Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 2.Lig Beyaz Grup - 2020/21
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
29/11/2020 | 13:00 | Niğde 5 Şubat Stadı | Niğde Anadolu FK | 0 - 2 | Ankara Demirspor | ||
29/11/2020 | 13:00 | Kocaeli Stadyumu | Kocaelispor | 3 - 0 | Kahramanmaraşspor | ||
29/11/2020 | 13:00 | Yusuf Ziya Öniş Stadı | Sarıyer | 3 - 0 | Astor Enerji Şanlıurfaspor | ||
29/11/2020 | 13:00 | Devrek İlçe Sahası | Zonguldak Kömürspor | 4 - 1 | Hacettepe | ||
29/11/2020 | 13:00 | Çorum Şehir Stadı | Ahlatcı Çorum FK | 2 - 2 | Anagold 24 Erzincanspor | ||
29/11/2020 | 13:00 | Mümin Özkasap Spor Tesisleri | Manisa FK | 6 - 1 | 1461 Trabzon FK | ||
29/11/2020 | 13:00 | Afyon Zafer Stadı | Hes İlaç Afyonspor | 2 - 2 | Amed Sportif Faaliyetler | ||
29/11/2020 | 13:00 | Gümüşhane Yenişehir Stadı | Gümüşhanespor | 0 - 3 | Uşakspor A.Ş. | ||
18/01/2021 | 13:00 | İnegöl İlçe Stadı | İnegölspor | 4 - 1 | Sancaktepe FK |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Manisa FK | 12 | 11 | 1 | 0 | 42 | 11 | 31 | 34 | ||
2. | Sarıyer | 12 | 7 | 4 | 1 | 16 | 5 | 11 | 25 | ||
3. | Uşakspor A.Ş. | 11 | 7 | 2 | 2 | 23 | 13 | 10 | 23 | ||
4. | 1461 Trabzon FK | 11 | 6 | 3 | 2 | 21 | 11 | 10 | 21 | ||
5. | Anagold 24 Erzincanspor | 11 | 6 | 3 | 2 | 19 | 11 | 8 | 21 | ||
6. | Kocaelispor | 11 | 6 | 2 | 3 | 14 | 12 | 2 | 20 | ||
7. | Ankara Demirspor | 12 | 5 | 3 | 4 | 21 | 14 | 7 | 18 | ||
8. | Hes İlaç Afyonspor | 11 | 4 | 5 | 2 | 15 | 14 | 1 | 17 | ||
9. | Sancaktepe FK | 12 | 5 | 2 | 5 | 19 | 19 | 0 | 17 | ||
10. | Amed Sportif Faaliyetler | 12 | 5 | 2 | 5 | 17 | 20 | -3 | 17 | ||
11. | Ahlatcı Çorum FK | 11 | 4 | 3 | 4 | 24 | 19 | 5 | 15 | ||
12. | Zonguldak Kömürspor | 12 | 3 | 4 | 5 | 13 | 15 | -2 | 13 | ||
13. | İnegölspor | 11 | 2 | 5 | 4 | 12 | 15 | -3 | 11 | ||
14. | Kahramanmaraşspor | 11 | 2 | 5 | 4 | 15 | 20 | -5 | 11 | ||
15. | Ergene Velimeşespor | 11 | 2 | 3 | 6 | 12 | 18 | -6 | 9 | ||
16. | Hacettepe | 11 | 1 | 3 | 7 | 8 | 19 | -11 | 6 | ||
17. | Niğde Anadolu FK | 11 | 1 | 3 | 7 | 7 | 22 | -15 | 6 | ||
18. | Gümüşhanespor * | 12 | 1 | 3 | 8 | 13 | 27 | -14 | 3 | ||
19. | Astor Enerji Şanlıurfaspor * | 11 | 1 | 2 | 8 | 6 | 32 | -26 | 2 |
|
|||
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |