Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 2.Lig Beyaz Grup - 2020/21
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
26/12/2020 | 13:00 | 12 Şubat Stadı | Kahramanmaraşspor | 2 - 2 | Ankara Demirspor | ||
26/12/2020 | 13:00 | Şanlıurfa GAP Stadı | Astor Enerji Şanlıurfaspor | 4 - 5 | İnegölspor | ||
26/12/2020 | 13:00 | Etimesgut Bld Atatürk Stadı | Hacettepe | 0 - 1 | Kocaelispor | ||
26/12/2020 | 13:00 | Diyarbakır Stadyumu | Amed Sportif Faaliyetler | 3 - 1 | Sancaktepe FK | ||
26/12/2020 | 13:00 | Gümüşhane Yenişehir Stadı | Gümüşhanespor | 1 - 2 | Manisa FK | ||
26/12/2020 | 13:00 | Devrek İlçe Sahası | Zonguldak Kömürspor | 1 - 0 | Ahlatcı Çorum FK | ||
26/12/2020 | 13:00 | Uşak 1 Eylül Stadı | Uşakspor A.Ş. | 3 - 0 | Hes İlaç Afyonspor | ||
26/12/2020 | 13:00 | Ortahisar Yavuz Selim Stadı | 1461 Trabzon FK | 2 - 3 | Niğde Anadolu FK | ||
26/12/2020 | 13:00 | Mustakil Atletizm Pisti Sahası | Anagold 24 Erzincanspor | 6 - 2 | Ergene Velimeşespor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Manisa FK | 17 | 15 | 2 | 0 | 55 | 13 | 42 | 47 | ||
2. | Sarıyer | 16 | 9 | 6 | 1 | 24 | 6 | 18 | 33 | ||
3. | Anagold 24 Erzincanspor | 16 | 9 | 5 | 2 | 28 | 14 | 14 | 32 | ||
4. | 1461 Trabzon FK | 16 | 9 | 4 | 3 | 30 | 16 | 14 | 31 | ||
5. | Uşakspor A.Ş. | 16 | 8 | 5 | 3 | 30 | 19 | 11 | 29 | ||
6. | Kocaelispor | 16 | 8 | 5 | 3 | 19 | 14 | 5 | 29 | ||
7. | Amed Sportif Faaliyetler | 17 | 8 | 4 | 5 | 26 | 23 | 3 | 28 | ||
8. | Ankara Demirspor | 16 | 6 | 6 | 4 | 28 | 20 | 8 | 24 | ||
9. | Ahlatcı Çorum FK | 16 | 6 | 4 | 6 | 33 | 24 | 9 | 22 | ||
10. | Sancaktepe FK | 16 | 6 | 3 | 7 | 22 | 24 | -2 | 21 | ||
11. | Hes İlaç Afyonspor | 16 | 5 | 6 | 5 | 21 | 24 | -3 | 21 | ||
12. | Kahramanmaraşspor | 16 | 4 | 7 | 5 | 21 | 25 | -4 | 19 | ||
13. | Zonguldak Kömürspor | 16 | 4 | 5 | 7 | 16 | 23 | -7 | 17 | ||
14. | İnegölspor | 16 | 3 | 5 | 8 | 18 | 25 | -7 | 14 | ||
15. | Ergene Velimeşespor | 16 | 3 | 4 | 9 | 19 | 31 | -12 | 13 | ||
16. | Niğde Anadolu FK | 16 | 2 | 6 | 8 | 11 | 26 | -15 | 12 | ||
17. | Hacettepe | 16 | 2 | 3 | 11 | 11 | 29 | -18 | 9 | ||
18. | Gümüşhanespor * | 16 | 2 | 3 | 11 | 18 | 38 | -20 | 6 | ||
19. | Astor Enerji Şanlıurfaspor * | 16 | 1 | 3 | 12 | 12 | 48 | -36 | 3 |
|
|||
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |