Ziraat Türkiye Kupası 2.Tur - 2016/17

 

 

 
FİNAL
Tarih Saat Stadyum Ev Sahibi Sonuç Misafir
20/09/2016 12:30 Of İlçe Stadı Forma Ofspor 5 - 3 Kardemir Karabükspor Forma
20/09/2016 15:00 Orhangazi İlçe Forma Orhangazispor 2 - 2
2 - 3 (u)
Kayserispor Forma
20/09/2016 16:30 Elazığ Atatürk Stadı Forma Elazığspor 6 - 4 Sarayönü Belediyespor Forma
20/09/2016 18:30 Afyonkarahisar Yeni Şehir Stadı Forma Afjet Afyonspor 2 - 1 Karşıyaka Forma
20/09/2016 21:00 Bahçeşehir Okulları Arena Forma Aytemiz Alanyaspor 0 - 1 Sancaktepe Belediyespor Forma
21/09/2016 12:00 Erzincan 13 Şubat Stadı Forma Anagold 24 Erzincanspor 3 - 2 Adanaspor Forma
21/09/2016 13:00 Tunceli Atatürk Stadı Forma Dersimspor 1 - 0 Eskişehirspor Forma
21/09/2016 13:00 Cizre İlçe Stadı Forma Cizrespor 0 - 2 Aydınspor 1923 Forma
21/09/2016 14:00 Kemal Kaynaş Stadı Forma Karaman Belediyespor 2 - 3 Gümüşhanespor Forma
21/09/2016 14:00 Elazığ Atatürk Stadı Forma Elaziz Belediyespor 4 - 2 Tokatspor Forma
21/09/2016 14:00 Kırıkhan İlçe Stadı Forma Kırıkhanspor 1 - 1
1 - 3 (u)
Fethiyespor Forma
21/09/2016 14:00 Antakya Atatürk Stadı Forma Hatayspor 0 - 1 Balıkesirspor Baltok Forma
21/09/2016 14:00 Kayseri Atatürk Spor Komp.Yan Açık Saha Forma Kayseri Erciyesspor 0 - 1 Yeni Amasyaspor Forma
21/09/2016 14:00 Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi Forma Sivas Belediyespor 1 - 1
1 - 2 (u)
Bucaspor Forma
21/09/2016 14:00 Seyrantepe Diski Spor Tesisleri Forma Amed Sportif Faaliyetler 2 - 0 Niğde Belediyespor Forma
21/09/2016 14:00 Ahmet Suat Özyazıcı Stadı Forma Baysal İnşaat Düzyurtspor 2 - 0 1461 Trabzon Forma
21/09/2016 14:00 Yomra İlçe Sahası Forma Yomraspor 0 - 0
0 - 0 (u)
4 - 1 (p)
İstanbulspor Forma
21/09/2016 14:30 OSTİM Stadı Forma Ankara Adliyespor 0 - 3 Menemen Belediyespor Forma
21/09/2016 14:30 Devrek İlçe Sahası Forma Zonguldak Kömürspor 1 - 2 Şanlıurfaspor Forma
21/09/2016 14:30 Mümin Özkasap Spor Tesisleri Forma Manisa Büyükşehir Belediyespor 2 - 4 Çaykur Rizespor Forma
21/09/2016 14:30 Kastamonu Gazi Stadı Forma Kastamonuspor 1966 1 - 2 Tuzlaspor Forma
21/09/2016 14:30 Aktepe Stadı Forma Keçiörengücü 2 - 0 Anadolu Üsküdar 1908 Spor Forma
21/09/2016 15:00 Bolu Atatürk Stadı Forma Boluspor 4 - 0 Nevşehirspor Gençlik Forma
21/09/2016 15:00 Bandırma 17 Eylül Stadı Forma Bandırmaspor 2 - 1 Yeşil Bursa Forma
21/09/2016 15:00 Nazilli İlçe Stadı Forma Nazilli Belediyespor 3 - 0 Kartalspor Forma
21/09/2016 15:00 Vefa Stadı Forma Ottocool Karagümrük 1 - 0 Akın Çorap Giresunspor Forma
21/09/2016 15:00 Kırklareli Atatürk Stadı Forma SBS İnşaat Kırklarelispor 0 - 1 Etimesgut Belediyespor Forma
21/09/2016 15:00 Yusuf Ziya Öniş Stadı Forma Sarıyer 1 - 0 Bodrum Belediyesi Bodrumspor Forma
21/09/2016 15:00 İnegöl İlçe Stadı Forma İnegölspor 3 - 0 Halide Edip Adıvarspor Forma
21/09/2016 15:00 Silivri İlçe Stadı Forma Silivrispor 1 - 1
1 - 1 (u)
2 - 4 (p)
Ümraniyespor Forma
21/09/2016 15:00 Alparslan Türkeş Stadı Forma Kocaeli Birlikspor 2 - 0 Sakaryaspor Forma
21/09/2016 15:00 12 Şubat Stadı Forma Kahramanmaraşspor 2 - 1 Hacettepe Forma
21/09/2016 15:00 Konya Atatürk Stadı Forma Konya Anadolu Selçukspor 1 - 0 Altınordu Forma
21/09/2016 15:00 Esenyurt Necmi Kadıoğlu Stadı Forma Büyükçekmece Tepecikspor 1 - 1
2 - 2 (u)
6 - 5 (p)
Manavgatspor Forma
21/09/2016 15:00 Darıca İlçe Stadı Forma Darıca Gençlerbirliği 1 - 0 MKE Ankaragücü Forma
21/09/2016 15:00 Pendik İlçe Stadı Forma Pendikspor 2 - 1 Türk Metal Kırıkkalespor Forma
21/09/2016 16:30 Malatya İnönü Stadı Forma Evkur Yeni Malatyaspor 4 - 0 Kurtalanspor Forma
21/09/2016 16:30 Samsun 19 Mayıs Stadı Forma Samsunspor 1 - 1
1 - 1 (u)
5 - 4 (p)
Diyarbekirspor Forma
21/09/2016 19:00 Hüseyin Avni Aker Stadı Forma Trabzonspor 6 - 0 Serhat Ardahanspor Forma
21/09/2016 19:00 Manisa 19 Mayıs Stadı Forma Grand Medical Manisaspor 1 - 1
1 - 3 (u)
Çorum Belediyespor Forma
21/09/2016 21:30 5 Ocak Fatih Terim Stadı Forma Adana Demirspor 1 - 3 BB Erzurumspor Forma
22/09/2016 12:00 Eyüp İlçe Stadı Forma Eyüpspor 0 - 2 Gaziantepspor Forma
22/09/2016 14:00 Bahçelievler İl Özel İdare Stadı Forma Bayrampaşa 0 - 1 Bursaspor Forma
22/09/2016 14:30 OSTİM Stadı Forma Bugsaşspor 2 - 0 Sultanbeyli Belediyespor Forma
22/09/2016 15:00 Kızılcabölük Semt Sahası Forma Kızılcabölükspor 5 - 1 Mersin İdman Yurdu Forma
22/09/2016 16:30 Denizli Atatürk Stadı Forma Denizlispor 2 - 1 Kemerspor 2003 Forma
22/09/2016 16:30 Sivas 4 Eylül Stadı Forma Demir Grup Sivasspor 3 - 1 Tire 1922 Spor Forma
22/09/2016 19:00 Kamil Ocak Stadı Forma Gaziantep Büyükşehir Belediyespor 0 - 0
0 - 0 (u)
3 - 2 (p)
Düzcespor Forma
22/09/2016 21:30 İzmir Atatürk Stadı Forma Göztepe 5 - 0 Kütahyaspor Forma
 
Notlar
     
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-17 ++ | MI Design