Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 2. Lig Kırmızı Grup - 2018/19
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
02/02/2019 | 13:30 | Etimesgut Bld Atatürk Stadı | Etimesgut Belediyespor | 3 - 0 | Tarsus İdman Yurdu | ||
03/02/2019 | 13:00 | 12 Şubat Stadı | Kahramanmaraşspor | 2 - 2 | Konya Anadolu Selçukspor | ||
03/02/2019 | 13:00 | Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi | Sivas Belediyespor | 3 - 2 | Astor Enerji Şanlıurfaspor | ||
03/02/2019 | 13:30 | Pendik İlçe Stadı | Tuzlaspor | 7 - 0 | Darıca Gençlerbirliği | ||
03/02/2019 | 13:30 | Fethiye İlçe Stadı | Fethiyespor | 2 - 0 | Vavacars Fatih Karagümrük | ||
03/02/2019 | 13:30 | Menemen İlçe Stadı | Menemen Belediyespor | 1 - 1 | Tokatspor | ||
03/02/2019 | 13:30 | Karaelmas Kemal Köksal Stadı | Zonguldak Kömürspor | 1 - 1 | Teksüt Bandırmaspor | ||
03/02/2019 | 13:30 | Kırklareli Atatürk Stadı | Tuna Tarım Kırklarelispor | 0 - 3 | Siltaş Yapı Pendikspor | ||
03/02/2019 | 13:30 | OSTİM Stadı | Başkent Akademi FK | 1 - 1 | Manisa Büyükşehir Belediyespor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Tuzlaspor | 20 | 13 | 4 | 3 | 42 | 10 | 32 | 43 | ||
2. | Menemen Belediyespor | 20 | 11 | 7 | 2 | 42 | 25 | 17 | 40 | ||
3. | Vavacars Fatih Karagümrük | 20 | 11 | 4 | 5 | 34 | 22 | 12 | 37 | ||
4. | Manisa Büyükşehir Belediyespor | 20 | 9 | 8 | 3 | 33 | 14 | 19 | 35 | ||
5. | Astor Enerji Şanlıurfaspor | 20 | 10 | 5 | 5 | 27 | 23 | 4 | 35 | ||
6. | Siltaş Yapı Pendikspor | 20 | 9 | 6 | 5 | 30 | 24 | 6 | 33 | ||
7. | Tarsus İdman Yurdu | 20 | 7 | 7 | 6 | 29 | 29 | 0 | 28 | ||
8. | Etimesgut Belediyespor | 20 | 7 | 6 | 7 | 25 | 25 | 0 | 27 | ||
9. | Sivas Belediyespor | 20 | 7 | 4 | 9 | 23 | 28 | -5 | 25 | ||
10. | Kahramanmaraşspor | 20 | 6 | 6 | 8 | 19 | 25 | -6 | 24 | ||
11. | Tuna Tarım Kırklarelispor | 20 | 6 | 5 | 9 | 24 | 28 | -4 | 23 | ||
12. | Zonguldak Kömürspor | 20 | 5 | 8 | 7 | 22 | 27 | -5 | 23 | ||
13. | Konya Anadolu Selçukspor | 20 | 4 | 9 | 7 | 28 | 35 | -7 | 21 | ||
14. | Başkent Akademi FK | 20 | 4 | 9 | 7 | 20 | 31 | -11 | 21 | ||
15. | Darıca Gençlerbirliği | 20 | 5 | 5 | 10 | 19 | 37 | -18 | 20 | ||
16. | Fethiyespor | 20 | 3 | 9 | 8 | 21 | 28 | -7 | 18 | ||
17. | Teksüt Bandırmaspor | 20 | 3 | 6 | 11 | 22 | 36 | -14 | 15 | ||
18. | Tokatspor | 20 | 2 | 8 | 10 | 16 | 29 | -13 | 14 |
|
|||
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |