Ziraat Türkiye Kupası 3.Tur - 2017/18

 

 

 
FİNAL
Tarih Saat Stadyum Ev Sahibi Sonuç Misafir
19/09/2017 13:00 Tokat Gaziosmanpaşa Stadı Forma Tokatspor 0 - 0
0 - 1 (u)
Kahramanmaraşspor Forma
19/09/2017 13:00 Bağcılar Bld Mahmutbey Stadı Forma Anadolu Bağcılarspor 0 - 1 Konya Anadolu Selçukspor Forma
19/09/2017 13:45 Mardin 21 Kasım Stadı Forma Şanlıurfaspor 1 - 1
1 - 1 (u)
4 - 2 (p)
Pazarspor Forma
19/09/2017 14:30 Seyrantepe Diski Spor Tesisleri Forma Diyarbekirspor 0 - 1 İstanbulspor Forma
19/09/2017 15:00 Payas İlçe Sahası Forma Payasspor 1 - 1
1 - 3 (u)
Amed Sportif Faaliyetler Forma
19/09/2017 15:30 Bergama 14 Eylül Stadı Forma Menemen Belediyespor 4 - 2 Darıca Gençlerbirliği Forma
19/09/2017 15:30 Muğla Atatürk Stadı Forma Muğlaspor 1 - 1
1 - 1 (u)
2 - 3 (p)
Etimesgut Belediyespor Forma
19/09/2017 15:30 Kırklareli Atatürk Stadı Forma SBS İnşaat Kırklarelispor 1 - 3 Niğde Belediyespor Forma
19/09/2017 15:30 Bodrum İlçe Stadı Forma Bodrum Belediyesi Bodrumspor 2 - 2
2 - 3 (u)
Gazişehir Gaziantep FK Forma
19/09/2017 15:30 Bandırma 17 Eylül Stadı Forma Bandırmaspor 0 - 1 Çorum Belediyespor Forma
19/09/2017 16:00 Van Atatürk Stadı Forma Van Büyükşehir Belediyespor 0 - 1 Kayserispor Forma
19/09/2017 17:00 Balıkesir Atatürk Stadı Forma Balıkesirspor Baltok 1 - 1
1 - 1 (u)
5 - 6 (p)
Kars 36 Spor Forma
19/09/2017 19:00 Mersin Stadyumu Forma Mersin İdman Yurdu 3 - 5 Orhangazi Belediyespor Forma
19/09/2017 19:00 Akdeniz Üniversitesi Stadı Forma Kemerspor 2003 0 - 0
0 - 1 (u)
Sivas Belediyespor Forma
19/09/2017 19:00 Bolu Atatürk Stadı Forma Boluspor 3 - 0 Sinopspor Forma
20/09/2017 13:00 İnegöl İlçe Stadı Forma İnegölspor 0 - 2 Evkur Yeni Malatyaspor Forma
20/09/2017 14:00 Ahmet Suat Özyazıcı Stadı Forma Baysal İnşaat Düzyurtspor 3 - 3
4 - 4 (u)
3 - 4 (p)
Gümüşhanespor Forma
20/09/2017 14:30 Batman 16 Mayıs Stadyumu Forma Batman Petrolspor 3 - 1 Göztepe Forma
20/09/2017 15:00 Kastamonu Gazi Stadı Forma Kastamonuspor 1966 1 - 3 Ofspor Forma
20/09/2017 15:00 Erzin İlçe Stadı Forma Erzin Belediyespor 1 - 2 Fatih Karagümrük Forma
20/09/2017 15:00 Aktepe Stadı Forma Keçiörengücü 3 - 1 Silivrispor Forma
20/09/2017 15:00 Antakya Atatürk Stadyumu Forma Hatayspor 1 - 0 Ergene Velimeşespor Forma
20/09/2017 15:00 Cebeci İnönü Stadı Forma Hacettepe 1 - 2 Yeni Altındağ Belediyespor Forma
20/09/2017 15:00 Kozan İsmet Atlı Stadı Forma Kozan Belediyespor 1 - 3 Adanaspor Forma
20/09/2017 15:00 Denizli Atatürk Stadı Forma Denizlispor 1 - 0 Düzcespor Forma
20/09/2017 15:00 Maltepe Hasan Polat Stadı Forma Sancaktepe Belediyespor 2 - 2
2 - 4 (u)
Elazığspor Forma
20/09/2017 15:30 Tuzla Belediye Sahası Forma Tuzlaspor 1 - 0 Zonguldak Kömürspor Forma
20/09/2017 15:30 Alparslan Türkeş Stadı Forma Kocaeli Birlikspor 0 - 0
2 - 2 (u)
3 - 4 (p)
Edirnespor Forma
20/09/2017 15:30 Minareli Çavuş Spor Tesisleri Forma Yeşil Bursa 3 - 1 Karşıyaka Forma
20/09/2017 15:30 Bergama 14 Eylül Stadı Forma Bergama Belediyespor 0 - 2 Sarıyer Forma
20/09/2017 16:00 Giresun Atatürk Stadı Forma Akın Çorap Giresunspor 3 - 1 Cizrespor Forma
20/09/2017 17:00 İzmir Atatürk Stadı Forma Altay 0 - 0
0 - 0 (u)
6 - 7 (p)
BB Erzurumspor Forma
20/09/2017 18:00 Yeni Buca Stadı Forma Bucaspor 2 - 0 Pendikspor Forma
20/09/2017 19:00 Bornova Stadı Forma Altınordu 1 - 0 Sultanbeyli Belediyespor Forma
20/09/2017 19:00 5 Ocak Fatih Terim Stadı Forma Adana Demirspor 3 - 0 Bayrampaşa Forma
20/09/2017 19:00 Manisa 19 Mayıs Stadı Forma Grand Medical Manisaspor 4 - 1 Arsinspor Forma
20/09/2017 19:00 Gaziantep Stadyumu Forma Gaziantepspor 0 - 3 Tire 1922 Spor Forma
20/09/2017 19:00 Samsun Yeni 19 Mayıs Stadyumu Forma Samsunspor 3 - 3
3 - 3 (u)
1 - 3 (p)
Ankara Demirspor Forma
20/09/2017 20:30 Bursa Büyükşehir Belediye Stadyumu Forma Bursaspor 4 - 0 Tarsus İdman Yurdu Forma
20/09/2017 20:30 Fethiye İlçe Stadı Forma Fethiyespor 2 - 0 Nazilli Belediyespor Forma
21/09/2017 13:00 Erzincan 13 Şubat Stadı Forma Anagold 24 Erzincanspor 2 - 2
4 - 2 (u)
Eskişehirspor Forma
21/09/2017 15:00 Kızılcabölük Semt Sahası Forma Kızılcabölükspor 2 - 1 Ümraniyespor Forma
21/09/2017 15:00 Eyüp İlçe Stadı Forma Eyüpspor 2 - 1 Sakaryaspor Forma
21/09/2017 16:00 Yeni 4 Eylül Stadı Forma Demir Grup Sivasspor 3 - 0 Bugsaşspor Forma
21/09/2017 17:30 Afyon Atatürk Stadı Forma Afjet Afyonspor 2 - 0 MKE Ankaragücü Forma
21/09/2017 19:30 Çaykur Didi Stadyumu Forma Çaykur Rizespor 3 - 0 Nevşehirspor Gençlik Forma
 
Notlar
     
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-17 ++ | MI Design