Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 3.Lig 1.Grup - 2017/18
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
28/10/2017 | 14:00 | Yomra İlçe Stadı | Yomraspor | 3 - 2 | Çanakkale Dardanelspor | ||
28/10/2017 | 15:00 | Mümin Özkasap Spor Tesisleri | Manisa Büyükşehir Belediyespor | 3 - 2 | Halide Edip Adıvar | ||
28/10/2017 | 15:00 | Yalova Atatürk Stadı T | Orhangazi Belediyespor | 0 - 0 | Erzin Belediyespor | ||
29/10/2017 | 14:00 | Batman 19 Mayıs Stadı | Tpao Batman Petrolspor | 2 - 2 | Merkür Jet Erbaaspor | ||
29/10/2017 | 14:30 | Kozan İsmet Atlı Stadı | Kozan Belediyespor | 0 - 2 | Bayburt Özel İdarespor | ||
29/10/2017 | 15:00 | Bayrampaşa Çetin Emeç Stadı | Bayrampaşa | 0 - 1 | Altındağspor | ||
29/10/2017 | 15:00 | Çatalca Ziya Altınoğlu Stadı | Çatalcaspor | 0 - 3 | Yeşilyurt D.Ç. Ofspor | ||
29/10/2017 | 15:00 | Dr.Fehmi Öncel Stadı | Antalya Kemerspor | 0 - 2 | Düzce Cam Düzcespor | ||
29/10/2017 | 15:00 | Bergama 14 Eylül Stadı | Bergama Belediyespor | 2 - 0 | 12 Bingölspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Manisa Büyükşehir Belediyespor | 10 | 7 | 2 | 1 | 16 | 5 | 11 | 23 | ||
2. | Antalya Kemerspor | 10 | 5 | 3 | 2 | 21 | 14 | 7 | 18 | ||
3. | Bayrampaşa | 10 | 5 | 3 | 2 | 11 | 5 | 6 | 18 | ||
4. | Bayburt Özel İdarespor | 10 | 4 | 4 | 2 | 13 | 8 | 5 | 16 | ||
5. | Yeşilyurt D.Ç. Ofspor | 10 | 5 | 1 | 4 | 13 | 8 | 5 | 16 | ||
6. | Düzce Cam Düzcespor | 10 | 5 | 1 | 4 | 12 | 14 | -2 | 16 | ||
7. | 12 Bingölspor | 10 | 4 | 3 | 3 | 9 | 9 | 0 | 15 | ||
8. | Halide Edip Adıvar | 10 | 3 | 4 | 3 | 15 | 12 | 3 | 13 | ||
9. | Tpao Batman Petrolspor | 10 | 3 | 4 | 3 | 11 | 10 | 1 | 13 | ||
10. | Kozan Belediyespor | 10 | 4 | 1 | 5 | 15 | 17 | -2 | 13 | ||
11. | Çatalcaspor | 10 | 3 | 4 | 3 | 8 | 10 | -2 | 13 | ||
12. | Bergama Belediyespor | 10 | 4 | 1 | 5 | 14 | 17 | -3 | 13 | ||
13. | Çanakkale Dardanelspor | 10 | 3 | 3 | 4 | 12 | 14 | -2 | 12 | ||
14. | Yomraspor | 10 | 3 | 2 | 5 | 8 | 11 | -3 | 11 | ||
15. | Merkür Jet Erbaaspor | 10 | 2 | 4 | 4 | 9 | 10 | -1 | 10 | ||
16. | Altındağspor | 10 | 3 | 1 | 6 | 8 | 18 | -10 | 10 | ||
17. | Orhangazi Belediyespor | 10 | 1 | 5 | 4 | 6 | 12 | -6 | 8 | ||
18. | Erzin Belediyespor | 10 | 2 | 2 | 6 | 5 | 12 | -7 | 8 |
|
|||
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |