Ziraat Türkiye Kupası 2.Tur - 2019/20

 

 

 
FİNAL
Tarih Saat Stadyum Ev Sahibi Sonuç Misafir
10/09/2019 13:00 Abamüslüm Güven Stadı Forma Kars 36 Spor 0 - 0
0 - 0 (u)
3 - 4 (p)
Pazarspor Forma
10/09/2019 15:00 Kemer İlçe Stadı Forma Kemerspor 2003 2 - 0 Karaman Belediyespor Forma
10/09/2019 15:00 Ordu 19 Eylül Stadı Forma Yeni Orduspor 0 - 2 Fatsa Belediyespor Forma
10/09/2019 15:30 Şile İlçe Stadı Forma 1877 Alemdağspor 2 - 0 Çatalcaspor Forma
10/09/2019 18:30 Kocaeli Stadyumu Forma Kocaelispor 3 - 1 Gölcükspor Forma
10/09/2019 19:00 Mersin Stadyumu Forma İçel İdman Yurdu 1 - 0 Serik Belediyespor Forma
11/09/2019 13:00 Vali Lütfü Yiğenoğlu Stadı Forma Ağrı 1970 Spor 2 - 2
3 - 3 (u)
4 - 2 (p)
Artvin Hopaspor Forma
11/09/2019 14:30 Karaköprü Faruk Çelik Stadı Forma Karbel Karaköprü Belediyespor 1 - 2 Siirt İl Özel İdare Forma
11/09/2019 14:30 Cizre İlçe Stadı Forma Cizrespor 1 - 1
1 - 1 (u)
5 - 6 (p)
Diyarbekirspor Forma
11/09/2019 14:30 Batman Yeni Şehir Stadı S Forma Medical Park Batman Petrolspor 1 - 3 Mardin Büyükşehir Başakspor Forma
11/09/2019 14:30 Yeşiltepe Spor Kompleksi Forma Malatya Yeşilyurt Belediyespor 0 - 5 Elazığ Belediyespor FK Forma
11/09/2019 14:30 Görele 13 Şubat Stadı Forma Görelespor 3 - 0 Yomraspor Forma
11/09/2019 14:30 Kelkit İlçe Stadı Forma 1954 Kelkit Belediyespor 1 - 0 Ofspor Forma
11/09/2019 15:00 Tokat Gaziosmanpaşa Stadı Forma Tokatspor 0 - 2 Erbaaspor Forma
11/09/2019 15:00 Çubuk İlçe Stadı Forma Altındağ Belediyespor 1 - 2 Yozgatspor 1959 FK Forma
11/09/2019 15:00 OSTİM Stadı Forma Çankaya FK 1 - 4 Kırıkkale Büyük Anadoluspor Forma
11/09/2019 15:00 Erzin Şht.Muhammet Oğuz Kılınç Stadı Forma Erzinspor 3 - 1 Kilis Belediyespor Forma
11/09/2019 15:00 Çankırı Atatürk Stadı Forma 1074 Çankırıspor 5 - 2 Kastamonu Özel İdare Forma
11/09/2019 15:00 Nevşehir Gazi Stadı Forma Nevşehir Belediyespor 0 - 1 Osmaniyespor FK Forma
11/09/2019 15:00 Kozan İsmet Atlı Stadı Forma Kozanspor FK 0 - 3 Payasspor Forma
11/09/2019 15:30 Manisa 19 Mayıs Stadı Forma Manisaspor 1 - 2 Turgutluspor Forma
11/09/2019 15:30 Tavşanlı Ada Stadı Forma TKİ Tavşanlı Linyitspor 0 - 1 Somaspor Forma
11/09/2019 15:30 Düzce 18 Temmuz Stadı Forma Düzcespor 0 - 2 Darıca Gençlerbirliği Forma
11/09/2019 15:30 Bayrampaşa Çetin Emeç Stadı Forma Bayrampaşa 4 - 1 Bigaspor Forma
11/09/2019 15:30 Tepecik Şenol Güneş Stadı Forma Büyükçekmece Tepecikspor 1 - 0 Halide Edip Adıvar Forma
11/09/2019 15:30 Şile İlçe Stadı Forma Şile Yıldızspor 1 - 1
1 - 2 (u)
Karacabey Belediyespor Forma
11/09/2019 15:30 Maltepe Hasan Polat Stadı Forma Maltepespor 1 - 3 Erokspor Forma
11/09/2019 15:30 Silivri İlçe Stadı Forma Silivrispor 0 - 0
2 - 0 (u)
Bursa Yıldırımspor Forma
11/09/2019 18:30 Buca Yeni İlçe Stadı Forma CI Group Buca 2 - 2
2 - 2 (u)
3 - 5 (p)
Nazilli Belediyespor Forma
11/09/2019 19:00 Fethiye İlçe Stadı Forma Fethiyespor 3 - 2 Kızılcabölükspor Forma
12/09/2019 13:00 Mustakil Atletizm Pisti Sahası Forma Anagold 24 Erzincanspor 3 - 1 Muş Menderesspor Forma
12/09/2019 15:00 Pendik İlçe Stadı Forma Sultanbeyli Belediyespor 0 - 1 Edirnespor Forma
12/09/2019 18:30 İzmir Atatürk Stadı Forma Karşıyaka 0 - 0
0 - 0 (u)
2 - 4 (p)
Muğlaspor Forma
 
Notlar
     
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-19 ++ | MI Design