Ziraat Türkiye Kupası 2.Tur - 2021/22

 

 

 
FİNAL
Tarih Saat Stadyum Ev Sahibi Sonuç Misafir
28/09/2021 13:00 Doğukent Sahası Forma Elazığspor 0 - 1 Arnavutköy Belediyespor Forma
28/09/2021 14:00 Karaköprü Faruk Çelik Stadı Forma Karbel Karaköprü Belediyespor 2 - 0 Kızılcabölükspor Forma
28/09/2021 14:30 Nevşehir Gazi Stadı Forma Nevşehir Belediyespor 3 - 0 Fethiyespor Forma
28/09/2021 15:00 Derince Suni Çim Saha Forma Belediye Derincespor 2 - 1 Formül Erbaaspor Forma
28/09/2021 15:30 Edirne 25 Kasım Stadı Forma Edirnespor 3 - 0 Çatalcaspor Forma
28/09/2021 18:00 Mersin Stadyumu Forma İçel İdman Yurdu 1 - 1
1 - 1 (u)
6 - 7 (p)
Bitexen Düzcespor Forma
29/09/2021 13:00 Yenimahalle Hasan Doğan Sahası Forma Çankaya FK 3 - 2 Yeşilyurt D.Ç. Ofspor Forma
29/09/2021 13:00 Vali Lütfü Yiğenoğlu Stadı Forma Ağrı 1970 Spor 0 - 0
1 - 0 (u)
Kuşadasıspor Forma
29/09/2021 13:00 Yomra İlçe Stadı Forma Yomraspor 4 - 0 Malatya Yeşilyurt Belediyespor Forma
29/09/2021 14:00 Kelkit İlçe Stadı Forma 1954 Kelkit Belediyespor 2 - 2
2 - 2 (u)
4 - 5 (p)
Ceyhanspor Forma
29/09/2021 14:00 Hopa İlçe Stadı Forma Artvin Hopaspor 2 - 0 Başkent Gözgözler Akademi Forma
29/09/2021 14:00 Fatsa İlçe Stadı Forma Fatsa Belediyespor 0 - 0
1 - 0 (u)
Beyoğlu Yeniçarşıspor Forma
29/09/2021 14:30 Dağılgan Stadı Forma 68 Aksaray Belediyespor 3 - 0 Bayrampaşa Forma
29/09/2021 14:30 Çarşamba İlçe Stadı Forma Çarşambaspor 1 - 1
1 - 1 (u)
5 - 3 (p)
Altındağspor Forma
29/09/2021 14:30 Alanya Milli Egemenlik Stadı Forma Başkent Üni Alanya Kestelspor 2 - 0 Bursa Yıldırımspor Forma
29/09/2021 15:00 Şile İlçe Stadı Forma Gema Polimer Şile Yıldızspor 0 - 0
0 - 0 (u)
4 - 2 (p)
İskenderun FK Forma
29/09/2021 15:00 Menemen İlçe Stadı Forma Bergama Belediyespor 1 - 1
1 - 1 (u)
5 - 4 (p)
Sancaktepe FK Forma
29/09/2021 15:00 Tepecik Şenol Güneş Stadı Forma Büyükçekmece Tepecikspor 2 - 2
2 - 2 (u)
5 - 4 (p)
Kırıkkale Büyük Anadoluspor Forma
29/09/2021 15:30 Düzce 18 Temmuz Stadı T Forma Hendekspor 1 - 3 52 Orduspor FK Forma
29/09/2021 19:00 Esenler Erokspor Stadı Forma Esenler Erokspor 1 - 1
1 - 1 (u)
7 - 8 (p)
Osmaniyespor FK Forma
30/09/2021 13:00 Mardin 21 Kasım Stadı Forma Mardin 1969 Spor 1 - 0 Gümüşhanespor Forma
30/09/2021 14:00 Osmanlı Stadı T Forma Alagöz Holding Iğdır FK 0 - 0
0 - 0 (u)
4 - 3 (p)
Harput Dibek Elazığ Karakoçan FK Forma
30/09/2021 14:30 Yenimahalle Hasan Doğan Sahası Forma Hacettepe 1 - 1
1 - 3 (u)
Kahta 02 Spor Forma
30/09/2021 15:30 Kütahya Dumlupınar Stadı Forma Belediye Kütahyaspor 0 - 0
0 - 0 (u)
2 - 4 (p)
Redoks Darıca Gençlerbirliği Forma
30/09/2021 18:00 Dr.Necmettin Şeyhoğlu Stadı Forma Kardemir Karabükspor 1 - 1
1 - 3 (u)
Karşıyaka Forma
 
Notlar
     
++ Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. © AmatorFutbol.org 2007-21 ++ | MI Design