Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 2.Lig Beyaz Grup - 2020/21
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
04/10/2020 | 15:00 | Niğde 5 Şubat Stadı | Niğde Anadolu FK | 1 - 0 | Gümüşhanespor | ||
04/10/2020 | 15:00 | TCDD Ankara Demirspor Stadı | Ankara Demirspor | 1 - 0 | Hacettepe | ||
04/10/2020 | 15:30 | Velimeşe M.K.Atatürk Stadı | Ergene Velimeşespor | 1 - 1 | Zonguldak Kömürspor | ||
04/10/2020 | 15:30 | İnegöl İlçe Stadı | İnegölspor | 1 - 1 | Sarıyer | ||
04/10/2020 | 15:30 | Sancaktepe 15 Temmuz Stadı | Sancaktepe FK | 1 - 1 | Uşakspor A.Ş. | ||
04/10/2020 | 19:00 | Diyarbakır Stadyumu | Amed Sportif Faaliyetler | 2 - 1 | Astor Enerji Şanlıurfaspor | ||
04/10/2020 | 19:00 | 12 Şubat Stadı | Kahramanmaraşspor | 0 - 0 | 1461 Trabzon FK | ||
04/10/2020 | 19:00 | Afyon Zafer Stadı | Hes İlaç Afyonspor | 0 - 4 | Manisa FK | ||
04/10/2020 | 19:00 | Kocaeli Stadyumu | Kocaelispor | 3 - 0 | Ahlatcı Çorum FK |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Manisa FK | 3 | 3 | 0 | 0 | 13 | 2 | 11 | 9 | ||
2. | Uşakspor A.Ş. | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 3 | 4 | 7 | ||
3. | Ankara Demirspor | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 | 3 | 6 | 6 | ||
4. | Anagold 24 Erzincanspor | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 6 | ||
5. | Sancaktepe FK | 3 | 1 | 2 | 0 | 9 | 1 | 8 | 5 | ||
6. | 1461 Trabzon FK | 3 | 1 | 2 | 0 | 4 | 1 | 3 | 5 | ||
7. | Zonguldak Kömürspor | 3 | 1 | 2 | 0 | 3 | 2 | 1 | 5 | ||
8. | Hacettepe | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 4 | ||
9. | Niğde Anadolu FK | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 4 | ||
10. | Kocaelispor | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 6 | -2 | 4 | ||
11. | Hes İlaç Afyonspor | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 5 | -3 | 4 | ||
12. | Sarıyer | 3 | 0 | 3 | 0 | 2 | 2 | 0 | 3 | ||
13. | Amed Sportif Faaliyetler | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 6 | -3 | 3 | ||
14. | İnegölspor | 3 | 0 | 2 | 1 | 1 | 2 | -1 | 2 | ||
15. | Kahramanmaraşspor | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1 | ||
16. | Ergene Velimeşespor | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 6 | -3 | 1 | ||
17. | Gümüşhanespor * | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 2 | -1 | 0 | ||
18. | Ahlatcı Çorum FK | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 6 | -5 | 0 | ||
19. | Astor Enerji Şanlıurfaspor * | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 17 | -16 | -3 |
|
|||
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |