | 10 | 1 | 9 | 13 | ||
2. | GMG Kastamonuspor | 5 | 4 | 1 | 0 | 8 | 2 | 6 | 13 | ||
3. | Niğde Belediyespor | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 4 | 6 | 10 | ||
4. | Anagold 24 Erzincanspor | 5 | 2 | 3 | 0 | 4 | 1 | 3 | 9 | ||
5. | Van Büyükşehir Belediyespor | 5 | 2 | 2 | 1 | 6 | 4 | 2 | 8 | ||
6. | Bayburt Özel İdarespor | 5 | 2 | 2 | 1 | 4 | 4 | 0 | 8 | ||
7. | Dersimspor | 5 | 2 | 2 | 1 | 4 | 4 | 0 | 8 | ||
8. | Manavgatspor | 5 | 2 | 2 | 1 | 4 | 4 | 0 | 8 | ||
9. | Çorum Belediyespor | 5 | 2 | 1 | 2 | 10 | 7 | 3 | 7 | ||
10. | Beylerbeyi | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 5 | 1 | 7 | ||
11. | Tpao Batman Petrolspor | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 5 | 1 | 7 | ||
12. | Çanakkale Dardanelspor | 5 | 1 | 2 | 2 | 3 | 5 | -2 | 5 | ||
13. | Çatalcaspor | 5 | 1 | 2 | 2 | 4 | 7 | -3 | 5 | ||
14. | TKİ Tavşanlı Linyitspor | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 | 7 | -2 | 4 | ||
15. | Körfez İskenderunspor | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 12 | -6 | 4 | ||
16. | Darıca Gençlerbirliği | 4 | 1 | 0 | 3 | 8 | 9 | -1 | 3 | ||
17. | Gölcükspor | 5 | 1 | 0 | 4 | 5 | 7 | -2 | 3 | ||
18. | Çine Madranspor | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 6 | -4 | 1 | ||
19. | Sandıklıspor | 5 | 0 | 0 | 5 | 2 | 13 | -11 | 0 |
|
|||
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |