Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 2.Lig Kırmızı Grup - 2022/23
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
13/11/2022 | 13:00 | Van Atatürk Stadı | Vefa Group Vanspor FK | 1 - 0 | Kırşehir Futbol SK | ||
13/11/2022 | 14:00 | Diyarbakır Stadyumu | Diyarbekirspor | 1 - 1 | Ankara Demirspor | ||
13/11/2022 | 14:00 | Yeni Hatay Stadyumu | İskenderunspor AŞ | 1 - 1 | Kocaelispor | ||
13/11/2022 | 14:00 | Pazar İlçe Stadı | Pazarspor | 0 - 1 | Balıkesirspor | ||
13/11/2022 | 14:00 | Adıyaman Atatürk Stadı | Adıyaman FK | 0 - 0 | Sarıyer | ||
13/11/2022 | 14:00 | Karaelmas Kemal Köksal Stadı | Zonguldak Kömürspor | 2 - 1 | Serik Belediyespor | ||
13/11/2022 | 14:00 | Kırklareli Atatürk Stadı | Tuna Tarım Kırklarelispor | 3 - 1 | Etimesgut Belediyespor | ||
13/11/2022 | 14:00 | Ortahisar Yavuz Selim Stadı | 1461 Trabzon FK | 0 - 2 | Bucaspor 1928 | ||
13/11/2022 | 14:00 | Karacabey M.Fehmi Gerçeker Stadı | Karacabey Belediyespor | 4 - 2 | GMG Kastamonuspor | ||
13/11/2022 | 14:00 | Fethiye İlçe Stadı | Fethiyespor | 0 - 2 | Uşakspor A.Ş. |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Bucaspor 1928 | 14 | 9 | 4 | 1 | 22 | 7 | 15 | 31 | ||
2. | Kocaelispor | 14 | 9 | 4 | 1 | 29 | 15 | 14 | 31 | ||
3. | İskenderunspor AŞ | 14 | 9 | 3 | 2 | 20 | 10 | 10 | 30 | ||
4. | Karacabey Belediyespor | 14 | 8 | 5 | 1 | 20 | 8 | 12 | 29 | ||
5. | 1461 Trabzon FK | 14 | 6 | 5 | 3 | 15 | 9 | 6 | 23 | ||
6. | Zonguldak Kömürspor | 14 | 7 | 2 | 5 | 16 | 17 | -1 | 23 | ||
7. | Ankara Demirspor | 14 | 5 | 6 | 3 | 16 | 8 | 8 | 21 | ||
8. | Tuna Tarım Kırklarelispor | 14 | 5 | 6 | 3 | 15 | 13 | 2 | 21 | ||
9. | Serik Belediyespor * | 14 | 6 | 5 | 3 | 18 | 15 | 3 | 20 | ||
10. | Vefa Group Vanspor FK | 14 | 5 | 5 | 4 | 14 | 14 | 0 | 20 | ||
11. | Etimesgut Belediyespor | 14 | 4 | 5 | 5 | 19 | 16 | 3 | 17 | ||
12. | Fethiyespor | 14 | 4 | 3 | 7 | 18 | 24 | -6 | 15 | ||
13. | GMG Kastamonuspor | 14 | 3 | 5 | 6 | 14 | 19 | -5 | 14 | ||
14. | Sarıyer | 14 | 2 | 7 | 5 | 16 | 22 | -6 | 13 | ||
15. | Uşakspor A.Ş. | 14 | 3 | 4 | 7 | 10 | 20 | -10 | 13 | ||
16. | Kırşehir Futbol SK | 14 | 2 | 6 | 6 | 12 | 17 | -5 | 12 | ||
17. | Adıyaman FK [ligden ihraç] | 15 | 2 | 6 | 7 | 12 | 20 | -8 | 12 | ||
18. | Balıkesirspor * | 14 | 3 | 3 | 8 | 9 | 19 | -10 | 9 | ||
19. | Diyarbekirspor [ligden ihraç] | 15 | 1 | 5 | 9 | 13 | 27 | -14 | 8 | ||
20. | Pazarspor | 14 | 1 | 3 | 10 | 10 | 24 | -14 | 6 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |