Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 3.Lig 1.Grup - 2021/22
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
13/11/2021 | 13:00 | Kahta İlçe Stadı | Kahta 02 Spor | 0 - 2 | Belediye Kütahyaspor | ||
13/11/2021 | 13:00 | Sancaktepe 15 Temmuz Stadı | Sancaktepe FK | 0 - 5 | Arnavutköy Bld Gençlikspor | ||
14/11/2021 | 13:00 | Nevşehir Gazi Stadı | Nevşehir Belediyespor | 0 - 2 | Tpao Batman Petrolspor | ||
14/11/2021 | 13:00 | Kemal Kaynaş Stadı | Karaman FK | 1 - 1 | Bergama Belediyespor | ||
14/11/2021 | 13:00 | Hopa İlçe Stadı | Artvin Hopaspor | 1 - 0 | Merkür Jet Erbaaspor | ||
14/11/2021 | 13:00 | Osmaniye 7 Ocak Stadı | Osmaniyespor FK | 1 - 2 | Başkent Gözgözler Akademi | ||
14/11/2021 | 13:00 | Kelkit İlçe Stadı | Kelkit Hürriyetspor | 2 - 1 | Fatsa Belediyespor | ||
14/11/2021 | 13:00 | Doğukent Sahası | Çimentaş Elazığspor | 1 - 1 | Hendekspor | ||
14/11/2021 | 13:00 | Tepecik Şenol Güneş Stadı | Çatalcaspor | 0 - 0 | Bursa Yıldırımspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Tpao Batman Petrolspor | 12 | 9 | 3 | 0 | 19 | 7 | 12 | 30 | ||
2. | Arnavutköy Bld Gençlikspor | 12 | 7 | 3 | 2 | 20 | 8 | 12 | 24 | ||
3. | Belediye Kütahyaspor | 12 | 6 | 4 | 2 | 17 | 10 | 7 | 22 | ||
4. | Merkür Jet Erbaaspor | 12 | 6 | 3 | 3 | 14 | 8 | 6 | 21 | ||
5. | Kelkit Hürriyetspor | 12 | 5 | 5 | 2 | 16 | 12 | 4 | 20 | ||
6. | Artvin Hopaspor | 12 | 5 | 3 | 4 | 19 | 14 | 5 | 18 | ||
7. | Nevşehir Belediyespor | 12 | 5 | 3 | 4 | 20 | 17 | 3 | 18 | ||
8. | Çatalcaspor | 12 | 4 | 4 | 4 | 18 | 15 | 3 | 16 | ||
9. | Bursa Yıldırımspor | 12 | 3 | 7 | 2 | 15 | 12 | 3 | 16 | ||
10. | Hendekspor | 12 | 3 | 5 | 4 | 16 | 12 | 4 | 14 | ||
11. | Osmaniyespor FK | 12 | 3 | 4 | 5 | 11 | 12 | -1 | 13 | ||
12. | Fatsa Belediyespor | 12 | 2 | 6 | 4 | 5 | 8 | -3 | 12 | ||
13. | Karaman FK | 12 | 2 | 6 | 4 | 14 | 19 | -5 | 12 | ||
14. | Çimentaş Elazığspor | 12 | 3 | 3 | 6 | 15 | 24 | -9 | 12 | ||
15. | Bergama Belediyespor | 12 | 2 | 5 | 5 | 13 | 15 | -2 | 11 | ||
16. | Kahta 02 Spor | 12 | 2 | 5 | 5 | 15 | 20 | -5 | 11 | ||
17. | Başkent Gözgözler Akademi * | 12 | 3 | 3 | 6 | 7 | 17 | -10 | 9 | ||
18. | Sancaktepe FK | 12 | 1 | 2 | 9 | 13 | 37 | -24 | 5 |
|
|||
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |