Ziraat Türkiye Kupası 2.Tur - 2018/19

 

 

 
FİNAL
Tarih Saat Stadyum Ev Sahibi Sonuç Misafir
11/09/2018 13:00 Vali İsmet Gürbüz Civelek Stadı Forma Ofspor 1 - 1
1 - 1 (u)
2 - 4 (p)
1461 Trabzon Forma
11/09/2018 14:30 Şanlıurfa GAP Stadı Forma Karbel Karaköprü Belediyespor 2 - 2
2 - 3 (u)
Dersim 62 Spor Forma
11/09/2018 14:30 Hopa İlçe Stadı Forma Pazarspor 2 - 0 Bayburt İl Özel İdare Forma
11/09/2018 15:00 Bucak İlçe Stadı Forma Bucak Belediye Oğuzhanspor 3 - 1 Kızılcabölükspor Forma
11/09/2018 15:00 Iğdır Merkez Karaağaç Sahası Forma Iğdır Esspor 0 - 1 Bitlis Özgüzelderespor Forma
11/09/2018 15:00 Şht.Muhammet Oğuz Kılınç Forma Payasspor 0 - 0
0 - 0 (u)
4 - 1 (p)
Kozan Belediyespor Forma
11/09/2018 15:00 OSTİM Stadı Forma Ankara Adliyespor 0 - 0
0 - 0 (u)
3 - 4 (p)
Bozüyük Vitraspor Forma
12/09/2018 13:00 Hopa İlçe Stadı Forma Artvin Hopaspor 0 - 0
0 - 0 (u)
3 - 4 (p)
Anagold 24 Erzincanspor Forma
12/09/2018 14:30 Seyrantepe Spor Kompleksi Forma Diyarbekirspor 2 - 0 Elaziz Belediyespor Forma
12/09/2018 14:30 Batman 16 Mayıs Stadı Forma Batman Petrolspor 1 - 0 Yüksekova Belediyespor Forma
12/09/2018 14:30 Ahmet Suat Özyazıcı Stadı Forma Hekimoğlu Trabzon 0 - 2 Yomraspor Forma
12/09/2018 14:30 Van Atatürk Stadı Forma Van Büyükşehir Belediyespor 0 - 0
2 - 0 (u)
Sarıkamış Gençlerbirliği Forma
12/09/2018 14:30 Siirt Atatürk Stadı S Forma Siirt İl Özel İdare 3 - 0 Cizrespor Forma
12/09/2018 15:00 Beyçayırı Şehit Vefa Karakurdu Forma Karadeniz Ereğli Belediyespor 2 - 1 Gebzespor Forma
12/09/2018 15:00 Aktepe Stadı Forma Altındağ Belediyespor 1 - 0 Kütahyaspor Forma
12/09/2018 15:00 Serik İsmail Ogan Stadı Forma Serik Belediyespor 4 - 1 Kale Belediyespor Forma
12/09/2018 15:00 Erbaa İlçe Stadı Forma Erbaaspor 0 - 0
1 - 1 (u)
3 - 2 (p)
Fatsa Belediyespor Forma
12/09/2018 15:00 Dr.Fehmi Öncel Stadı Forma Kemerspor 2003 2 - 2
2 - 2 (u)
5 - 4 (p)
Muğlaspor Forma
12/09/2018 15:00 Kemal Kaynaş Stadı Forma Karaman Belediyespor 2 - 1 68 Aksaray Belediyespor Forma
12/09/2018 15:00 Kırşehir Ahi Stadı Forma Kırşehir Belediyespor 3 - 2 Nevşehir Belediyespor Forma
12/09/2018 15:00 Kilis 7 Aralık Stadı S Forma Kilis Belediyespor 1 - 1
2 - 1 (u)
Osmaniyespor FK Forma
12/09/2018 15:00 Şht.Muhammet Oğuz Kılınç Forma Erzin Belediyespor 3 - 0 Adıyaman 1954 Spor Forma
12/09/2018 15:30 Maltepe Hasan Polat Stadı Forma Maltepespor 1 - 1
1 - 1 (u)
4 - 2 (p)
Sultanbeyli Belediyespor Forma
12/09/2018 15:30 Şile İlçe Stadı Forma Şile Yıldızspor 3 - 2 Karacabey Belediyespor Forma
12/09/2018 15:30 Bayrampaşa Çetin Emeç Stadı Forma Esenler Erokspor 2 - 1 Ergene Velimeşespor Forma
12/09/2018 15:30 Tepecik Şenol Güneş Stadı Forma Büyükçekmece Tepecikspor 1 - 3 Gaziosmanpaşa Forma
12/09/2018 15:30 Esenler İlçe Stadı Forma Halide Edip Adıvar 0 - 1 Çengelköyspor Forma
12/09/2018 15:30 Silivri İlçe Stadı Forma Silivrispor 1 - 0 Alibeyköyspor Forma
12/09/2018 15:30 Sinop 80.Yıl Stadı Forma Sinopspor 2 - 2
2 - 2 (u)
4 - 5 (p)
Yeni Orduspor Forma
12/09/2018 15:30 Bergama 14 Eylül Stadı Forma Bergama Belediyespor 2 - 1 Bucaspor Forma
12/09/2018 15:30 Alparslan Türkeş Stadı Forma Körfezspor 2 - 1 Düzcespor Forma
12/09/2018 19:00 Kocaeli Stadyumu Forma Kocaelispor 0 - 0
2 - 0 (u)
Gölcükspor Forma
12/09/2018 19:00 Tire Tayfur Çiçek Stadı Forma Tire 1922 Spor 1 - 1
2 - 1 (u)
Turgutluspor Forma
13/09/2018 13:00 Amasya 12 Haziran Stadı Forma Yeni Amasyaspor 1 - 0 Çorum Belediyespor Forma
13/09/2018 15:00 Bartın Atatürk Stadı Forma Bartınspor 2 - 1 Çayırovaspor Forma
13/09/2018 15:30 Nazilli İlçe Stadı Forma Nazilli Belediyespor 2 - 0 Karşıyaka Forma
13/09/2018 15:30 Esenler İlçe Stadı Forma Bağcılarspor 2 - 1 Hüseyin Koçer İnş.Çatalcaspor Forma
 
Notlar
     
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-18 ++ | MI Design