Yerel Amatör Ligler
Bölgesel Amatör Lig
23/24 BAL'a katılacak takımlarProfesyonel Ligler
Altyapı
Diğer ligler
• Maç skorları Salı gününe kadar güncellenir.
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
• Maç programları Perşembe/Cuma'ya kadar güncellenir.=
TFF 2.Lig Kırmızı Grup - 2022/23
Tarih | Saat | Stadyum | Evsahibi | Sonuç | Misafir | ||
04/02/2023 | 14:00 | TCDD Ankara Demirspor Stadı | Ankara Demirspor | 2 - 0 | Bucaspor 1928 | ||
04/02/2023 | 14:00 | Kocaeli Stadyumu | Kocaelispor | 2 - 1 | Sarıyer | ||
04/02/2023 | 14:00 | Van Atatürk Stadı | Vefa Group Vanspor FK | 1 - 0 | Adıyaman FK | ||
04/02/2023 | 14:00 | Karaelmas Kemal Köksal Stadı | Zonguldak Kömürspor | 1 - 0 | Tuna Tarım Kırklarelispor | ||
04/02/2023 | 14:00 | Diyarbakır Stadyumu | Diyarbekirspor | 0 - 0 | Fethiyespor | ||
04/02/2023 | 14:00 | Karacabey M.Fehmi Gerçeker Stadı | Karacabey Belediyespor | 4 - 2 | Pazarspor | ||
04/02/2023 | 14:00 | Etimesgut Bld Atatürk Stadı | Etimesgut Belediyespor | 1 - 1 | Balıkesirspor | ||
04/02/2023 | 14:00 | Kırıkhan İlçe Stadı S | İskenderunspor AŞ | 1 - 0 | 1461 Trabzon FK | ||
04/02/2023 | 14:00 | Kastamonu Gazi Stadı | GMG Kastamonuspor | 0 - 1 | Uşakspor A.Ş. | ||
04/02/2023 | 14:00 | Kırşehir Ahi Stadı | Kırşehir Futbol SK | 1 - 1 | Serik Belediyespor |
Takım | O | G | B | M | A | Y | Av. | P | Form | ||
1. | Kocaelispor | 23 | 15 | 6 | 2 | 45 | 22 | 23 | 51 | ||
2. | Bucaspor 1928 | 23 | 13 | 6 | 4 | 36 | 14 | 22 | 45 | ||
3. | İskenderunspor AŞ | 23 | 12 | 7 | 4 | 32 | 19 | 13 | 43 | ||
4. | 1461 Trabzon FK | 23 | 12 | 7 | 4 | 27 | 14 | 13 | 43 | ||
5. | Vefa Group Vanspor FK | 23 | 12 | 7 | 4 | 29 | 18 | 11 | 43 | ||
6. | Karacabey Belediyespor | 23 | 11 | 9 | 3 | 32 | 19 | 13 | 42 | ||
7. | Ankara Demirspor | 23 | 11 | 7 | 5 | 35 | 16 | 19 | 40 | ||
8. | Zonguldak Kömürspor | 23 | 11 | 4 | 8 | 26 | 26 | 0 | 37 | ||
9. | Serik Belediyespor * | 23 | 9 | 8 | 6 | 32 | 26 | 6 | 32 | ||
10. | Tuna Tarım Kırklarelispor | 23 | 7 | 9 | 7 | 22 | 20 | 2 | 30 | ||
11. | Etimesgut Belediyespor | 23 | 6 | 8 | 9 | 24 | 31 | -7 | 26 | ||
12. | Kırşehir Futbol SK | 23 | 5 | 10 | 8 | 20 | 26 | -6 | 25 | ||
13. | Sarıyer | 23 | 5 | 9 | 9 | 25 | 34 | -9 | 24 | ||
14. | Fethiyespor | 23 | 6 | 6 | 11 | 22 | 33 | -11 | 24 | ||
15. | Adıyaman FK [ligden ihraç] | 24 | 5 | 8 | 11 | 22 | 31 | -9 | 23 | ||
16. | GMG Kastamonuspor | 23 | 6 | 5 | 12 | 20 | 30 | -10 | 23 | ||
17. | Uşakspor A.Ş. | 23 | 5 | 5 | 13 | 18 | 34 | -16 | 20 | ||
18. | Balıkesirspor * | 23 | 4 | 6 | 13 | 16 | 31 | -15 | 15 | ||
19. | Diyarbekirspor [ligden ihraç] | 24 | 2 | 9 | 13 | 18 | 40 | -22 | 15 | ||
20. | Pazarspor | 23 | 1 | 8 | 14 | 15 | 38 | -23 | 11 |
Tüm Hakları Saklıdır. Bu siteden hiç bir şey izinsiz kopyalanamaz. AmatorFutbol.org 2007-24 |