Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 3.Lig 2.Grup - 2021/22
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
25/09/2021 | 15:00 | Çubuk İlçe Stadı | Hacettepe 1945 Spor | 2 - 0 | Hacettepe | ||
25/09/2021 | 15:00 | Yeşiltepe Spor Kompleksi | Malatya Yeşilyurt Belediyespor | 1 - 1 | Beyoğlu Yeni Çarşıspor | ||
25/09/2021 | 15:00 | Ordu 19 Eylül Stadı | 52 Orduspor FK | 2 - 1 | Kızılcabölükspor | ||
25/09/2021 | 15:00 | Yomra İlçe Stadı | Yomraspor | 2 - 0 | 68 Aksaray Belediyespor | ||
25/09/2021 | 15:00 | Doğukent Sahası | 23 Elazığ FK | 4 - 2 | Siirt İl Özel İdare | ||
25/09/2021 | 15:30 | Çarşamba İlçe Stadı | Çarşambaspor | 1 - 3 | Kuşadasıspor | ||
25/09/2021 | 15:30 | Düzce 18 Temmuz Stadı | Düzce Cam Düzcespor | 3 - 2 | Darıca Gençlerbirliği | ||
25/09/2021 | 15:30 | İskenderun 5 Temmuz Stadı | İskenderunspor AŞ | 3 - 3 | Armoni Alanya Kestelspor | ||
25/09/2021 | 16:00 | Bayrampaşa Çetin Emeç Stadı | Bayrampaşa | 1 - 1 | Alagöz Holding Iğdır FK |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Kuşadasıspor | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 2 | 8 | 10 | ||
2. | 52 Orduspor FK | 4 | 3 | 1 | 0 | 7 | 4 | 3 | 10 | ||
3. | Alagöz Holding Iğdır FK | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 3 | 4 | 7 | ||
4. | 23 Elazığ FK | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 4 | 3 | 7 | ||
5. | Malatya Yeşilyurt Belediyespor | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 7 | ||
6. | Düzce Cam Düzcespor | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 4 | 2 | 6 | ||
7. | Şile Yıldızspor | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 | 1 | 2 | 6 | ||
8. | Bayrampaşa | 4 | 1 | 3 | 0 | 4 | 3 | 1 | 6 | ||
9. | Beyoğlu Yeni Çarşıspor | 4 | 1 | 3 | 0 | 4 | 3 | 1 | 6 | ||
10. | İskenderunspor AŞ | 4 | 1 | 2 | 1 | 8 | 7 | 1 | 5 | ||
11. | Yomraspor | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 6 | -1 | 5 | ||
12. | Hacettepe | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 4 | 0 | 4 | ||
13. | Armoni Alanya Kestelspor | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 6 | -1 | 4 | ||
14. | 68 Aksaray Belediyespor | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 5 | -2 | 4 | ||
15. | Hacettepe 1945 Spor | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 5 | -2 | 4 | ||
16. | Darıca Gençlerbirliği | 4 | 0 | 2 | 2 | 6 | 8 | -2 | 2 | ||
17. | Siirt İl Özel İdare | 3 | 0 | 1 | 2 | 5 | 9 | -4 | 1 | ||
18. | Çarşambaspor | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | 8 | -5 | 1 | ||
19. | Kızılcabölükspor | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 10 | -8 | 1 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |