Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 2.Lig Kırmızı Grup - 2019/20
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
05/10/2019 | 15:00 | Dr.Necmettin Şeyhoğlu Stadı | Kardemir Karabükspor | 0 - 2 | Bayburt Özel İdarespor | ||
05/10/2019 | 15:00 | Niğde 5 Şubat Stadı | Niğde Anadolu FK | 1 - 2 | 3Gen Holding Elazığspor | ||
05/10/2019 | 15:00 | TCDD Ankara Demirspor Stadı | Ankara Demirspor | 1 - 2 | Sivas Belediyespor | ||
05/10/2019 | 15:00 | Kırşehir Ahi Stadı | Kırşehir Belediyespor | 0 - 0 | Sakaryaspor | ||
05/10/2019 | 15:30 | Velimeşe M.K.Atatürk Stadı | Ergene Velimeşespor | 1 - 3 | Vefa Group Vanspor FK | ||
05/10/2019 | 15:30 | Bodrum İlçe Stadı | Bodrumspor | 1 - 5 | GMG Kastamonuspor | ||
05/10/2019 | 15:30 | Bandırma 17 Eylül Stadı | Teksüt Bandırmaspor | 2 - 1 | Tuzlaspor | ||
05/10/2019 | 15:30 | Uşak 1 Eylül Stadı | Uşakspor A.Ş. | 1 - 0 | Etimesgut Belediyespor | ||
05/10/2019 | 19:00 | 12 Şubat Stadı | Kahramanmaraşspor | 1 - 0 | Eyüpspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Vefa Group Vanspor FK | 6 | 5 | 1 | 0 | 14 | 3 | 11 | 16 | ||
2. | Tuzlaspor | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 2 | 8 | 13 | ||
3. | Sivas Belediyespor | 6 | 3 | 3 | 0 | 13 | 6 | 7 | 12 | ||
4. | Teksüt Bandırmaspor | 6 | 3 | 3 | 0 | 11 | 7 | 4 | 12 | ||
5. | Ankara Demirspor | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | 6 | 2 | 10 | ||
6. | Kırşehir Belediyespor | 6 | 3 | 1 | 2 | 7 | 5 | 2 | 10 | ||
7. | Kahramanmaraşspor | 6 | 3 | 1 | 2 | 5 | 4 | 1 | 10 | ||
8. | GMG Kastamonuspor | 6 | 3 | 0 | 3 | 13 | 6 | 7 | 9 | ||
9. | Bayburt Özel İdarespor | 6 | 3 | 0 | 3 | 7 | 10 | -3 | 9 | ||
10. | Etimesgut Belediyespor | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 6 | 1 | 8 | ||
11. | Eyüpspor | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 9 | -2 | 7 | ||
12. | Ergene Velimeşespor | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | 12 | -3 | 7 | ||
13. | Bodrumspor | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | 14 | -8 | 5 | ||
14. | Uşakspor A.Ş. * | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 9 | -2 | 4 | ||
15. | Sakaryaspor * | 6 | 0 | 4 | 2 | 4 | 6 | -2 | 1 | ||
16. | Niğde Anadolu FK | 6 | 0 | 1 | 5 | 5 | 12 | -7 | 1 | ||
17. | Kardemir Karabükspor * | 6 | 0 | 0 | 6 | 1 | 17 | -16 | -3 | ||
18. | 3Gen Holding Elazığspor * [ligden ihraç] | 6 | 3 | 1 | 2 | 7 | 7 | 0 | -9 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |