Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 2. Lig Kırmızı Grup - 2018/19
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
10/11/2018 | 13:30 | Pendik İlçe Stadı | Siltaş Yapı Pendikspor | 2 - 0 | Darıca Gençlerbirliği | ||
10/11/2018 | 13:30 | Mümin Özkasap Spor Tesisleri | Manisa Büyükşehir Belediyespor | 5 - 1 | Tokatspor | ||
10/11/2018 | 13:30 | Etimesgut Bld Atatürk Stadı | Etimesgut Belediyespor | 2 - 2 | Menemen Belediyespor | ||
11/11/2018 | 13:00 | Şanlıurfa GAP Stadı | Astor Enerji Şanlıurfaspor | 2 - 1 | Konya Anadolu Selçukspor | ||
11/11/2018 | 13:00 | Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi | Sivas Belediyespor | 2 - 1 | Tarsus İdman Yurdu | ||
11/11/2018 | 13:30 | OSTİM Stadı | Başkent Akademi FK | 0 - 3 | Tuzlaspor | ||
11/11/2018 | 13:30 | Kırklareli Atatürk Stadı | Tuna Tarım Kırklarelispor | 2 - 1 | Fethiyespor | ||
11/11/2018 | 13:30 | Bandırma 17 Eylül Stadı | Teksüt Bandırmaspor | 0 - 1 | Vavacars Fatih Karagümrük | ||
11/11/2018 | 13:30 | Karaelmas Kemal Köksal Stadı | Zonguldak Kömürspor | 0 - 3 | Kahramanmaraşspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Tuzlaspor | 12 | 8 | 3 | 1 | 26 | 4 | 22 | 27 | ||
2. | Menemen Belediyespor | 12 | 8 | 3 | 1 | 27 | 16 | 11 | 27 | ||
3. | Manisa Büyükşehir Belediyespor | 12 | 7 | 3 | 2 | 22 | 7 | 15 | 24 | ||
4. | Astor Enerji Şanlıurfaspor | 12 | 7 | 3 | 2 | 15 | 11 | 4 | 24 | ||
5. | Vavacars Fatih Karagümrük | 12 | 7 | 1 | 4 | 19 | 12 | 7 | 22 | ||
6. | Tarsus İdman Yurdu | 12 | 5 | 4 | 3 | 22 | 19 | 3 | 19 | ||
7. | Siltaş Yapı Pendikspor | 12 | 5 | 4 | 3 | 18 | 15 | 3 | 19 | ||
8. | Sivas Belediyespor | 12 | 5 | 3 | 4 | 13 | 11 | 2 | 18 | ||
9. | Kahramanmaraşspor | 12 | 4 | 4 | 4 | 12 | 11 | 1 | 16 | ||
10. | Başkent Akademi FK | 12 | 4 | 2 | 6 | 12 | 22 | -10 | 14 | ||
11. | Etimesgut Belediyespor | 12 | 3 | 4 | 5 | 12 | 16 | -4 | 13 | ||
12. | Darıca Gençlerbirliği | 12 | 3 | 4 | 5 | 10 | 14 | -4 | 13 | ||
13. | Zonguldak Kömürspor | 12 | 3 | 4 | 5 | 12 | 17 | -5 | 13 | ||
14. | Tuna Tarım Kırklarelispor | 12 | 3 | 3 | 6 | 12 | 17 | -5 | 12 | ||
15. | Konya Anadolu Selçukspor | 12 | 1 | 6 | 5 | 14 | 22 | -8 | 9 | ||
16. | Fethiyespor | 12 | 0 | 7 | 5 | 8 | 17 | -9 | 7 | ||
17. | Teksüt Bandırmaspor | 12 | 1 | 4 | 7 | 12 | 22 | -10 | 7 | ||
18. | Tokatspor | 12 | 1 | 4 | 7 | 4 | 17 | -13 | 7 |
|
|||
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |