Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 3.Lig 2.Grup - 2021/22
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
15/01/2022 | 13:00 | Bayrampaşa Çetin Emeç Stadı | Bayrampaşa | 2 - 2 | Kızılcabölükspor | ||
15/01/2022 | 13:00 | Çubuk İlçe Stadı | Hacettepe 1945 Spor | 0 - 4 | Beyoğlu Yeni Çarşıspor | ||
16/01/2022 | 13:00 | Yomra İlçe Stadı | Yomraspor | 0 - 0 | Darıca Gençlerbirliği | ||
16/01/2022 | 13:00 | Çarşamba İlçe Stadı | Çarşambaspor | 1 - 1 | Şile Yıldızspor | ||
16/01/2022 | 13:00 | İskenderun 5 Temmuz Stadı | İskenderunspor AŞ | 2 - 1 | 68 Aksaray Belediyespor | ||
16/01/2022 | 13:00 | Yeşiltepe Spor Kompleksi | Malatya Yeşilyurt Belediyespor | 0 - 1 | Düzce Cam Düzcespor | ||
16/01/2022 | 13:00 | Yeni Ordu Stadyumu | 52 Orduspor FK | 3 - 1 | Kuşadasıspor | ||
16/01/2022 | 13:00 | Doğukent Sahası | 23 Elazığ FK | 2 - 1 | Hacettepe | ||
16/01/2022 | 13:00 | Iğdır Şehir Stadı | Alagöz Holding Iğdır FK | 2 - 1 | Armoni Alanya Kestelspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Düzce Cam Düzcespor | 19 | 12 | 3 | 4 | 29 | 17 | 12 | 39 | ||
2. | İskenderunspor AŞ | 19 | 11 | 5 | 3 | 37 | 17 | 20 | 38 | ||
3. | Şile Yıldızspor | 19 | 10 | 4 | 5 | 27 | 18 | 9 | 34 | ||
4. | Alagöz Holding Iğdır FK | 19 | 9 | 7 | 3 | 33 | 26 | 7 | 34 | ||
5. | 52 Orduspor FK | 19 | 8 | 8 | 3 | 26 | 19 | 7 | 32 | ||
6. | 68 Aksaray Belediyespor | 19 | 9 | 3 | 7 | 27 | 27 | 0 | 30 | ||
7. | Kuşadasıspor | 19 | 8 | 4 | 7 | 25 | 24 | 1 | 28 | ||
8. | Hacettepe 1945 Spor | 19 | 7 | 6 | 6 | 22 | 21 | 1 | 27 | ||
9. | Beyoğlu Yeni Çarşıspor | 19 | 5 | 10 | 4 | 20 | 18 | 2 | 25 | ||
10. | 23 Elazığ FK | 19 | 6 | 6 | 7 | 21 | 19 | 2 | 24 | ||
11. | Yomraspor | 19 | 5 | 9 | 5 | 19 | 20 | -1 | 24 | ||
12. | Malatya Yeşilyurt Belediyespor | 19 | 6 | 5 | 8 | 17 | 24 | -7 | 23 | ||
13. | Bayrampaşa | 19 | 4 | 10 | 5 | 18 | 15 | 3 | 22 | ||
14. | Armoni Alanya Kestelspor | 19 | 6 | 4 | 9 | 22 | 24 | -2 | 22 | ||
15. | Kızılcabölükspor | 19 | 3 | 9 | 7 | 24 | 29 | -5 | 18 | ||
16. | Darıca Gençlerbirliği | 19 | 4 | 6 | 9 | 21 | 30 | -9 | 18 | ||
17. | Siirt İl Özel İdare | 18 | 3 | 6 | 9 | 15 | 31 | -16 | 15 | ||
18. | Çarşambaspor | 19 | 2 | 8 | 9 | 15 | 27 | -12 | 14 | ||
19. | Hacettepe | 19 | 2 | 7 | 10 | 14 | 26 | -12 | 13 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |