Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 2.Lig Beyaz Grup - 2022/23
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
23/10/2022 | 14:00 | Soma Atatürk Stadı | Somaspor | 2 - 3 | Düzce Cam Düzcespor | ||
23/10/2022 | 14:00 | Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi | Sivas Belediyespor | 2 - 3 | Esenler Erokspor | ||
23/10/2022 | 14:00 | Bayrampaşa Çetin Emeç Stadı | Arnavutköy Bld Gençlikspor | 1 - 0 | Isparta 32 Spor | ||
23/10/2022 | 14:00 | Nazilli İlçe Stadı | Nazilli Belediyespor | 4 - 1 | Anagold 24 Erzincanspor | ||
23/10/2022 | 19:00 | Batman Yeni Şehir Stadı | Tpao Batman Petrolspor | 0 - 0 | Tarsus İdman Yurdu | ||
23/10/2022 | 19:00 | Yüzüncü Yıl Atatürk Stadı | Bursaspor | 2 - 1 | İnegölspor | ||
23/10/2022 | 19:00 | Afyon Zafer Stadı | Hes İlaç Afyonspor | 1 - 0 | Bayburt Özel İdarespor | ||
23/10/2022 | 19:00 | Şanlıurfa GAP Stadı | Astor Enerji Şanlıurfaspor | 3 - 4 | Menemen FK | ||
23/10/2022 | 19:00 | Çorum Şehir Stadı | Ahlatcı Çorum FK | 1 - 3 | Ankaraspor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Esenler Erokspor | 11 | 6 | 2 | 3 | 20 | 11 | 9 | 20 | ||
2. | Astor Enerji Şanlıurfaspor | 11 | 5 | 5 | 1 | 16 | 9 | 7 | 20 | ||
3. | Amed Sportif Faaliyetler | 10 | 5 | 4 | 1 | 16 | 7 | 9 | 19 | ||
4. | Arnavutköy Bld Gençlikspor | 11 | 5 | 4 | 2 | 11 | 8 | 3 | 19 | ||
5. | Ankaraspor | 11 | 5 | 4 | 2 | 15 | 13 | 2 | 19 | ||
6. | Düzce Cam Düzcespor | 10 | 5 | 3 | 2 | 15 | 10 | 5 | 18 | ||
7. | Ahlatcı Çorum FK | 10 | 5 | 1 | 4 | 14 | 11 | 3 | 16 | ||
8. | Tarsus İdman Yurdu | 11 | 3 | 7 | 1 | 12 | 10 | 2 | 16 | ||
9. | Anagold 24 Erzincanspor | 10 | 4 | 3 | 3 | 12 | 12 | 0 | 15 | ||
10. | Menemen FK * | 10 | 5 | 2 | 3 | 15 | 14 | 1 | 14 | ||
11. | Tpao Batman Petrolspor | 10 | 4 | 2 | 4 | 11 | 10 | 1 | 14 | ||
12. | Hes İlaç Afyonspor | 10 | 4 | 2 | 4 | 12 | 14 | -2 | 14 | ||
13. | Somaspor * | 11 | 4 | 3 | 4 | 15 | 11 | 4 | 12 | ||
14. | Bursaspor | 10 | 3 | 2 | 5 | 13 | 14 | -1 | 11 | ||
15. | İnegölspor | 10 | 3 | 1 | 6 | 13 | 14 | -1 | 10 | ||
16. | Nazilli Belediyespor | 11 | 2 | 4 | 5 | 15 | 18 | -3 | 10 | ||
17. | Isparta 32 Spor | 10 | 2 | 4 | 4 | 5 | 8 | -3 | 10 | ||
18. | Sivas Belediyespor | 10 | 0 | 2 | 8 | 6 | 26 | -20 | 2 | ||
19. | Bayburt Özel İdarespor * | 11 | 1 | 1 | 9 | 4 | 20 | -16 | 1 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |