Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 3.Lig 2.Grup - 2021/22
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
26/02/2022 | 13:00 | Yenimahalle Hasan Doğan Sahası | Hacettepe | 1 - 1 | Düzce Cam Düzcespor | ||
27/02/2022 | 13:00 | Bayrampaşa Çetin Emeç Stadı | Bayrampaşa | 7 - 0 | 52 Orduspor FK | ||
27/02/2022 | 13:00 | Kuşadası Özer Türk Stadı | Kuşadasıspor | 2 - 0 | Darıca Gençlerbirliği | ||
27/02/2022 | 13:00 | Alanya Milli Egemenlik Stadı | Armoni Alanya Kestelspor | 2 - 0 | Çarşambaspor | ||
27/02/2022 | 13:00 | Kızılcabölük Semt Stadı | Kızılcabölükspor | 1 - 1 | Malatya Yeşilyurt Belediyespor | ||
27/02/2022 | 13:00 | Dağılgan Stadı | 68 Aksaray Belediyespor | 3 - 1 | Şile Yıldızspor | ||
27/02/2022 | 13:00 | Doğukent Sahası | 23 Elazığ FK | 1 - 1 | İskenderunspor AŞ | ||
27/02/2022 | 13:00 | Iğdır Şehir Stadı | Alagöz Holding Iğdır FK | 1 - 3 | Hacettepe 1945 Spor | ||
27/02/2022 | 13:00 | Siirt Atatürk Stadı | Siirt İl Özel İdare | 1 - 2 | Yomraspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Düzce Cam Düzcespor | 25 | 17 | 4 | 4 | 40 | 19 | 21 | 55 | ||
2. | İskenderunspor AŞ | 26 | 15 | 7 | 4 | 53 | 26 | 27 | 52 | ||
3. | Alagöz Holding Iğdır FK | 25 | 13 | 7 | 5 | 43 | 33 | 10 | 46 | ||
4. | 52 Orduspor FK | 26 | 11 | 10 | 5 | 35 | 31 | 4 | 43 | ||
5. | 68 Aksaray Belediyespor | 26 | 13 | 3 | 10 | 38 | 35 | 3 | 42 | ||
6. | Şile Yıldızspor | 25 | 11 | 6 | 8 | 33 | 28 | 5 | 39 | ||
7. | Kuşadasıspor | 26 | 11 | 5 | 10 | 33 | 34 | -1 | 38 | ||
8. | Armoni Alanya Kestelspor | 26 | 10 | 6 | 10 | 33 | 28 | 5 | 36 | ||
9. | Hacettepe 1945 Spor | 26 | 9 | 8 | 9 | 31 | 32 | -1 | 35 | ||
10. | Yomraspor | 26 | 8 | 9 | 9 | 26 | 29 | -3 | 33 | ||
11. | Beyoğlu Yeni Çarşıspor | 25 | 7 | 11 | 7 | 26 | 24 | 2 | 32 | ||
12. | Bayrampaşa | 25 | 5 | 13 | 7 | 28 | 21 | 7 | 28 | ||
13. | 23 Elazığ FK | 25 | 6 | 9 | 10 | 24 | 25 | -1 | 27 | ||
14. | Malatya Yeşilyurt Belediyespor | 26 | 6 | 9 | 11 | 22 | 32 | -10 | 27 | ||
15. | Kızılcabölükspor | 26 | 5 | 11 | 10 | 31 | 38 | -7 | 26 | ||
16. | Darıca Gençlerbirliği | 25 | 6 | 8 | 11 | 24 | 34 | -10 | 26 | ||
17. | Çarşambaspor | 26 | 5 | 9 | 12 | 20 | 33 | -13 | 24 | ||
18. | Hacettepe | 26 | 5 | 9 | 12 | 18 | 31 | -13 | 24 | ||
19. | Siirt İl Özel İdare | 25 | 4 | 8 | 13 | 22 | 47 | -25 | 20 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |