Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 2. Lig Kırmızı Grup - 2018/19
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
17/10/2018 | 14:00 | Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi | Sivas Belediyespor | 2 - 3 | Menemen Belediyespor | ||
17/10/2018 | 14:30 | Karaelmas Kemal Köksal Stadı | Zonguldak Kömürspor | 0 - 0 | Tokatspor | ||
17/10/2018 | 14:30 | Etimesgut Bld Atatürk Stadı | Etimesgut Belediyespor | 2 - 0 | Konya Anadolu Selçukspor | ||
17/10/2018 | 14:30 | OSTİM Stadı | Başkent Akademi FK | 1 - 4 | Vavacars Fatih Karagümrük | ||
17/10/2018 | 15:00 | Kırklareli Atatürk Stadı | Tuna Tarım Kırklarelispor | 0 - 1 | Darıca Gençlerbirliği | ||
17/10/2018 | 15:00 | Mümin Özkasap Spor Tesisleri | Manisa Büyükşehir Belediyespor | 3 - 0 | Astor Enerji Şanlıurfaspor | ||
17/10/2018 | 15:00 | Pendik İlçe Stadı | Siltaş Yapı Pendikspor | 4 - 3 | Teksüt Bandırmaspor | ||
17/10/2018 | 19:00 | 12 Şubat Stadı | Kahramanmaraşspor | 1 - 0 | Tuzlaspor | ||
17/10/2018 | 19:00 | Fethiye İlçe Stadı | Fethiyespor | 1 - 1 | Tarsus İdman Yurdu |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Menemen Belediyespor | 8 | 6 | 1 | 1 | 15 | 10 | 5 | 19 | ||
2. | Tuzlaspor | 8 | 5 | 2 | 1 | 15 | 3 | 12 | 17 | ||
3. | Manisa Büyükşehir Belediyespor | 8 | 4 | 2 | 2 | 10 | 5 | 5 | 14 | ||
4. | Sivas Belediyespor | 8 | 4 | 2 | 2 | 10 | 5 | 5 | 14 | ||
5. | Siltaş Yapı Pendikspor | 8 | 4 | 2 | 2 | 11 | 7 | 4 | 14 | ||
6. | Astor Enerji Şanlıurfaspor | 8 | 4 | 2 | 2 | 9 | 9 | 0 | 14 | ||
7. | Tarsus İdman Yurdu | 8 | 3 | 4 | 1 | 15 | 12 | 3 | 13 | ||
8. | Vavacars Fatih Karagümrük | 8 | 4 | 1 | 3 | 10 | 8 | 2 | 13 | ||
9. | Başkent Akademi FK | 8 | 4 | 1 | 3 | 12 | 14 | -2 | 13 | ||
10. | Zonguldak Kömürspor | 8 | 3 | 2 | 3 | 10 | 10 | 0 | 11 | ||
11. | Kahramanmaraşspor | 8 | 2 | 3 | 3 | 8 | 9 | -1 | 9 | ||
12. | Tuna Tarım Kırklarelispor | 8 | 2 | 2 | 4 | 7 | 8 | -1 | 8 | ||
13. | Darıca Gençlerbirliği | 8 | 2 | 2 | 4 | 8 | 11 | -3 | 8 | ||
14. | Etimesgut Belediyespor | 8 | 2 | 2 | 4 | 6 | 10 | -4 | 8 | ||
15. | Konya Anadolu Selçukspor | 8 | 1 | 4 | 3 | 9 | 12 | -3 | 7 | ||
16. | Teksüt Bandırmaspor | 8 | 1 | 3 | 4 | 8 | 15 | -7 | 6 | ||
17. | Fethiyespor | 8 | 0 | 4 | 4 | 6 | 14 | -8 | 4 | ||
18. | Tokatspor | 8 | 0 | 3 | 5 | 2 | 9 | -7 | 3 |
|
|||
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |