Ziraat Türkiye Kupası 3.Tur - 2019/20

 

 

 
FİNAL
Tarih Saat Stadyum Ev Sahibi Sonuç Misafir
24/09/2019 13:00 Dr.Turhan Kılıççıoğlu Stadı Forma Yeni Çorumspor 0 - 1 Kasımpaşa Forma
24/09/2019 14:00 Mardin 21 Kasım Stadı Forma Mardin Büyükşehir Başakspor 0 - 0
0 - 2 (u)
Altay Forma
24/09/2019 14:00 Payas İlçe Sahası Forma Payasspor 0 - 0
1 - 1 (u)
4 - 2 (p)
Boluspor Forma
24/09/2019 15:00 Soma Atatürk Stadı Forma Somaspor 1 - 2 Keçiörengücü Forma
24/09/2019 15:00 Esenler İlçe Stadı Forma Erokspor 1 - 0 Uşakspor A.Ş. Forma
24/09/2019 15:00 Alemdağ Stadyumu Forma 1877 Alemdağspor 0 - 3 Sancaktepe FK Forma
24/09/2019 15:00 Edirne 25 Kasım Stadı Forma Edirnespor 1 - 1
3 - 4 (u)
BB Erzurumspor Forma
24/09/2019 15:00 Muğla Atatürk Stadı Forma Muğlaspor 1 - 3 Bursaspor Forma
24/09/2019 15:00 Karacabey M.Fehmi Gerçeker Stadı Forma Karacabey Belediyespor 2 - 0 Cesar Grup Ümraniyespor Forma
24/09/2019 16:00 Tire Gazi M.Kemal Stadı Forma Altınordu 0 - 0
0 - 0 (u)
4 - 2 (p)
1922 Konyaspor Forma
24/09/2019 16:30 Şanlıurfa GAP Stadı Forma Şanlıurfaspor 0 - 0
0 - 1 (u)
Anagold 24 Erzincanspor Forma
24/09/2019 18:30 Balıkesir Atatürk Stadı Forma Balıkesirspor 0 - 1 Vanspor FK Forma
24/09/2019 19:00 Diyarbakır Stadyumu Forma Amed Sportif Faaliyetler 4 - 1 Ağrı 1970 Spor Forma
24/09/2019 19:00 Osmanlı Stadı Forma Osmanlıspor FK 1 - 1
1 - 1 (u)
4 - 5 (p)
İçel İdman Yurdu Forma
24/09/2019 19:00 5 Ocak Fatih Terim Stadı Forma Adanaspor 1 - 1
3 - 1 (u)
Fethiyespor Forma
24/09/2019 20:30 Kocaeli Stadyumu Forma Kocaelispor 0 - 1 Sivas Belediyespor Forma
25/09/2019 13:00 Etimesgut Bld Atatürk Stadı Forma Hacettepe 0 - 4 Yukatel Denizlispor Forma
25/09/2019 14:00 Erzin Şht.Muhammet Oğuz Kılınç Stadı Forma Erzinspor 1 - 4 İnegölspor Forma
25/09/2019 14:00 Fatsa İlçe Stadı Forma Fatsa Belediyespor 0 - 4 Yılport Samsunspor Forma
25/09/2019 14:00 Elazığ Gençlik Merkezi Forma Birevim Elazığspor 0 - 1 Büyükçekmece Tepecikspor Forma
25/09/2019 14:00 Vakfıkebir İlçe Stadı Forma Hekimoğlu Trabzon 0 - 0
2 - 0 (u)
Adana Demirspor Forma
25/09/2019 14:00 Görele 13 Şubat Stadı Forma Görelespor 4 - 1 Giresunspor Forma
25/09/2019 14:30 Kemer İlçe Stadı Forma Kemerspor 2003 2 - 2
2 - 2 (u)
4 - 2 (p)
Sarıyer Forma
25/09/2019 14:30 Karaelmas Kemal Köksal Stadı Forma Zonguldak Kömürspor 2 - 2
2 - 2 (u)
4 - 5 (p)
Niğde Anadolu FK Forma
25/09/2019 14:30 TCDD Ankara Demirspor Stadı Forma Ankara Demirspor 1 - 1
1 - 2 (u)
Başkent Akademi FK Forma
25/09/2019 15:00 Tuzla İlçe Stadı Forma Tuzlaspor 2 - 1 Nazilli Belediyespor Forma
25/09/2019 15:00 Mümin Özkasap Spor Tesisleri Forma Manisa FK 2 - 1 Elazığ Belediyespor FK Forma
25/09/2019 15:00 Bandırma 17 Eylül Stadı Forma Bandırmaspor 1 - 1
2 - 1 (u)
Etimesgut Belediyespor Forma
25/09/2019 15:00 Pendik İlçe Stadı Forma Pendikspor 0 - 3 Turgutluspor Forma
25/09/2019 15:00 Ergene Velimeşe Stadı Forma Ergene Velimeşespor 1 - 4 Eyüpspor Forma
25/09/2019 15:00 Menemen İlçe Stadı Forma Ekol Göz Menemenspor 2 - 1 Kırşehir Belediyespor Forma
25/09/2019 15:00 Kırklareli Atatürk Stadı Forma Kırklarelispor 1 - 0 1954 Kelkit Belediyespor Forma
25/09/2019 15:00 Silivri İlçe Stadı Forma Silivrispor 1 - 2 Kastamonuspor 1966 Forma
25/09/2019 15:00 Bodrum İlçe Stadı Forma Bodrum Belediyesi Bodrumspor 3 - 0 Erbaaspor Forma
25/09/2019 16:00 Esenyurt Necmi Kadıoğlu Stadı Forma İstanbulspor 2 - 2
3 - 2 (u)
Pazarspor Forma
25/09/2019 16:30 12 Şubat Stadı Forma Piserro Kahramanmaraşspor 1 - 4 Fatih Karagümrük Forma
25/09/2019 18:30 Diyarbakır Stadyumu Forma Diyarbekirspor 2 - 1 Eskişehirspor Forma
25/09/2019 19:00 Dr.Necmettin Şeyhoğlu Stadı Forma Kardemir Karabükspor 1 - 1
1 - 1 (u)
5 - 6 (p)
Gümüşhanespor Forma
25/09/2019 19:00 Afyon Zafer Stadı Forma Afjet Afyonspor 0 - 1 Bayrampaşa Forma
25/09/2019 19:00 Tarsus İlçe Stadı Forma Tarsus İdman Yurdu 4 - 0 Darıca Gençlerbirliği Forma
25/09/2019 20:30 İzmir Atatürk Stadı Forma Göztepe 3 - 0 Yozgatspor 1959 FK Forma
26/09/2019 13:00 Kırıkkale Başpınar Stadı Forma Kırıkkale Büyük Anadoluspor 0 - 4 Gaziantep FK Forma
26/09/2019 14:30 Osmaniye 7 Ocak Stadı T Forma Hatayspor 0 - 1 Siirt İl Özel İdare Forma
26/09/2019 16:00 Eryaman Stadyumu Forma Gençlerbirliği 2 - 0 Osmaniyespor FK Forma
26/09/2019 18:30 Spor Toto Akhisar Stadı Forma Akhisarspor 0 - 0
0 - 0 (u)
2 - 4 (p)
Bayburt Özel İdarespor Forma
26/09/2019 20:30 Sakarya Yeni Atatürk Stadı Forma Sakaryaspor 1 - 1
1 - 1 (u)
3 - 4 (p)
1074 Çankırıspor Forma
 
Notlar
     
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-19 ++ | MI Design